Головна сторінка >> Цікаві дорами Нетфлікс – список найкращих
Цікаві дорами Нетфлікс

Цікаві дорами Нетфлікс – список найкращих

Цікаві дорами Нетфлікс. Перед вами нові та найкращі дорами 2022 від Нетфлікс – свіжа добірка популярних новинок.

Журналістка (2022)

Цікаві дорами Нетфлікс
Цікаві дорами Нетфлікс

Ганна Мацуда — репортер газети, яка найбільше читається. Вона відома своїм бажанням завжди добиватися правди. Дівчина не зупиняється на півдорозі до поставленої мети та готова кинути виклик усьому суспільству заради пошуку справедливості. Зіткнувшись із політичними злочинами, Ганна не збирається заплющувати очі на те, що відбувається. Вона робить за мету викриття знаменитих діячів.

Цікаво  Січень 2024 на Netflix: Найкращі прем'єри місяця

Дружини з акваріума (2022)

дорами

Сакура Хірага одружується з багатим бізнесменом. Зовні вони здаються взірцевою парою, але насправді дівчина регулярно зазнає насильства з боку свого чоловіка. Він забороняє коханій залишати будинок та розмовляти з журналістами. Завдяки щасливому випадку Сакура зустрічає людину, здатну змінити її життя.

Звук магії (The Sound of Magic 2022) – Цікаві дорами Нетфлікс

Цікаві дорами Нетфлікс
Цікаві дорами Нетфлікс

Юн А-і доводиться поєднувати роботу з навчанням. Її батько загруз у боргах і залишив сім’ю. Слідом за ним втекла й мати двох дочок, які залишилися зовсім самі. Старшій із сестер доводиться дбати про молодшу. Юн ненавидить долю за всі випробування, які вона виносить. У парку дівчина зустрічає таємничого чарівника, який обіцяє все змінити.

Тридцять дев’ять (2022)

дорами

Троє подруг познайомилися ще у студентські роки. Зовсім скоро кожній з них виповниться сорок, але вони, як і раніше, дружать. Ча Мі Чжо має свою дерматологічну клініку. Чан Ча Ен завжди мріяла стати акторкою, але працює викладачем в академії. Чан Чжу Хі не може похвалитися великими здобутками в кар’єрі. На першому місці в її житті завжди стояло кохання.

Цікаво  12 мінісеріалів Нетфлікс з високим рейтингом

Другий шлюб у вищому світі (Remarriage & Desires 2022)

Цікаві дорами Нетфлікс
Цікаві дорами Нетфлікс

Зі Хе Син виглядає успішною і привабливою жінкою. Вона звертається до компанії, яка займається пошуком відповідних наречених для заможних клієнтів. У дівчину закохується великий бізнесмен, який пропонує стати його дружиною. Багатство та любов Со не цікавлять. Заручившись допомогою багатого чоловіка, вона збирається помститися кривдникам.

Ювенальне правосуддя (Juvenile Justice 2022) – Цікаві дорами Нетфлікс

дорами

Щим Ін Сік відома своєю принциповістю і холоднокровністю. Суддя ніколи не бере хабаря і не пом’якшує вироки, попри всі благання адвокатів. Їй доводиться працювати зі справами неповнолітніх, які відчувають безкарність за свої дії. Щим розробляє власну систему покарання малолітніх правопорушників.

Цікаво  Топ 10 серіалів Netflix, які варто переглянути!

Двадцять п’ять, двадцять один (Twenty Five Twenty One 2022) – Цікаві дорами Нетфлікс

Цікаві дорами Нетфлікс

Двадцять п’ять, двадцять один. На Хі-до навчається у старшій школі та захоплюється фехтуванням. Завдяки щасливому випадку вона потрапляє до збірної команди й знайомиться з милим хлопцем Пек І-джином. Дівчина впевнена, що їм судилося бути разом, але молодим людям доводиться розлучитися. Через кілька років вони знову зустрічаються і стають ще ближчими. Доля постійно дає їм нові випробування.

Дивіться також: 13 найкращих фільмів жахів від Нетфлікс

Приємного перегляду!

Прокрутка до верху