Головна сторінка >> Здорове збалансоване харчування, запорука психічного здоров’я
Здорове збалансоване харчування

Здорове збалансоване харчування, запорука психічного здоров’я

Здорове збалансоване харчування – в останні роки ми спостерігаємо збільшення кількості тривожних розладів та багатьох інших проблем, які змушують нас страждати більше в повсякденному житті. Зростання вартості життя, яке стрімко зросло за останні три роки через глобальну пандемію та подальше російське вторгнення в Україну, ставить мільйони людей у ​​надзвичайну економічну ситуацію.

До тих пір, поки не буде вжито заходів, здатних зменшити економічний тиск, якому зазнають робочі сім’ї, безперечно, цей тип безладу продовжуватиме стрімко зростати по всій національній території. Тиск і стрес від того, що ми не можемо звести кінці з кінцями або знайти доступне житло, дуже важко витримати, особливо коли у нас є діти, яких треба утримувати.

Найгірше те, що психологічна допомога майже не покривається соціальним страхуванням, і люди, які найбільше потребують допомоги, не можуть її собі дозволити. Саме їхня проблема полягає в тому, що їхня купівельна спроможність дедалі різкіше знижується, а плата за психологічну консультацію – додана до тривалого часу багатьох процедур – означає, що більшість уразливих людей позбавлені такого виду психічної уваги.

Цікаво  Чому болить поперек у жінок: Причини, симптоми та методи лікування

Зміст

Правильна дієта є ключем до збалансування наших емоцій

Ці люди повинні пам’ятати, що якщо ви страждаєте від стресу або тривоги, психологічна терапія – не єдина відповідь. Хоча це, безсумнівно, може бути великою допомогою, зазвичай необхідно поєднувати терапію з різними змінами у звичках. Які можуть включати реорганізацію повсякденної діяльності, збільшення спортивної активності, відмову від шкідливих звичок і поліпшення дієти.

Ми схильні нехтувати дієтою саме в періоди найбільшої тривоги, що передбачає більше споживання напівфабрикатів і фаст-фудів. А також відсутність овочів і бобових на наших тарілках. Ці шкідливі звички можуть залишатися непоміченими, або ми можемо навіть не пов’язувати їх із нашим психічним здоров’ям. Але правда полягає в тому, що неправильне харчування може прискорити будь-який розлад.

Цікаво  Чому смикається м'яз: повний гід

Вірування в те, що збалансована дієта лише для елітних спортсменів або кінозірок, все ще широко поширене. Але ми повинні максимально піклуватися про їжу, яку їмо, незалежно від нашої професії. Навіть якщо у вас немає роботи, яка вимагає від вас напруження м’язів. Вам все одно потрібно достатнє споживання мінералів, вітамінів, клітковини або амінокислот, серед інших поживних речовин. І ваш розум потребує їх навіть більше, якщо це можливо.

Здорове збалансоване харчування – найкращі дієти: збалансовані та повні овочів

Загалом, найкраще вибрати класичну піраміду харчування. Щоб гарантувати, що наше тіло поглинає все, що йому потрібно. Щоб залишатися в хорошому робочому стані та допомогти нашому розуму детоксикувати шкідливу поведінку. Це означає, що ми повинні базувати свій раціон перш за все на злаках, овочах і фруктах. Залишивши на другому плані борошняне і, по-третє, продукти тваринного походження.

Цікаво  Осінні соління - рецепт гарного здоров'я!

Поєднуючи збалансовану дієту зі здоровим способом життя та кращим балансом наших щомісячних витрат, ми можемо насолодитися значним полегшенням у будь-якій кризовій або тривожній ситуації. Хоча це не замінює психологічної допомоги, яку надають спеціалісти, жодна терапія також не замінить правильного харчування. Обидві речі необхідні, щоб допомогти нам насолоджуватися більш спокійним і терпимим способом життя.

Дивіться також: Збалансоване харчування – боротьба з целюлітом!

Прокрутка до верху