Головна сторінка >> Кращі військові фільми 2023
Кращі військові фільми 2023

Кращі військові фільми 2023

Кращі військові фільми 2023 – перед вами найновіші та найкращі військові фільми 2023 року – топ список для шанувальників жанру.

Соловей (The Nightingale 2023)

Кращі військові фільми 2023
Кращі військові фільми 2023

Починається Друга світова війна. Німці захоплюють перші території та не збираються зупинятися на досягнутому. Вони дістаються Франції. Жителі окупованої країни змушені змиритися з приходом тяжкого режиму. Трагічні події знаходять свій відбиток у долях двох сестер, які вперше відчули важливість сім’ї.

Цікаво  Загадковий світ кіно: фільми варті перегляду, які вас приголомшать!

Абат П’єр (L’abbé Pierre 2023)

фільми

Французький суспільно-політичний діяч відмовляється слідувати за натовпом. Він не має наміру підтримувати німецьке керівництво, тому створює рух Опору, намагаючись дати відсіч загарбникам. До Анрі Антуани Груе приєднується кілька сотень мирних громадян, які готові померти заради порятунку батьківщини.

Білий птах: Історія дива (White Bird 2023) – Кращі військові фільми 2023

Кращі військові фільми 2023
Кращі військові фільми 2023

Джуліана виросла за часів Другої світової війни. Дивом їй удалося вижити. Люди, що мають єврейське походження, зазнавали винищення. Дівчинка народилася в маленькому французькому селі, куди прийшли німці. Тимчасовий притулок вона знайшла у будинку свого однокласника. Його батьки врятували подругу сина від смерті.

Голда. Судний день (Golda 2023)

фільми

Голда Меїр удостоїлася звання першої жінки прем’єр-міністра. Від неї чекали різких змін у структурі держави, але одна груба помилка призвела до несподіваних наслідків. Саме її звинувачують у невдачах у війні Судного дня, що сталася 1973 року. Ніхто не знає, що справді приховує залізна леді Ізраїлю.

Цікаво  Топ-10 українських фільмів та серіалів: огляд кращого кіно України

Король (Chang kong zhi wang 2023)

Кращі військові фільми 2023

Камеамеа – найбільший правитель, що має стратегічний склад розуму і здатний підкорити собі волю будь-кого. Він став першим, кому вдалося об’єднати Гавайські острови, що вічно ворогують. Сили король направив на розвиток їхньої культури. Поступово люди дізнавалися про ці місця, які згодом назвали раєм на землі.

Зона інтересів (The Zone of Interest 2023) – Кращі військові фільми 2023

фільми

Німецький офіцер свято слідує наказам, не сміючи не послухатися командування. Він повністю поділяє погляди Гітлера і сподівається, що незабаром Німеччина здобуде перемогу. Вперше чоловік починає сумніватися, коли знайомиться із дружиною коменданта Освенцима. Він закохується у дівчину, та її світогляд поступово змінюється.

Цікаво  Моя вина 2 - Чи буде продовження?

Кров і золото (Blood & Gold 2023)

Кращі військові фільми 2023

1945 рік. Добігає кінця найбільший військовий конфлікт за всю історію людства. Ельза та Генріх дивом врятувалися від гніву нацистів. Вони сподіваються розбагатіти та почати життя з чистого аркуша. Молоді люди дізнаються про золото, заховане в напівзруйнованому селі. Вони повинні дістатися до неї раніше за ворогів.

Хлопчики в човні (The Boys in the Boat 2023) – Кращі військові фільми 2023

фільми

Збірна команда з академічного веслування представлена зі звичайних юнаків. Більшість із них є вихідцями із сімей простих робітників. У їхній успіх не вірить ніхто, окрім головного тренера. Завдяки спільним старанням хлопцям вдається перемогти професійних спортсменів. Їм доведеться зіткнутися з небезпечнішими противниками з Німеччини.

Дивіться також: Турецькі історичні серіали – ТОП 17

Прокрутка до верху