Головна сторінка >> Збалансоване харчування – боротьба з целюлітом!
Збалансоване харчування

Збалансоване харчування – боротьба з целюлітом!

Збалансоване харчування. Целюліт – бич багатьох жінок, з якими важко боротися. На жаль, це має дуже неестетичний вигляд і може викликати у багатьох комплекси. Ось чому більшість намагається позбутися його, тому що це може підвищити їхню самооцінку. Існує безліч способів боротьби із целюлітом. Однак найефективнішим, здоровим та дешевим є здорове, збалансоване харчування та помірні фізичні навантаження.

Зміни у харчуванні не можуть бути радикальними

Більшість жінок хочуть швидко схуднути та наважуються на радикальну дієту. Однак, це не дуже хороша ідея. Варто пам’ятати, що універсальної антицелюлітної дієти немає. Найкраще поступово змінювати свої харчові звички та прагнути вводити у своє меню все більше корисних продуктів. Зміни у наших харчових звичках слід вводити поступово. Застосування обмежувальних та короткочасних дієт зазвичай не приносить добрих результатів. Зазвичай відразу після їх закінчення ви повертаєтеся до шкідливих звичок харчування. Це робить нас все товстішим і товстішим, наша шкіра розтягується, а целюліт стає все більше і більше. На жаль, часті зміни ваги завжди негативно впливають на нас.

Цікаво  Осінні соління - рецепт гарного здоров'я!

Збалансоване харчування

Якою має бути здорова, збалансована дієта?

Найголовніше у здоровому харчуванні – різноманітність. Ми повинні забезпечити наш організм усіма необхідними вітамінами й мінералами. Якщо дієта виключає певні поживні речовини, це означає, що її не варто використовувати. Дехто думає, що здорове харчування — це не дуже смачно, але це не так. Ви зможете приготувати смачні страви, які позитивно вплинуть на зовнішній вигляд. Деякі з нас не мають часу готувати. На щастя, дієтичне харчування Краків забезпечить нас смачною та здоровою їжею у звичайний час.

Цікаво  Дієта для краси - кілька цікавих порад!

Також варто пам’ятати, що є страви, які краще подіють за певних проблем. До продуктів, що допомагають боротися з целюлітом, належать нежирна телятина, яловичина, птиця, нежирна риба, картопля, свіжі овочі та фрукти, цілозернові круп’яні продукти. Також не варто забувати замінювати смажені страви запеченими або приготовленими на грилі, жирне м’ясо пісним м’ясом, червоне м’ясо куркою чи рибою, цукор та солодощі фруктами, а сіль морською сіллю або свіжими травами та спеціями. Не забувайте і про воду – ми повинні випивати не менше 2 літрів води щодня.

Цікаво  Секрети краси криються у здоровій їжі!

Стережіться ефекту йо-йо

Деякі люди можуть вирішити їсти мало чи голодувати, щоб швидше схуднути, але це жахлива ідея. Ми повинні стежити, щоб забезпечити принаймні 1000-1200 ккал на день. Якщо ми доставимо менше, після закінчення дієти може з’явитися ефект йо-йо. Це відбувається, коли ми дотримуємося надто обмежувальних дієт. Все тому, що тоді наш організм починає використовувати свої енергетичні запаси (жир), «накопичені» у сідницях, стегнах та животі. Після закінчення дієти їх потрібно перебудувати. Потім організм заповнює втрачені запаси й наповнює сідниці, стегна і живіт ще більшою кількістю жиру, ніж спалений.

Збалансоване харчування
Збалансоване харчування

Міцного здоров’я!

ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины