Головна сторінка >> Який фільм подивитись на Нетфлікс – ТОП 10
Який фільм подивитись на Нетфлікс

Який фільм подивитись на Нетфлікс – ТОП 10

Який фільм подивитись на Нетфлікс – якщо ви шукаєте рекомендації щодо фільмів на Netflix. Тримайте кілька популярних та захоплюючих варіантів з різних жанрів.

Шалена поїздка (Bad Trip)

Який фільм подивитись на Нетфлікс
Який фільм подивитись на Нетфлікс

Типовий сюжет із поїздкою в інше місто — це лише кістяк історії, на який накладаються сміливі, а іноді жорстокі розіграші. Наприклад, герой, який відвертається, випадково засовує руку в блендер. Героїня, яка втекла з в’язниці, викрадає поліційну машину, а хтось і зовсім стає жертвою зґвалтування з боку величезної мавпи. Не найінтелектуальніший та витончений гумор, але все це варто побачити — як мінімум заради реакції шокованих людей.

Учень (The Disciple) – Який фільм подивитись на Нетфлікс

фільми

Відзначений на Венеціанському кінофестивалі «Учень». Це медитативна, дуже розмірена історія про сумніви в собі та екзистенційну кризу талановитого учня. Яка присвятила своє життя класичній індійській музиці. Але в якийсь момент зрозуміла, що в нього навряд чи вдасться досягти бажаної майстерності, справі всього свого життя. Звучить, скажімо прямо, не інтригуюче, але виглядає «Учень» як одна з найжорстокіших мелодрам останніх років. Адже в її основі лежить універсальне почуття розчарування від усвідомлення того, що твоє кохання нерозділене.

Цікаво  Мультфільми Нетфлікс - найкраща добірка

Мітчелли супроти Машин (The Mitchells vs. the Machines)

Який фільм подивитись на Нетфлікс
Який фільм подивитись на Нетфлікс

Це історія про те, як звичайна родина вчиться приймати один одного на тлі кінця світу, спричиненого повстаннями машин. Чим більше часу проходить з її виходу, тим очевиднішим стає те, що це один із найкращих фільмів року, який не тільки з іронією ловить настрій та страхи нашої епохи (таке «Чорне дзеркало» для маленьких), а й говорить про них за допомогою прогресивної мови та сучасного набору кінематографічних засобів.

Кисень (Oxygen)

фільми

Одним із найнапруженіших трилерів став під назвою «Кисень». У дивній кріогенній камері до тями приходить героїня — вона нічого не може згадати про себе і про те, чому і як вона тут опинилася. Часу для копання в пам’яті та розмов з нахабним голосовим помічником просто немає, адже в камері постійно знижується рівень кисню, тому діяти потрібно якнайшвидше. Як відомо, обмеження лише підвищують винахідливість кінематографіста, от і ковідні заборони змусили використати на максимум уяву та режисерські прийоми. З їхньою допомогою він створив клаустрофобний трилер з елементами хорору.

Поміжжя (Passing) – Який фільм подивитись на Нетфлікс

Який фільм подивитись на Нетфлікс
Який фільм подивитись на Нетфлікс

За сюжетом одна з них успішно видає себе за білу, друга заздрить її високому соціальному статусу, а пізніше починає ревнувати до свого чоловіка, який потрапив під її чарівність. «Поміжжя» — це не просто важливе кіно на злободенну расову тему, а й дуже талановита, позбавлена дуболомної дидактичності та невипадково знята в чорно-білих відтінках драма про дружбу та розрив.

Цікаво  Найкращі корейські серіали Нетфлікс - ТОП 15

Тік-так… БУМ! (tick, tick…BOOM!)

фільми

З цього списку виділяється «Тік, так… БУМ!» – Фільм, в якому зійшлося аж надтоного важливих для жанру особистостей. Самі поміркуйте: це історія про Джонатана Ларсона, талановитого композитора культового мюзиклу «Богема», його наставника, ще одного композитора, який помер легендарного Стівена Сондхайма; нарешті, режисером виступив Лін-Мануель Міранда, творець культового «Гамільтона». Словом, було б блюзнірством, якби фільм не був би мюзиклом і провалився б серед любителів театру. Благо, цього не сталося: «Тік, так… БУМ!» — це рідкісний фільм, дуже зворушлива музична драма про мрію та бажання залишити свій слід в історії, чарівності якої важко чинити опір.

У руках пса (The Power of the Dog)

Який фільм подивитись на Нетфлікс
Який фільм подивитись на Нетфлікс

«У руках пса» — це своєрідний неовестерн, який, попри сеттинг, не зацікавлений у тому, щоб розповісти ще одну історію про ковбоя, честь та протистояння бандитам. Зовсім навпаки: це ревізіоністська драма про протистояння жорстокого власника ранчо Філа та нової родини його молодшого брата — овдовілої жінки та її сина-студента. Новозеландська постановниця Джейн Кемпіон неквапливо занурює глядача в цю позбавлену саспенсу історію, сповнену роздумів про пригнічену сексуальність, токсичну маскулінність і про те, як далеко готова зайти людина, щоб урятувати коханого.

Вершина богів (The Summit of the Gods) – Який фільм подивитись на Нетфлікс

фільми

Сюжет побудований навколо японського репортера, якому у Гімалаях за пропонували купити фотоапарат. Чоловік відмовився, але через деякий час зрозумів, що такий фотоапарат був у експедиції на Еверест, досконалої в 1924 році. Він планує знайти й купити його, щоб дізнатися, чи дісталися до вершини безвісти зниклі дослідники. Однак герой поринає у заплутану і вкрай трагічну історію людини, яка колись знайшла цей злощасний фотоапарат.

Цікаво  Топ 10 серіалів Netflix, які варто переглянути!

Рука Бога (The Hand of God)

Який фільм подивитись на Нетфлікс
Який фільм подивитись на Нетфлікс

“Рука бога” – це спроба одного з головних італійських режисерів сучасності Паоло Соррентіно відрефлексувати давню юність у єдино правильному форматі. Тобто в автобіографічному фільмі. Отже, Неаполь 1980-х, підліток насолоджується спокійним життям. Час від часу спостерігає за успіхами великого Дієго Марадони, який перетворив місцевий футбольний клуб, і планує вивчати філософію в університеті. Однак у житті героя трапляється трагедія, яка перекреслює всі його плани і змушує присвятити життя кінематографа, в якому він здатний сховатися від реальності, що травмує.

Не дивіться вгору (Don’t Look Up)

фільми

«Не дивіться нагору» — це така авторська фантазія про те, що сталося б, якби на планету мчав здатний все знищити метеорит. Відповідь проста: нічого доброго. Ось і головні герої, що намагаються врятувати світ науковців, стукають у всі двері, йдуть до президента і до ЗМІ, а у відповідь їм не те щоб ніхто не вірить, а просто пропонують ігнорувати проблему.

Дивіться також: Цікаві фільми на вечір – ТОП 30

Scroll to Top