Головна сторінка >> Як зручно облаштувати ванну кімнату
Як зручно облаштувати ванну кімнату

Як зручно облаштувати ванну кімнату

Як зручно облаштувати ванну кімнату. Зручна ванна кімната – що це таке? Основою є велика площа, а у квартирі в багатоквартирному будинку вона зазвичай маленька. Однак це не означає, що зробити її функціональною неможливо – просто пам’ятайте про кілька важливих хитростей.

Як зручно облаштувати ванну кімнату

Біля умивальника повинно бути достатньо місця, щоб покласти косметику, зубні щітки, відкласти на хвилинку фен. Змішувач для умивальника зі змішувачем буде набагато зручніше моделі з двома кранами – ми можемо керувати ним рухом однієї руки й швидко виставити потрібну температуру та потужність потоку, завдяки чому ми не будемо витрачати стільки води, скільки зі змішувачем без змішувача. Біля раковини стане в пригоді рушник для витирання рук (для обличчя має бути окреме). Це може бути невеликий гачок, але не менш вдалим рішенням буде ручка у вигляді металевого кільця – підвішений на неї рушник не так легко впаде, як на гачку. Не забуваймо про дзеркало – але не те, яке ми вішаємо на стіні над раковиною. Йдеться про додаткове дзеркало на рухомій ручці,

Цікаво  Вінтажна ванна кімната - стильний декор
Як зручно облаштувати ванну кімнату
Як зручно облаштувати ванну кімнату

Що ще стане в пригоді? Стаканчик для щіток і зубної пасти — справа зрозуміла, але якщо поставити його на стільницю, він займе простір, а також може сприяти утворенню непривабливих кіл на поверхні стільниці. Кращим варіантом буде кухоль, поставлений ​​на стіну – таке рішення також виглядає більш елегантно. Те саме можна зробити й з косметичними подушечками, якими часто користуються в кожній родині – для зняття макіяжу, миття нігтів, наконечників. Замість того, щоб щоразу тягнутися до них у ящику чи на полиці, ми можемо покласти їх у спеціальний косметичний контейнер на стіні.

ремонт

Зручність в душі

Згаданий раніше змішувач зі змішувачем також буде працювати в душі – особливо, коли нам потрібно змінити температуру води під час миття. Вибираючи змішувач, ми зазвичай стикаємося з дилемою – тропічний душ або традиційна душова лійка? Ми не повинні відмовлятися від одного заради іншого – особливо якщо смаки сім’ї розділилися й один з її членів віддає перевагу тропічному душу, а інший – трубці. Виберім модель, яка має обидва рішення. Залишається питання косметики – ми можемо поставити її на скляну полицю, розміщену на зручній висоті. Другий варіант – на стіні встановлений дозатор – один для гелю тіла, інший для шампуню для волосся.

Цікаво  Дизайн ванної кімнати 2023 - найновіші стилі та кольори
Як зручно облаштувати ванну кімнату
Як зручно облаштувати ванну кімнату

При облаштуванні душової зони важливе місце займає і злив – якщо ви виберете дитячий басейн, якщо ви виберете варіант без басейну, тобто ухил підлоги в бік зливу. В останньому випадку ми можемо вибрати лінійний або настінний злив. Душ без піддона легше підтримувати в чистоті, а через відсутність перегородок на підлозі (які з’являються при установці піддона) ванна здається більшою, ніж є насправді.

ремонт

Дивіться також: Чорна ванна кімната з деревом

Прокрутка до верху