Головна сторінка >> Сіра ванна кімната – натхнення та поради
Сіра ванна кімната

Сіра ванна кімната – натхнення та поради

Сіра ванна кімната є одним з наймодніших напрямків в дизайні інтер’єру. Це колір, який дозволяє створити елегантний і сучасний інтер’єр. Чому все-таки варто зробити ставку на сіру ванну?

Сіра ванна кімната – переваги

Сіра ванна кімната дуже універсальна і проста в стилі. Вона добре поєднується з багатьма іншими кольорами, білий, чорний, рожевий або зелений, тому ви можете досягти багатьох різних ефектів. Сірий також не є дуже агресивним кольором, тому він не перевантажує кімнату, завдяки чому ванна кімната здається більше та просторіше.

Цікаво  Ванна кімната в сірих тонах з деревом

Перевага сірої ванної кімнати полягає в тому, що за нею легко доглядати. На стінах і підлозі в цьому кольорі не так легко виявити бруд. Сіра ванна також ідеально підходить для тих, хто хоче досягти мінімалістичного вигляду, оскільки нейтральний фон дозволяє використовувати прості, але елегантні аксесуари, які надають кімнаті елегантний характер.

Сіра ванна кімната - натхнення та поради
Сіра ванна кімната – натхнення та поради

Аксесуари в сірій ванній кімнаті

  • Контраст – таке облаштування ванної кімнати буде цікаво виглядати зі срібними або золотими аксесуарами.
  • Дерев’яні акценти (або імітація дерева) – дерево додає тепла і затишку, його можна використовувати, наприклад, у вигляді меблів, рам для дзеркал, полиць або навіть «килимків».
  • Рослини – приносять колір, життя і частинку природи в кімнату. У ванній кімнаті з сірою плиткою добре підійдуть рослини в горщиках, які потребують мало світла, наприклад, орхідеї, філодендрони або сансев’єрі.
  • Скляні та хромовані елементи – відбивають світло і надають приміщенню сяйво. Можна використовувати такі елементи, як тримачі для рушників, дзеркало, полиці або аксесуари для ванної кімнати.
Цікаво  Інтер'єрні тренди сезону: аналіз популярних стилів та елементів декору
ремонт

Біло – сіра ванна кімната з дерев’яною підлогою

Сіра ванна (особливо маленька) виграє, якщо ввести в неї білий колір. Тоді інтер’єр буде здаватися світліше, «чистіше» і візуально більше. Якщо ми зупиняємося на відтінках сірого на стінах, то на їх тлі варто поставити білі меблі в мінімалістичному стилі. Своєю чергою сірі меблі будуть красиво виглядати на білому тлі. Для різноманітності можна додати пудровий рожевий у вигляді рушників і килимка на підлозі.

Чому ванна кімната з деревом і білим? Це дуже елегантне і водночас позачасове рішення. При правильному освітленні він може бути дуже затишним і його легко перебудувати в індустріальному стилі. Незалежно від того, чи зупинимося ми на душовій кабіні, чи на комплектації з окремо стоячою ванною, варто зупинити свій вибір на чорних змішувачах – хромовані будуть менш помітні, а чорний виділяється на тлі сірого кольору.

Цікаво  Інтер'єр прихожої в квартирі - натхнення та ідеї
Сіра ванна кімната - натхнення та поради

Облаштування ванної кімнати в сірому кольорі – натхнення

ремонт
Сіра ванна кімната - натхнення та поради
ремонт
Сіра ванна кімната - натхнення та поради
Сіра ванна кімната – натхнення та поради

Дивіться також: Як зручно облаштувати ванну кімнату

Прокрутити вгору