Головна сторінка >> Чорна ванна кімната з деревом
Чорна ванна кімната з деревом

Чорна ванна кімната з деревом

Чорна ванна кімната з деревом – темні кольори додають оформленню елегантності та трохи загадковості. Якщо додати до них дерев’яні меблі, ми отримаємо затишну атмосферу в кімнаті. Подивіться, як виглядає темна ванна з додаванням дерев’яних елементів.

Чорна ванна кімната з деревом

Ванна кімната стала місцем, де ми можемо розслабитися після важкого дня, розслабитися у ванні з піною та ароматичними маслами, дозволити собі трохи розкоші. Не дарма ми хочемо, щоб це було стильно, елегантно і затишно. Одним з цікавих трендів є поєднання контрастних елементів, наприклад, чорного кольору і дерева. Ванна кімната з деревом – ідеальне поєднання сучасного дизайну з теплотою натурального матеріалу.

Цікаво  Зелений дизайн ванної кімнати
Чорна ванна кімната з деревом

Чому для ванної кімнати з дерев’яними аксесуарами варто вибирати темні відтінки?

Чорний колір у ванній кімнаті асоціюється з елегантністю, розкішшю і сучасністю. Його часто використовують в дизайні ванних кімнат в індустріальному або мінімалістичному стилі. Дерево, своєю чергою, привносить в інтер’єр тепло, затишок і природність. Тому поєднання цих двох елементів дає нам можливість створити ванну кімнату, яка буде одночасно сучасною та затишною.

ремонт

Яке дерево вибрати для чорної ванної кімнати?

Вибираючи деревину для ванної кімнати, ми повинні пам’ятати, що вона буде піддаватися впливу води, пари та інших факторів, які можуть вплинути на її довговічність. Тому варто зупинити свій вибір на екзотичних породах дерева, які характеризуються високою стійкістю до вологи та погодних умов. Ще один вихід – використовувати деревину, покриту лаком або просоченням, що збільшить її довговічність.

Цікаво  Розкішний вигляд ванної кімнати
Чорна ванна кімната з деревом

Чорна ванна кімната з деревом – яку вибрати?

Чорна ванна кімната з деревом – це поєднання необроблених індустріальних елементів з природним матеріалом. Варто вибирати чорну фурнітуру, змішувачі, ручки, рами дзеркал і душові кабіни, які будуть гармоніювати з кольором інтер’єру. Дерево можна використовувати на підлозі, стільниці, полицях, а також на стінах.

ремонт

Чорно-біла ванна кімната з дерева

Якщо ви боїтеся, що ваша маленька ванна буде візуально перевантажувати, якщо ви використовуєте чорну плитку, ви можете використовувати її в поєднанні з білою. Темну ванну також скрасять дзеркала на стінах (не тільки над дзеркалом). Також подбайте про те, щоб душова кабіна мала мінімалістичну форму, щоб її дизайн не привертав увагу. Варто замовити стільницю для ванної на дерев’яній тумбі у світлому камені.

Цікаво  Ідеальна ванна кімната - яка вона?
Чорна ванна кімната з деревом

Дивіться також: Дизайн ванної кімнати з душовою кабіною

Scroll to Top