Головна сторінка >> Як приготувати шоколадну глазур – дуже просто!
Як приготувати шоколадну глазур

Як приготувати шоколадну глазур – дуже просто!

Як приготувати шоколадну глазур – це найкраща і проста шоколадна глазур! Усього три інгредієнти та п’ять хвилин приготування. Завжди виходить і дуже смачно. Шоколадна глазур ідеально підходить для тортів, пирогів, кексів або як маса для тарталеток.

– 3 інгредієнти в однакових пропорціях

– просто та швидко приготувати

– супер універсальна, густа начинка

  • Час приготування: 5 хвилин
  • Час нагріву: 5 хвилин
  • Кількість порцій: 300 г
  • Калорійність: 615 в 100 г
  • Дієта: безглютенова, вегетаріанська

Інгредієнти для шоколадної глазурі з вершковим маслом

  • 100 г вершкового масла – пів куба
  • 100 г темного шоколаду – 1 плитка
  • 100 г молочного шоколаду – 1 плитка

Інгредієнти для шоколадної глазурі із вершками

  • 150 г вершків – приблизно пів склянки
  • 150 г темного чи гіркого шоколаду

Як приготувати шоколадну глазур

Нижче я показую основний рецепт зі вершковим маслом. Наприкінці я також описую, як зробити глазур тільки з шоколаду та вершків.

Цікаво  Домашні кокосові вафлі - рецепт приготування!

При такій кількості інгредієнтів у вас вийде 300 грамів густої шоколадної глазурі, якої вистачить, щоб покрити великий торт або торт діаметром 25 см. Шоколадна глазур повинна бути виготовлена ​​із молочного та темного шоколаду гарної якості, хв. 60%. Ви можете замінити справжнє вершкове масло 100 г кокосового масла.

Як приготувати шоколадну глазур 1
Як приготувати шоколадну глазур

Підготуйте каструлю середнього розміру. Пів пачки вершкового масла, тобто 100 грамів, наріжте кубиками й покладіть у каструлю. Поставте каструлю на конфорку та встановіть мінімальну потужність. Масло повинно повільно танути.

Порада: Замість вершкового масла ви також можете використовувати кокосове масло (така кількість).

рецепт 2
Як приготувати шоколадну глазур

Тим часом наріжте два види шоколаду. 100 грамів хорошого темного шоколаду не менше 60% і 100 грамів хорошого молочного шоколаду.

Як приготувати шоколадну глазур 3
Як приготувати шоколадну глазур

Коли масло повністю розтане, його можна зняти з конфорки. Додайте обидва види шоколаду в каструлю з гарячим, але не киплячим маслом.

Цікаво  Домашні кремові вафлі - рецепт приготування!
рецепт 4
Як приготувати шоколадну глазур

Тепер все, що вам потрібно зробити, це терпляче перемішати все ложкою. Приблизно через 2 хвилини перемішування шоколад повинен повністю розчинитися в маслі та перетворитися на густу глазур.

Як приготувати шоколадну глазур 5

Рецепт

Чим тепліша шоколадна глазур, тим тоншою вона буде. Зі зниженням температури він почне густіти. Теплою шоколадною глазур’ю варто полити торти та тістечка. Ви також можете використовувати крем для наповнення солодкого пирога.

Також можна створювати візерунки та написи з шоколадної глазурі з темного та молочного шоколаду з вершковим маслом. Нанисіть тонкий шар глазурі на торт, помістіть торт в холодильник на кілька хвилин. Глазур застигне, і на нього можна буде наливати другий шар, наприклад візерунки або хвилі. На фото: найкращий шоколадний торт.

рецепт 6

І насамкінець швидкий рецепт двокомпонентної шоколадної глазурі. Це шоколадна глазур з шоколаду та вершків. Для його приготування потрібно лише нагріти 150 г густих вершків (таких рідких) на малій потужності в каструлі. Коли гарячі вершки, але ще не закипіли, додайте 150 г поламаного або нарізаного темного або темного шоколаду.

Цікаво  Какао крем з маскарпоне - рецепт приготування!

Зніміть каструлю з плити та терпляче перемішайте суміш. Спочатку вам здасться, що вершки згорнулися чи шоколад не хоче з ними поєднуватись. Однак згодом начинка ставатиме все більш однорідною і бархатистою. Це може тривати кілька хвилин. Якщо шоколад тане надто повільно, знову поставте каструлю на конфорку на мінімальну потужність. Вам потрібно лише нагріти все це, щоб начинка стала однорідною. Продовжуєш заважати дерев’яною ложкою.

Порада: чим свіжіший крем з більшим терміном придатності, тим краще. Вибирайте тільки якісний темний або темний шоколад.

Як приготувати шоколадну глазур 7
Як приготувати шоколадну глазур

Смачного!

Прокрутка до верху