Головна сторінка >> Як оформити ванну кімнату?
Як оформити ванну кімнату?

Як оформити ванну кімнату?

Як оформити ванну кімнату? Якою має бути ванна кімната? Перш за все, функціональний, щоб ним було комфортно користуватися. А також ефективний, адже естетичний вигляд інтер’єру позитивно впливає на самопочуття людей. Які перебувають в ванній кімнаті, і дозволяє повноцінно відпочити.

Першим кроком до створення ідеального дизайну ванної кімнати є оптимальне розташування всіх санвузлів. І залишити до них зручний доступ, тобто вільний простір перед кожним. Це дозволить вам вільно пересуватися по кімнаті, що особливо важливо під час прибирання або витирання після ванни. Передбачається, що для біде повинна бути виділена площа не менше 70 х 100 см, а для сидіння унітаза – 80 х 85 см. Перед ванною має бути простір розміром 70 х 100 см, перед раковиною — 65 х 100 см, а перед душем — 80 х 90 см. Якщо неможливо дотримати ці необхідні дистанції, доводиться відмовитися від одного з пристроїв, наприклад, біде або замінити ванну на душову кабіну.

Цікаво  Ремонт маленької ванної кімнати
Як оформити ванну кімнату?
Як оформити ванну кімнату?

Щоб ванна кімната стала функціональною, ще на етапі проєктування слід розв’язувати проблему зберігання миючих засобів, рушників, порошків або туалетного паперу. Крім того, у кожного домочадця повинна бути полиця або ящик, де можна зберігати косметику. Якщо розміри кімнати не дозволяють вбудувати місткий гардероб на всю стіну. Або більшу її частину, куди б помістилися всі речі разом з пральною машиною і кошиком для білизни. Виходом можуть стати навісні на стіни шафи, щоб вони не заважали використанню сантехніки. Наприклад, у ніші над підвісним унітазом, а також у нерозвинених кутах і під раковиною.

ремонт

Як оформити ванну кімнату?

Освітлення також є незамінним елементом добре спроєктованої ванної кімнати. Воно повинно бути таким же різноманітним, як на кухні або у вітальні – це ще одна умова комфортного і безпечного використання цього приміщення. Тому варто через рівні проміжки встановлювати на стелі освітлювальні точки, які забезпечать свободу рухів, дадуть достатнє освітлення для прибирання, вмивання тощо.

Цікаво  Ідеї інтер'єру маленької спальні

Однак їх недостатньо для гоління чи нанесення макіяжу. Належні умови для виконання цих заходів забезпечать світильники над умивальником. Найкраще повісити їх на такій висоті, щоб вони добре висвітлювали обличчя людини, що стоїть перед дзеркалом, але не сліпили їй очі. Не забувайте про освітлення, яке створює настрій. Світлодіодні стрічки, непомітно заховані в нішах ванної кімнати, забезпечать таке атмосферне освітлення, що сприяє розслабленню під час купання.

Як оформити ванну кімнату?
Як оформити ванну кімнату?

І, нарешті, найприємніша частина проєкту – підбір приладів і світильників, а також матеріалів для фасадів шаф і облицювання підлоги й стін. Чим дизайнерськими будуть форми ванни, умивальника й освітлювальних приладів, тим цікавіше буде оформлення. Його декоративний вигляд, звичайно ж, залежить і від плитки або інших оздоблювальних матеріалів, а саме від їх кольорів і глянцю, а також від візерунків або фактур, якими вони прикрашені.

Цікаво  Інтер'єр дерев'яного будинку
ремонт
Як оформити ванну кімнату?
Як оформити ванну кімнату?
ремонт

Дивіться також: Як вибрати умивальник для сучасної ванної кімнати?

Scroll to Top