Головна сторінка >> Ванна кімната у вигляді вітальні
Ванна кімната у вигляді вітальні

Ванна кімната у вигляді вітальні

Ванна кімната у вигляді вітальні або ванної кімнати-студії асоціюється в першу чергу з простором, комфортом, просторою ванною або душовою кабіною. Так, купальна студія – це місце, про яке ми мріємо.

Фахівці-дизайнери стверджують, що для того, щоб облаштувати комфортну ванну-студію, потрібно близько 12 кв. Більша поверхня змусить окремі елементи обладнання віддалятися один від одного і використовувати їх буде просто незручно. Також можуть виникнути труднощі з достатнім опаленням такого приміщення. Адже салон ванної кімнати – це, перш за все, комфорт і відпочинок у всіх вимірах. На додаток до обладнання, яке використовується для щоденної гігієни, також було б непогано мати невелику зону відпочинку. Таку ванну – якщо ми цього не потребуємо – не обов’язково відразу оснащувати величезною ванною, кабіною, двома раковинами й біде. Їх розмір і кількість повинні бути адаптовані тільки до наших потреб, і їх обмеження не позбавить кімнату розміру ванної кімнати.

Цікаво  Чорна ванна кімната в трьох варіантах

Такий інтер’єр ванної можна побачити на доданих аранжуваннях. Атмосферу цього місця створює примхливий настрій, який досягається за допомогою темних відтінків сірого та зведеного до мінімуму декорацій та обладнання. Скляна ширма з частково матового скла формально відділяє простір ванної кімнати від спальні. Поєднання цих двох просторів знову набуває значення та підкреслює належність ванної кімнати до решти будинку. Оздоблення спальні, як і ванної кімнати, витримано в кліматичних сірих тонах.

Ванна кімната у вигляді вітальні

Ванна кімната у вигляді вітальні
Ванна кімната у вигляді вітальні

У представленому інтер’єрі обладнання обмежене найнеобхіднішими елементами. У центрі розташована зона раковини та ванни. Перший характеризується просторим верхом і підвісними шафами під ним. Велика ванна чорного кольору гарантує комфортне та розслаблююче купання. Його форма, що визначається чіткими лініями та незвичайним кольором, є елементом, який визначає стиль цієї ванної кімнати в найвищій мірі: дуже сучасний, необроблений і водночас надзвичайно елегантний, з чоловічим характером. Нечисленні декоративні елементи можуть свідчити про фотографічні пристрасті користувача представленої ванної кімнати.

Цікаво  Дизайн вітальні в чорно білому кольорі
ремонт
Ванна кімната у вигляді вітальні

Як умивальник, так і ванна оснащені сучасною фурнітурою. У першому випадку це змішувач для умивальника прихованого монтажу, у другому – багатодірковий змішувач для ванни.

Дивіться також: Як оформити ванну кімнату?

Прокрутити вгору