Головна сторінка >> Ванна з ширмою в маленькій ванній
Ванна з ширмою в маленькій ванній

Ванна з ширмою в маленькій ванній

Ванна з ширмою в маленькій ванній – це практичне рішення для тих, хто віддає перевагу купанню у ванні, а також тим, хто в душі. Ванна зі шторкою для ванни особливо добре підійде в невеликих ванних кімнатах, де немає місця для установки двох різних приладів – душової кабіни й ванни одночасно. Штори для ванн відрізняються за типом, способом складання та наповнення. У портфоліо виробників екранів кожен знайде щось для себе.

Коли у ванній кімнаті є місце для ванни, а серед домочадців є прихильники прийняття душу, найкращим рішенням буде встановити у ванну душовий гарнітур (змішувач для ванни-душу, штанга, душова лійка на довгому шлангу або верхній злив для душу) і накрийте ванну відповідним чином – привабливою шторкою для душу або естетичною шторкою для ванни. Ванна з ширмою захистить стіни й підлогу від бризок води з душу під час купання.

Зміст

Цікаво  Інтер'єр вітальні в світлих тонах

Ванна з ширмою в маленькій ванній

Ванна з ширмою в маленькій ванній
Ванна з ширмою в маленькій ванній

Зазвичай ширми, які є у продажу, мають ширину від 30 до 180 см і висоту приблизно від 133 до 150 см, але ви також можете придбати моделі за індивідуальним замовленням. Ширина пропонованих ширм дозволяє встановлювати їх навіть на найменші моделі ванн 70х120 або 70х140 см. Вибираючи правильну модель душової шторки, варто звернути увагу на її висоту, особливо якщо користувачі душу мають високий зріст, то чим вище крило, тим безпечніше використовувати стоячий душ, оскільки вода не розливається по ванній. З іншого боку, в низьких або похилих приміщеннях не завжди є місце для повної, найчастіше пропонованої висоти – 150 см.

При виборі шторки для ванни важливо розташування душового гарнітура, яке часто визначає вибір моделі за способом відкривання. У продажу є нерозбірні моделі, які можуть складатися декількома способами: поворотом в обидві сторони (назовні й всередину ванни), розкладним або розсувним.

Ми можемо вибрати одно-, дво-, трьох-, чотирьох- і навіть п’ятикомпонентну шторку для ванни в залежності від потреб, форми та розміру ванни або способу її складання. Різноманітність дизайну дозволяє підібрати ширму, яка повністю або частково закриє нашу ванну. Ванну в ніші, оточену з трьох сторін стіною, можна повністю закрити ширмою. Повністю закриту душову кабіну можна створити й на ванні, встановленої в кутку. У дуже маленьких ванних кімнатах, де кожен сантиметр цінується, хорошим рішенням може бути одностулкова або двостулкова шторка для ванни, яку протягом дня ми повністю складаємо до стіни, щоб вона стала непомітною в просторі й не займала місце.

Цікаво  Сіра ванна кімната - натхнення та поради

Зазвичай екрани від конкретних виробників не обов’язково складати в комплекті з призначеними для них ваннами того ж бренду. Власники ванн зазвичай можуть вибрати шторку для ванн будь-якого виробника. Важливо, щоб бортик ванни був не менше 2-3 см, який необхідний для складання крила екрану.

У випадку з гідромасажними ваннами установка ширми не завжди можлива.

Душова сітка – очищення

Вибираючи стаціонарну ширму, необхідно також подумати про комфорт її прибирання. Добре мати можливість очистити прозору поверхню зсередини ванни, не заходячи всередину.

Крім того, наповнення стулок екрана зі скла та пластику буде легше підтримувати в чистоті, якщо ми замовимо їх із покриттями, запропонованими виробниками для полегшення очищення.

Цікаво  Дизайн вітальні в чорно білому кольорі

Ванна з ширмою в маленькій ванній – збірка

Монтаж ширми полягає в першу чергу в кріпленні профілів або петель до стіни, установці стінок або дверей і правильному вирівнюванні моделей. Стандартно екран кріпиться за допомогою хомутів або ущільнювального профілю. Однак є моделі, які можна монтувати без профілю. Точна збірка забезпечить безпроблемне використання.

Ванна з ширмою в маленькій ванній як прикраса ванної кімнати

ремонт

Цікавою прикрасою може служити шторка для ванни. Її дизайн здатний підкреслити характер інтер’єру. Для індустріальних ванних кімнат ідеально підійдуть чорні профілі, білі деталі підкреслять мінімалізм і універсальність, золотисті додадуть оригінальності та елегантності, а хромовані елементи додадуть ледь помітного блиску. Вартим уваги рішення також буде використання скла, відмінного від прозорого, наприклад, графітового, коричневого, або використання послуги лазерного гравіювання на склі. Завдяки цьому кожен може персоналізувати екран і мати вдома унікальний виріб з оригінальним орнаментом на склі.

Ванна з ширмою в маленькій ванній
Ванна з ширмою в маленькій ванній
ремонт
Ванна з ширмою в маленькій ванній
Ванна з ширмою в маленькій ванній
ремонт
Ванна з ширмою в маленькій ванній
ремонт
Ванна з ширмою в маленькій ванній
ремонт
Ванна з ширмою в маленькій ванній
ремонт

Дивіться також: Лінійний злив – розміри, збірка, очищення

Прокрутити вгору