Головна сторінка >> Ванна кімната в скандинавському стилі
Ванна кімната в скандинавському стилі

Ванна кімната в скандинавському стилі

Ванна кімната в скандинавському стилі – облаштування ванної кімнати, складне завдання, особливо на невеликій площі. Скандинавський стиль також є чудовим вибором для маленьких інтер’єрів, адже він оптично збільшує простір. Про що варто пам’ятати, щоб облаштувати ванну кімнату в скандинавському стилі?

Облаштування в скандинавському стилі – ванна кімната

Що має бути у скандинавській ванній?

  • плитка під дерево (імітує дерево),
  • аксесуари з натуральних матеріалів,
  • яскраві кольори – білі, бежеві, сірі, пастельні і чорний як акценти також прийнятні,
  • плетені кошики для зберігання рушників і косметики (організація дрібниць додасть відчуття порядку і естетики),
  • душова кабіна – або скляна стінка – в чорній рамі і з гратами,
  • зелені рослини – види, які «справляються» з умовами у ванній.
Цікаво  Інтер'єр прихожої в квартирі - натхнення та ідеї
Ванна кімната в скандинавському стилі
Ванна кімната в скандинавському стилі

Скандинавська ванна – меблі для ванної кімнати

Для скандинавського стилю підійдуть шафи з натурального дерева, але можна використовувати й фарбовану деревину або меблеву дошку, покриту глянцевим лаком. Білий колір особливо бажаний у невеликих ванних кімнатах, і якщо ми додамо до нього натуральну деревину, ми створимо гарне та позачасове оформлення.

Скандинавський дизайн також передбачає настінні полички, які у ванній кімнаті стануть у пригоді для розміщення косметики, рушників тощо – при цьому все буде у вас під рукою. На підлозі біля ванни (особливо, що окремо стоїть) можна поставити дерев’яну табуретку, на яку будемо збирати рідину для ванни.

ремонт

Ванна: скандинавський стиль в аксесуарах

Яскраві кольори на стіні й «дерев’яні дошки» на підлозі вимагають цікавих акцентів, які додадуть аранжуванню характеру. У скандинавському стилі добре підійдуть клаптеві декори в білих і сірих тонах, відмінно гармоніюючи з чорною фурнітурою. Такий декоративний вид можна отримати й у ванній кімнаті за невеликою ціною – за допомогою спеціальних наклейок на стіни.

Цікаво  Сіра ванна кімната - натхнення та поради

Обрана техніка для кімнати повинна мати прості форми, але серед аксесуарів можна знайти дерев’яну драбину, на якій можна розмістити рушники всієї родини. Затишний інтер’єр вийде завдяки м’якому текстилю – варто розмістити на видному місці рушники (сірі, чорні або білі – можна кожен іншого кольору з перерахованих).

Ванна кімната в скандинавському стилі
Ванна кімната в скандинавському стилі

Світло в інтер’єрі – ванна кімната в скандинавському стилі

Ванні кімнати – це, як правило, приміщення без вікон, тому в дизайні інтер’єру особливу увагу слід приділити підбору освітлення – тим більше, що скандинавський стиль «любить» світло (його велику кількість). У цьому стилі, додатково, яскрава настінна плитка і дзеркала допоможуть досягти такого ефекту через відблиски.

Цікаво  Ремонт ванної кімнати - як спланувати роботи?

Скандинавська ванна кімната повинна включати стельовий світильник – або кілька менших, щоб рівномірно освітлювати кімнату. Крім того, варто додати бра на стінах – особливо біля дзеркала (у випадку великої ванної кімнати додаткове бра можна поставити там, де буде менше світла). Цікавою ідеєю також буде композиція зі свічок або ліхтариків, які зроблять вечірнє купання більш приємним.

ремонт

Дивіться також: Змішувачі для умивальника – кілька порад

Прокрутити вгору