Головна сторінка >> Ванна кімната в сільському стилі
Ванна кімната в сільському стилі

Ванна кімната в сільському стилі

Ванна кімната в сільському стилі – що найважливіше в облаштуванні ванної кімнати? Які меблі використовувати, кольори та аксесуари? пропонуємо!

Сільський стиль у ванній кімнаті

Ванна кімната в сільському стилі

У сільському стилі дуже важливий природний матеріал, яким є дерево. Ми познайомимо його з ванною кількома способами. Це можуть бути меблі в рустикальному стилі – з покусаного зубом часу дерева (їх можна протерти). На підлогу можна покласти плитку, схожу на дерево. Додамо сюди білу настінну плитку – на її тлі буде відмінно виглядати як сталева фурнітура, так і аксесуари з натуральних матеріалів.

Цікаво  Інтер'єр малої кімнати - просто та красиво

Клімат сільських інтер’єрів у ванній кімнаті

ремонт

Кімната в сільському стилі – це царство затишку. Старі меблі для ванної кімнати нагадують про котедж, що ховається в глибині лісу, цей ефект підкреслить окремо стояча ванна. Доповнити інтер’єр в стилі кантрі варто такими елементами, як дерев’яний табурет біля ванни, на якому можна розмістити косметику, а також латунні ручки меблів і ретро-змішувачі.

Ванна кімната в сільському стилі – аксесуари

Ванна кімната в сільському стилі

Ванну кімнату в рустикальному стилі найкраще обладнати бра, підвішеними по обидва боки дзеркала, і ввести в облаштування натуральні матеріали також у вигляді каменю. Чудово підійде настільна раковина, що нагадує чашу. Декоративну функцію можуть виконувати клаптеві візерунки на плитці або текстилі – штори на вікні, рушники, килимок.

Цікаво  Плитка під цеглу в інтер'єрі - цікаві варіанти

Якщо зупинитися на меблях з ефектом старіння, то варто вибирати фурнітуру, яка відповідає їх зовнішньому вигляду – вона може бути, наприклад, кольору міді. В якості полиці відмінно підійде стара дошка на металевих гнутих кронштейнах. Також в інтер’єрі може бути цегла на стіні – бажано червоного або сірого кольору.

Ванна кімната в сільському стилі

ремонт

Кольори ванної кімнати в сільському стилі повинні бути натхненні природою. До нього слід додати теплі бежеві, сірі, коричневі та білі кольори. Ткані кошики для білизни, полички для косметики в душі, м’який килимок на підлозі стануть у пригоді. У ванній кімнаті в сільському стилі ми можемо використовувати дошки для знесення як обшивку однієї зі стін.

Цікаво  Ванна кімната - чорна чи біла?

Дивіться також: Аксесуари для ванної кімнати – ідеї для сучасного оформлення

Scroll to Top