Головна сторінка >> 5 рішень для ванної кімнати, які варто розглянути!
5 рішень для ванної кімнати

5 рішень для ванної кімнати, які варто розглянути!

5 рішень для ванної кімнати – при облаштуванні або ремонті ванної кімнати потрібно пам’ятати багато речей. І хоча у нас часто навіть на них не вистачає часу, є кілька практичних рішень для ванної кімнати, про які варто подумати – і бажано на етапі проєктування. Дізнайтеся про прийоми, які допоможуть вам покращити пропорції ванної кімнати та зробити її більш функціональною!

Дизайн ванної кімнати – що врахувати?

Незалежно від того, облаштовуєте ви ванну кімнату або тільки плануєте в ній ремонт, починати слід з підготовки проєкту. Щоб зробити дизайн ванної кімнати справжнім задоволенням, подумайте про свої потреби та звички. Тільки так ви зможете підібрати правильні рішення для ванної кімнати та створити комфортний, функціональний та стильний простір. Крім базових моментів, таких як вибір матеріалів або внутрішнього оздоблення, при проєктуванні також використовуйте практичні перевірені прийоми. Вони дозволять вам створити простір, який ідеально відображає ваші очікування.

Цікаво  Інтер'єр квартири в світлих тонах

Рішення для маленької ванної – магія кольорів

При облаштуванні або ремонті ванної кімнати варто приділити трохи більше часу підбору правильних кольорів. Поширеним рішенням є використання кольорів для оптичного збільшення простору. Якщо у вас маленька ванна кімната, вибирайте світлі кольори – білий, бежевий, пастельні або сірі відтінки, завдяки яким ванна буде здаватися більше і просторіше. Однак у приміщеннях з обмеженою площею слід уникати великих поверхонь з темними інтенсивними кольорами. Пам’ятайте, що тут важливі кольори стін або підлоги, а також меблів.

5 рішень для ванної кімнати – відповідні дизайни

У ванних кімнатах ми часто вибираємо однорідні поверхні. Однак вміле використання візерунків дозволить візуально змінити пропорції інтер’єру або збільшити його. Якщо ви хочете візуально розширити ванну кімнату, розкладіть плитку на стінах горизонтальними смугами. Якщо ви хочете, щоб він здавався вищим, вибирайте горизонтальні смужки. Ваша ванна кімната довга і вузька? Нехай на короткій стіні з’являться геометричні візерунки або мозаїка – вони відвернуть увагу від вузької ванної кімнати й візуально вкоротять, і водночас розширять кімнату.

Цікаво  Вінтажна ванна кімната - стильний декор

Рішення для маленьких ванних кімнат і не тільки – подбайте про освітлення!

Правильно підібране освітлення особливо важливо в невеликих ванних кімнатах багатоквартирного будинку, де часто немає вікон, а отже, і доступу природного світла. Звичайно, більші інтер’єри також вимагають достатнього освітлення – інакше, попри велику площу, користуватися ними буде незручно. У ванних кімнатах варто встановити кілька точок освітлення – галогенні лампи з регульованою інтенсивністю світла і сучасне світлодіодне освітлення відмінно підійдуть для освітлення полиць, меблів або куточків. Також зверніть увагу на освітлення зони, де розташовані раковина і дзеркало. Світло не повинно сліпити очі, але повинно добре висвітлювати обличчя – бажано зверху і з боків.

Розумні рішення для маленької ванної кімнати – оцініть силу дзеркал!

Чи знаєте ви, що ретельно підібрані та правильно розміщені дзеркала можуть оптично збільшити ванну кімнату та додати їй глибини? Тому, якщо у вас обмежений простір і ви дбаєте про такий ефект, повісьте біля раковини велике дзеркало, яке займає більшу частину стіни. За допомогою дзеркал можна також візуально розширити кімнату – для цього вибирайте широкі панелі й кріпіть їх на довгі, паралельні стіни.

Цікаво  Інтер'єр прихожої і коридору

5 рішень для ванної кімнати – зберігання ванної кімнати

У кожній ванній кімнаті, особливо в маленькій, важливо передбачити місце для зберігання туалетних приналежностей і миючих засобів. Збереженню порядку у ванній сприятимуть в першу чергу місткі тумби – під умивальник або підвісні на стіну. Стільниці, на яких ви можете зберігати щоденні аксесуари, також стають все більш популярним рішенням. Цікавою ідеєю є також стелаж-сходинка у вигляді драбинки – її не тільки можна поставити навіть в кутку і використовувати для зберігання необхідного начиння, але ще вона може стати чудовою прикрасою!

Розумні рішення для ванної кімнати дозволять поліпшити пропорції інтер’єру і підвищити його функціональність. Це особливо актуально для невеликих ванних кімнат, де кожен сантиметр на рахунку, і які таким чином можуть стати комфортним простором для відпочинку.

Дивіться також: Ванна кімната в сільському стилі

Прокрутка до верху