Головна сторінка >> Чи варто перезавантажувати iPhone 14 і як часто це потрібно робити
Чи варто перезавантажувати iPhone 14

Чи варто перезавантажувати iPhone 14 і як часто це потрібно робити

Чи варто перезавантажувати iPhone 14 і як часто це потрібно робити. iPhone 14 – один із найпопулярніших і функціональних смартфонів у світі. Він однаково добре підходить для роботи, спілкування, розваг та навчання.

Але іноді будь-який електронний пристрій може працювати некоректно. Розповідаємо, чи потрібно в цьому випадку перезавантажувати гаджет, як часто і як правильно це робити, щоб не стикатися з гальмуванням.

Чи варто перезавантажувати iPhone 14
Чи варто перезавантажувати iPhone 14

Чи варто перезавантажувати iPhone 14 – у яких випадках допомагає перезавантаження iPhone

Рестарт допомагає у багатьох випадках, коли смартфон працює несправно чи не так, як очікується. Наприклад, перезавантаження необхідне, якщо iPhone:

 • зависає або не реагує на торкання або кнопки;
 • гальмує або працює повільніше, ніж зазвичай;
 • видає помилки або повідомлення про помилки;
 • не підключається до мережі, Wi-Fi, Bluetooth або інших пристроїв;
 • не заряджається або розряджається занадто швидко;
 • не відтворює звук або зображення;
 • не оновлюється або не встановлює програми;
 • має інші проблеми з роботою системи або додатків.
Цікаво  Одноточкова та триточкова система кріплення мінітрактора: яку обрати?

Коли Айфон 14 повністю вимикається і потім вмикається знову, відбувається кілька важливих процесів. По-перше, оперативна пам’ять очищається від непотрібних даних та фонових додатків, а кеш та часові файли видаляються з пам’яті. По-друге, система виправляє чи скидає деякі помилки. По-третє, програми перезапускаються з новими налаштуваннями та функціями. Після рестарту iPhone має працювати краще та швидше, ніж до цього.

Як часто потрібно перезавантажувати смартфон

Немає однозначної відповіді на це питання. Все залежить від того, як ви використовуєте свій смартфон, які програми ви запускаєте, як часто ви оновлюєте систему. Однак є кілька загальних рекомендацій, які можна використовувати як орієнтир:

 1. Якщо ви помічаєте, що телефон почав помітно підгальмовувати під час скролінгу стрічки та перемикання між програмами, то варто перезапустити його якнайшвидше. Це усуне тимчасові проблеми.
 2. Після кожного оновлення системи рекомендується знову перезавантажити iPhone самостійно. Це активує нові функції, якщо вони не з’явилися.
 3. Якщо телефон працює нормально, ви можете перезавантажувати його на свій розсуд. Деякі експерти радять робити це раз на тиждень чи раз на місяць для профілактики. Інші кажуть, що це необов’язково і можна перезавантажувати iPhone лише за необхідності.
Цікаво  Функції сучасного міксера

У жодному разі не варто перезавантажувати iPhone занадто часто або без причини. Це може зайво навантажувати батарею та зменшувати термін служби смартфона.

Як правильно перезавантажувати iPhone

Існує два основних способи перезапустити гаджет:

 1. Вимкнути та ввімкнути. Цей спосіб підходить для всіх моделей iPhone. Для цього потрібно натиснути та утримувати кнопку живлення (або кнопку живлення та одну з кнопок гучності для iPhone X та новіше), поки на екрані не з’явиться повзунок «Вимкнути». Потім потрібно провести пальцем, щоб вимкнути смартфон. Утримуйте кнопку живлення, щоб знову увімкнути пристрій.
 2. Використовувати примусове перезавантаження. Цей спосіб підходить, коли телефон не реагує на торкання. Потрібно швидко натиснути та відпустити кнопку збільшення гучності, потім швидко натиснути та відпустити клавішу зменшення гучності. Після цього натисніть та утримуйте кнопку живлення, доки на екрані не з’явиться логотип Apple.
Цікаво  Що таке стайлер: переваги, можливості та рекомендації щодо вибору

Обидва способи перезавантажують iPhone без втрати даних або налаштувань.

Прокрутити вгору