Головна сторінка >> Сучасний інтер’єр кухні – 10 ідей для сучасної кухні
Сучасний інтер'єр кухні

Сучасний інтер’єр кухні – 10 ідей для сучасної кухні

Сучасний інтер’єр кухні – плануєте ремонт кухні? Ми зібрали 10 найкращих дизайнів кухонь. Які поєднання матеріалів найкраще доповнюють один одного? Подивіться, як можуть виглядати функціональні та сучасні кухні.

1. Плитка під колір натурального дерева

Сучасний інтер'єр кухні
дизайн
Сучасний інтер’єр кухні

Сучасна кухня, відкрита до їдальні. Деревоподібна плитка світлого медового кольору ідеально імітує натуральну деревину і є цікавою основою для будівель контрастних сірих відтінків. Прості кухонні меблі доповнили аксесуарами насиченого модного класичного синього кольору. Завдяки таким поєднанням ми досягнемо свіжого та цікавого оформлення сучасних кухонь.

2. Сучасні кухні з мармуру

Сучасний інтер'єр кухні
дизайн
Сучасний інтер’єр кухні

Мармур ідеально підкреслює сучасні кухні. Плитка з поверхнею, що імітує візерунок світлого мармуру, є сутністю позачасової елегантності. Мінімалістична, темна конструкція створює цікавий контраст на тлі білої стіни. Скромні прості кухонні шафки поєднуються з золотистими ручками. Його теплий відтінок додає інтер’єру елегантності. Усю композицію зігріває деревна плитка, розташована у класичному візерунку «ялинка».

Цікаво  Як вибрати умивальник для сучасної ванної кімнати?

3. Монохромна сучасна кухня – сучасний інтер’єр кухні

Сучасний інтер'єр кухні
дизайн
Сучасний інтер’єр кухні

Біла кухня з простими фасадами з матовим покриттям є синонімом сучасної класики. U-подібні кухонні меблі створюють практичний і зручний робочий простір і пропонують багато місця для побутової техніки та зберігання. Щоб урізноманітнити просте оформлення сучасної кухні, можна додати структурну мозаїку або плитку з тисненим малюнком. Таким чином ми створимо контраст гладкій поверхні будівлі.

4. Сучасні кольорові кухонні меблі

Сучасний інтер'єр кухні
дизайн
Сучасний інтер’єр кухні

Модна кухня не повинна бути нудною: приглушений рожевий і інтенсивний темно-синій, пом’якшений деревним відтінком, створять чудове поєднання. Кольори меблів були повторені на стіні, меблях і аксесуарах – цей простий прийом робить відкриту в їдальню кухню дуже дизайнерською і цілісною. Елегантним доповненням стане золота фурнітура та аксесуари. Барвиста мінікухня ідеально доповнить сучасну відкриту вітальню або їдальню в такому ж стилі.

5. Біла сучасна кухня з печворком

Сучасний інтер'єр кухні
дизайн
Сучасний інтер’єр кухні

Печворк з візерунками став незмінною частиною сучасних кухонь, пропонуючи безмежні можливості аранжування. Графічний, чорно-білий декор потребує приглушеного фону, наприклад, у вигляді яскравих будівель. Білі кухонні меблі надзвичайно універсальні й підкреслять сучасну кухню практично в будь-якому стилі оформлення. Щоб отримати кухню в стилі лофт, нам знадобляться промислові, сирі, індустріальні аксесуари. Блискуча мідь і дерево привносять в інтер’єр оригінальну атмосферу лофт.

Цікаво  Як діють кольори в домі за правилом 60-30-10?

6. Бетон на сучасній кухні – сучасний інтер’єр кухні

Сучасний інтер'єр кухні
дизайн
Сучасний інтер’єр кухні

Бетонні поверхні керамічної плитки відкривають багато можливостей для створення простору. Вони міцні і їх легко підтримувати в чистоті, тому ідеально підходять для обробки підлоги й простору над стільницею. Вбудовані меблі з геометричними ручками схожого сірого відтінку підкреслить чітку структуру плитки. Бетон ідеально підкреслить оформлення сучасних, лофтових і мінімалістичних кухонь.

7. Сучасний бежевий

Сучасний інтер'єр кухні
дизайн
Сучасний інтер’єр кухні

Безпечні, стримані відтінки кремового, бежевого і кави з молоком відносяться до відомої й популярної палітри класичних інтер’єрів, але однаково добре відчувають себе і в сучасних кухнях. Поєднання їх із сучасною широкоформатною плиткою з імітацією натурального каменю додасть інтер’єру вишуканості та неповторного стилю, що не піддається часовому поясу. Оформлення маленької кухні у світлих тонах оптично збільшить приміщення.

8. Сучасні дизайни кухні в чорному кольорі

Сучасний інтер'єр кухні
дизайн

Як поєднати три модні тенденції в одному інтер’єрі? Для оформлення стін і підлоги модної кухні використовуйте чорну широкоформатну кераміку, що імітує натуральний мармур. Елегантний візерунок зі світлого делікатного про жилкування пожвавить темну поверхню плитки. Великий формат означає, що кераміка створює цілісну безшовну прикрасу з натуральних кам’яних плит. Стильно й елегантно виглядають аранжування чорної кухні.

Цікаво  Дизайн інтер'єру вузького коридору

9. Старе і нове – сучасний інтер’єр кухні

Сучасний інтер'єр кухні
дизайн

Сучасні інтер’єри люблять чіткі контрасти! Структура сільської цегли в поєднанні з простими білими меблями та чорними акцентами додає кухні оригінальний лофтовий характер. Для цього ми можемо використовувати зовнішній фасадний клінкер, плитку або оригінальну цеглу після знесення. Але нам не потрібно додатково просочувати клінкер і кераміку – вони будуть стійкі до високої температури, вологи та бруду від жиру чи інших харчових продуктів, і ми зможемо легко підтримувати їх у чистоті.

10. Фотошпалери на кухні в сучасному стилі

Сучасний інтер'єр кухні
дизайн
Сучасний інтер'єр кухні

Якщо у нас на кухні є вільна стіна, варто дати волю своїй уяві та оригінально прикрасити її, наприклад, фотошпалерами, графікою чи фрескою на замовлення. Відтінки та теми можуть стосуватися наших інтересів, улюбленого місця або просто доповнювати меблі за кольором. Шпалери з малюнком ідеально підійдуть для відкритих просторів у житлових зонах з міні-кухнями або кухнями з їдальнями.

Дивіться також: Інтер’єр квартири: 5 ідей для позачасового інтер’єру квартири

Прокрутити вгору