Головна сторінка >> Інтер’єр квартири: 5 ідей для позачасового інтер’єру квартири
Інтер'єр квартири

Інтер’єр квартири: 5 ідей для позачасового інтер’єру квартири

Інтер’єр квартири – як облаштувати квартиру, щоб вона була красивою і функціональною? Які тренди в дизайні інтер’єру наймодніші? Виявляється, в архітекторів є ідеї, щоб ми жили в гарно спроєктованих квартирах. І навіть на 30 квадратних метрах можна створити затишне місце, де вам буде добре.

Гарне та функціональне облаштування будинку чи квартири не обов’язково має бути дорогим і трудомістким. Якщо ми звернемося за допомогою до дизайнерів інтер’єру, то виявиться, що ми будемо жити не тільки комфортно, але й стильно чи екологічно. Добре продуманий інтер’єр – чудова інвестиція на довгі роки. Крім того, варто довірити ремонт або облаштування квартири професіоналам, які знають, що таке модне, перевірене та якісне в матеріалах, які використовуються в будівництві та архітектурі.

Тенденції в дизайні інтер’єру

Інтер'єр квартири
Інтер’єр квартири

Архітектори інтер’єрів сходяться на думці, що 2023 рік не здивує нічим новим у дизайні інтер’єру та облаштуванні. Отже, що завжди в моді?

Вічний інтер’єр і надалі залишатиметься головною тенденцією. Дизайнери та архітектори продовжуватимуть черпати натхнення в природі та застосовувати екологічні рішення у своїй роботі не лише щодо дизайну інтер’єру, а й функціонування всього будинку чи квартири. Це відповідь на потреби клієнтів, які все більше усвідомлюють, якими об’єктами вони хочуть себе оточувати, і як жити в гармонії з природою та екологією.

дизайн

Інтер’єр квартири – 5 ідей для позачасового облаштування квартири

Не можна заперечувати, що власники квартир надають все більшого значення модно оформленим інтер’єрам. Вони хочуть, щоб квартира була гарною і функціональною. Що робити, щоб жити в стильно обставленій квартирі?

Цікаво  Сучасні інтер'єри кімнат - цікаві ідеї дизайну

Архітектори звертають увагу на те, щоб квартира була спроєктована в гармонії з природою, тобто з використанням екологічних, натуральних матеріалів. Важливо й те, що він поза часом – прослужив нам не рік-два, а набагато довше.

У позачасовій квартирі використано п’ять елементів:

  • натуральні матеріали (камінь, дерево, скло)
  • яскраві кольори (бежевий, білий)
  • застосування принципу «менше – краще» (тобто ми не переповнюємо інтер’єр)
  • акцент на екології (це не тільки меблі з екологічних матеріалів, меблі з перероблених матеріалів, а й енергоощадні рішення в оселях, такі як енергоощадження, вода – двофазні бачки, піноутворювачі для батарей, душ замість ванни, світлодіодне освітлення, освітлення з датчиками, економне опалення будинку, екосегрегація відходів тощо)
  • усі кімнати спроєктовані таким чином, щоб максимально використовувати природне світло, що надходить з вікон.

Архітектурний стиль квартири залежить від нас – від того, що нам подобається і в якому просторі нам добре. Тут багато можливостей: від класики, модерну (сучасної класики), скандинавського до стилю бохо, тобто екологічного, індустріального (лофт), гламуру, вабі-сабі.

Немає стилю, який не стосується дерева – від модерну до бохо чи екологічного. З дерева виготовляють меблі, підлогу, стіни й навіть ванни та раковини. Для архітекторів буде величезна проблема при проєктуванні простору без використання деревини, додала вона.

Цікаво  Чорна ванна кімната в трьох варіантах

СПА вдома? Звичайно!

Інтер'єр квартири
Інтер’єр квартири

Цікаво, що новітні архітектурні тренди народилися разом із… пандемією. Коли ми проводили багато часу вдома і працювали там, ми зосереджувалися на рішеннях, які полегшували нашу роботу, дозвілля та місця для відпочинку. Так воно і було, тому, коли ми говоримо про тренди 2023 року, варто виділити інтер’єри, які пропагують догляд за собою. Це широко розуміти термін, який в дизайні інтер’єру зводиться, серед іншого, до мати кімнату або місце, де ми можемо заспокоїтися і розслабитися. У квартирі ми вішаємо драбинки, розкладаємо мати чи інші невеликі гімнастичні пристосування, встановлюємо звукову апаратуру, і все це в оточенні натуральних, екологічних матеріалів, таких як камінь, дерево, бамбук, ротанг чи льон. Кілька років тому ми встановлювали тільки драбини в дитячих кімнатах, і сьогодні це змінюється. Те саме з ванними кімнатами. Ми хочемо, щоб сьогодні вони поєднували оздоровчі та спа-функції, а також використовуємо в них натуральні матеріали. Останній час показав, що ми, мабуть, любимо проводити час вдома і його декор відіграє для нас важливу роль.

Сьогодні ми також все більше працюємо у квартирах. І в цьому домашньому офісі ми також хочемо працювати у відведеному місці, ми облаштовуємо домашній офіс в окремій кімнаті або як місце в одній із кімнат. Є багато можливостей для створення зручного для роботи місця, але незалежного, з іншою функцією. В одній із маленьких квартир ми облаштували таке місце за тумбою під телевізор, вийшла невелика стінка з невеликим кабінетом, – розповідає дизайнер інтер’єру.

Цікаво  Облаштування ванної кімнати в стилі мінімалізм

Інтер’єр квартири

дизайн

Пам’ятаймо також, що професійно спроєктована та обладнана квартира чи будинок є результатом співпраці багатьох професіоналів – архітектора-будівельника, дизайнера інтер’єрів, графічного дизайнера, столяра, скляра, будівельної бригади та багатьох інших. Якщо всі роблять ставку на хорошу співпрацю, нам не доведеться турбуватися про стиль і функціональність нашої квартири. Але перш ніж довірити їм роботу, варто подумати, в яких інтер’єрах ми хочемо жити, що нам подобається і які рішення будуть нам по кишені. Облаштування квартири вимагає часу.

Тому пандемія стала проривом для архітектурної галузі. У власників квартир було більше часу, вони ходили по магазинах, а потім вирішували робити ремонт чи косметичний ремонт своїх квартир.

Цікаво, що все частіше за порадою до дизайнерів інтер’єрів звертаються власники невеликих квартир – від 25 до 40 кв. Це найдешевші, і їх у пропозиції розробників дуже багато. Облаштування таких просторів – це виклик для галузі, ми боремося за кожен сантиметр на таких поверхнях, замовляємо обладнання на замовлення, щоб вийшло функціональне та гарне помешкання. Це працює, навіть у маленькій квартирі можна відокремити місце для роботи.

Якщо ви не знаєте, як обставити будинок або квартиру, варто звернутися за допомогою до фахівців. Завдяки їм наша квартира не тільки сяятиме, але й буде модною, функціональною та позачасовою.

Інтер'єр квартири
Інтер’єр квартири
дизайн
Інтер'єр квартири
Інтер’єр квартири
дизайн
Інтер'єр квартири
Інтер’єр квартири
дизайн

Дивіться також: Інтер’єр прихожої і коридору

Прокрутка до верху