Головна сторінка >> Сучасний дизайн ванної кімнати – ТОП 10
Сучасний дизайн ванної кімнати

Сучасний дизайн ванної кімнати – ТОП 10

Сучасний дизайн ванної кімнати – комфортна та сучасна ванна кімната, в якій, крім швидкого прийняття ванни, можна розслабитися і відпочити, доступна практично кожному. При її облаштуванні досить подбати про деякі деталі, і він перетвориться на домашній оздоровчий центр.

Світ поспішає, і ми теж, тому так важливо знайти момент для відпочинку. Для цього є багато способів, і один з них – відпочити під час щоденного туалету. Тому варто облаштувати ванну кімнату таким чином, щоб вона стала тим інтер’єром, де ми відновимо рівновагу та бажання продовжувати. Чим його облаштувати і як оформити, щоб він став саме таким місцем? Ось 10 ідей для комфортної ванної кімнати.

Хороший дизайн

Сучасний дизайн ванної кімнати - ТОП 10
Сучасний дизайн ванної кімнати – ТОП 10

Сплануйте ванну кімнату таким чином, щоб вмістити якомога більше корисних приладів. Якщо є можливість, встановіть і ванну, і душову кабіну – кожна з них дозволить розслабитися по-своєму. Також переконайтеся, що обладнання є багатофункціональним, наприклад, душові лійки зі змінним потоком, які можна використовувати як масажні пристрої.

Цікаво  Унікальні стіни ванної кімнати - цікаві ідеї

Зв’язна композиція

ремонт

Найпростіше відпочити в інтер’єрі, який оформлений на ваш смак. Вибирайте улюблені кольори, бажано з холодної палітри, адже вони вас заспокоюють. Поєднуйте цей тон з кольором аксесуарів і фурнітури, яка зараз доступна в багатьох кольорах. Зробити це можна двома способами – вибрати колір зі схожої колірної палітри або, навпаки, контрастний до решти обладнання.

Сучасний дизайн ванної кімнати – відпочити у ванні

Сучасний дизайн ванної кімнати - ТОП 10
Сучасний дизайн ванної кімнати – ТОП 10

Приємна тепла ванна з додаванням олій не тільки розслабляє, але й допомагає зберегти здоров’я та спокій. Тож варто подбати про зручну ванну. Перед покупкою спробуйте обрану модель в магазині (деякі салони дозволяють вводити пристрій), перевірте, чи правильно вона спрофільована і, чи адаптована до вашого росту.

Менше – це більше

ремонт

Подбайте про те, щоб уникнути непотрібного хаосу у ванній кімнаті. Зазвичай це невеликий інтер’єр, і вміщати в нього потрібно багато. Тому ховайте все непотрібне, ховайте аксесуари й косметику в шафах. Якщо у ванній кімнаті багато різного обладнання, варто звернути увагу на мінімалістичну фурнітуру, що встановлюється врівень, ненав’язливу та однаково функціональну.

Цікаво  Інтер'єр вітальні в приватному будинку

Гарні меблі

Сучасний дизайн ванної кімнати - ТОП 10
Сучасний дизайн ванної кімнати – ТОП 10

У кожній ванній кімнаті повинен бути хоча б одна шафа для косметики. Такий предмет меблів піддається впливу вологи, часто навіть затоплення, тому при його виборі звертайте увагу на якість обробки й водостійкість матеріалів. Звичайно, важлива й естетика обладнання, на щастя, в магазинах представлено багато гарних меблів різних кольорів.

Сучасний дизайн ванної кімнати – оригінальна ідея

ремонт

У кожній сфері дизайну інтер’єру ви знайдете незвичайні рішення, які зроблять ванну кімнату більш привабливою і зроблять її унікальною. Так буває, наприклад, з душовими кабінами. Виробники пропонують їх у різних кольорах і з декоративними деталями, наприклад, графікою на склі або його цікавою текстурою.

Благий вітерець

Сучасний дизайн ванної кімнати - ТОП 10
Сучасний дизайн ванної кімнати – ТОП 10

Крім стандартного обладнання, ви також можете використовувати інші зручності, які вплинуть на ваш комфорт. Це може бути гаряча ванна або тропічний душ в душі. Існує багато пристроїв на вибір, виберіть той, який розслабляє вас найбільше.

Гігієна

ремонт

Найчастіше у ванній кімнаті знаходиться унітаз. Також варто облаштувати цю зону так, щоб вона була функціональною та естетичною. Ви можете вибрати моделі, оснащені інноваційними рішеннями, наприклад чашами без бортів, функцією видалення запаху або мийними пристроями.

Цікаво  Інтер'єр для кухні - модна кухня

Сучасний дизайн ванної кімнати – функціональна деталь

Сучасний дизайн ванної кімнати - ТОП 10
Сучасний дизайн ванної кімнати – ТОП 10

Як вже було сказано, гарно обставлений інтер’єр краще підходить для відпочинку, але ванна кімната також повинна бути функціональною, тому при виборі меблів зверніть увагу на те, чи вистачить в ній місця для розміщення всієї косметики, аксесуарів або обладнання (наприклад, сушарка). Також при виборі аксесуарів варто враховувати їх розмір, наприклад, дзеркало повинно бути настільки великим, щоб було видно не тільки голову, але і частину грудей.

Ванна у світлі

ремонт

Навіть якщо ми подбаємо про гарний дизайн, ванна кімната не буде функціональною без правильного освітлення. Варто встановити кілька джерел світла – загальний (стельовий), функціональний біля раковини й ванни або душової кабіни й декоративний. У цьому інтер’єрі також важливо, щоб світильники випромінювали світло з індексом передачі кольору, близьким до денного. У такому випадку людське око сприймає кольори так само як і зовнішнє, тому ви точно будете знати, як виглядатиме макіяж, зроблений вранці.

Дивіться також: Унікальні стіни ванної кімнати – цікаві ідеї

Прокрутка до верху