Головна сторінка >> Сімейні дитячі фільми для всієї родини
Сімейні дитячі фільми для всієї родини

Сімейні дитячі фільми для всієї родини

Сімейні дитячі фільми для всієї родини – не знаєте, який фільм включити своїй дитині? Тоді ця вибірка саме для вас. Тут представлений список із топ 10 найкращих фільмів для дітей. Як відомо, діти дуже люблять казки, а наш практичний список весь складається з них. Так що ваші діти обов’язково залишаться задоволеними.

Нескінченна історія (Die unendliche Geschichte 1984)

Сімейні дитячі фільми для всієї родини
Сімейні дитячі фільми для всієї родини

Відкриває список найкращих фільмів для дітей, казка – «Нескінченна історія». Бастіан звичайний школяр над яким сміялися однокласники, бо він був маленького зросту і не вмів постояти за себе. Хлопчик любив читати книги, усамітнюючись від усіх. Якось він без попиту взяв книгу в одному книгарні й, зачинившись на горищі, почав читати. Історія була настільки захоплюючою, що герой поринув у свої фантазії та здійснив подорож.

Цікаво  Фантастичні комедії - 30 найкращих фільмів

Сам удома (Home Alone 1990) – Сімейні дитячі фільми для всієї родини

фільми

Головний герой живе у багатодітній сім’ї, батьки якої не встигають устежити за всіма. Одного разу до них приїжджають родичі, які теж мають багато діток. Разом вони вирішують поїхати до Європи. Бувши в літаку, тато з мамою згадують, що забули наймолодшого сина вдома. Восьмирічний Кевін вирішує добре відпочити доки нікого немає, але тут приходять грабіжники.

Бейб: Чотириногий малюк (Babe 1995)

Сімейні дитячі фільми для всієї родини

Маленьке розумне порося живе на фермі, воно спілкується з іншими тваринами людською мовою. Незабаром господар почав підозрювати, що його вихованці розвинені інтелектуально. Бейб вирішує довести йому, що свинка може стати в пригоді не тільки для прикраси святкового столу, але і для особливої роботи – пасти овець. Вівці були шоковані, почувши таке. Вони проти, щоб їх пасла свиня.

Цікаво  Найкращі сімейні фільми для всієї родини

Бетховен (Beethoven 1991) – Сімейні дитячі фільми для всієї родини

фільми

Сенбернару на прізвисько Бетховен казково пощастило. Коли його везли до злого лікаря для дослідів, він зумів втекти. Опинившись біля будинку Ньютонів, щеня підкорило серця всіх його мешканців. Глава сімейства був дуже задоволеній появі пса у домі, оскільки той крав його сніданки, але він полюбив його. Пес став другом сім’ї. Тим часом ветеринар вирішує повернути собаку собі.

Пітер Пен (Peter Pan 2003)

Сімейні дитячі фільми для всієї родини

Головними героями є троє дітей. Венді завжди любила розповідати казки своїм молодшим братам. Якось пізно ввечері хлопців відвідає хлопчик, на ім’я Пітер Пен, який вміє літати. Хоч би скільки років він жив, зовні й за характером він завжди залишається дитиною. Таємничий гість запрошує нових друзів вирушити разом із ним назустріч пригодам.

Хоронитель часу (Hugo 2011) – Сімейні дитячі фільми для всієї родини

фільми

Х’юго втратив свого батька, бувши дитиною. Його тато був дивовижною, загадковою людиною. Після його смерті хлопчик намагається розгадати всі ребуси, щоб краще зрозуміти особистість рідної людини. У героя залишився на згадку робот, якого можна завести за допомогою особливого ключа. Хазяїн лави побачив у хлопця блокнот із кресленнями й вирішив його відібрати. З цього моменту розпочинаються пригоди.

Цікаво  28 найкращих корейських комедійних серіалів

Золотий компас (The Golden Compass 2007)

Сімейні дитячі фільми для всієї родини

Замикає список найкращих фільмів для дітей – «Золотий компас». За сюжетом фільму Ліра, дванадцятирічна дівчинка, яка мешкає з професорами в Оксфорді. Рідних батьків вона не знала. Граючи з хлопчиками, героїня дізнається про викрадення дітей. Потім вона знаходить золотий компас, що вміє відповідати на всі питання, що хвилюють. З цього моменту її життя круто змінюється. Ліра зустрічає нових друзів та рятує викрадених дітлахів. Попереду багато пригод.

Дивіться також: Хороші сімейні комедії для всієї родини

Прокрутити вгору