Головна сторінка >> Модні тенденції в дизайні інтер’єру
Модні тенденції в дизайні інтер'єру

Модні тенденції в дизайні інтер’єру

Модні тенденції в дизайні інтер’єру можуть змінюватися не так швидко, як тенденції моди, але ми все одно можемо помітити деякі зміни з року в рік. Їх варто дотримуватися, особливо якщо ми плануємо зробити ремонт або трохи освіжити квартиру. Які тренди в дизайні інтер’єру будуть домінувати?

Сучасний стиль середини століття

Стиль модерн Mid-century – це щира данина 1950-м і 1960-м рокам. Сучасні інтер’єри черпають натхнення зі старих, тепер культових меблів. Для цього стилю в першу чергу характерні досить великі і світлі простори, а також прості і легкі меблі з геометричними формами. Однак сучасний стиль Mid-century акцентує увагу не тільки на зовнішньому вигляді, а й на функціональності.

Якщо ви хочете використовувати цей стиль у власному інтер’єрі, просто подбайте про те, щоб він був просторим, максимально відкритим і добре освітленим. Для цього варто подбати не тільки про штучне освітлення, а й про природне, використовуючи дуже великі вікна. Бажані кольори в цьому стилі – переважно землисті тони, але в контрасті з контрастними кольорами.

Модні тенденції в дизайні інтер'єру
Модні тенденції в дизайні інтер’єру

Модні тенденції в дизайні інтер’єру – японський стиль

Японський стиль , як легко здогадатися, має відношення до Японії, але не виключно. По суті, він поєднує в собі японську простоту і скандинавську практичність. Він характеризується гармонією та спокоєм, що виражається як у кольорах, так і у зовнішньому вигляді та структурі меблів та аксесуарів. У стилі Japandi переважають переважно натуральні, іноді навіть екологічні матеріали, в основному в бежевих, білих і сірих тонах, такі як дерев’яна підлога, бамбукові, плетені або ротангові меблі, живі рослини, а також бавовняні тканини і вовняні килими .

Цікаво  Як зручно облаштувати ванну кімнату

Однак в цьому стилі є мистецтво – часто в таких інтер’єрах можна зустріти мінімалістичні скульптури або картини в землистих тонах. Незважаючи на те, що він з нами вже кілька сезонів, немає жодних ознак того, що цього року його мода зникне.

дизайн

Божевільні кольори та форми

Наймодніших інтер’єрах ми побачимо, перш за все, кольорове божевілля, використання різноманітних, навіть дуже сміливих кольорів. Аналогічна ситуація і з формами і фактурами меблів.

Насичені кольори та неочевидні поєднання

Як уже згадувалося, колір Viva Magenta буде добре поєднуватися з різними кольорами, і не тільки з приглушеними. Останні тенденції дизайну інтер’єру також включають дуже сміливі поєднання насичених і навіть зовсім неочевидних кольорів, таких як насичений рожевий або яскравий помаранчевий. Енергетичні кольори, які чудово виглядатимуть на стінах наймодніших інтер’єрів, взяті з природи, особливо з гармонійних квітучих лугів, але це дуже енергійні кольори, які вносять життєву силу в даний простір.

Цікаво  Інтер'єр для кухні - модна кухня

Модні тенденції в дизайні інтер’єру – ніжні та округлі форми

Що стосується трендів у меблях та аксесуарах для інтер’єру, то найкраще підійдуть ті з найбільш округлими та овальними формами. Круглі килими та закруглені краї диванів і крісел – чудові приклади. Серед аксесуарів відмінним варіантом є круглі подушки або округлі вази і скульптури, особливо з цікавою текстурою, наприклад, виступами і опуклостями на поверхні. Однак тенденція округлих форм помітна не тільки в меблях і аксесуарах. Арочні проходи знову повернуться в користування цього року .

Модні тенденції в дизайні інтер'єру
Модні тенденції в дизайні інтер’єру

Шахова дошка

Шахівниця — досить відомий і популярний візерунок, який повертається до популярності в останніх тенденціях дизайну інтер’єру, головним чином у вигляді підлогової плитки, але не тільки — її також можна знайти на стінах і на різних аксесуарах. Гармонійне і рівномірне поєднання двох кольорів, як правило, чорного і білого, надзвичайно елегантно і зі смаком, завдяки чому естетично вписується практично в будь-який інтер’єр.

дизайн

Назад до мистецтва

Сучасні тенденції включатимуть і мистецтво, яке в основному можна побачити в скульптурах, особливо керамічних, глиняних і навіть дерев’яних. Вони ідеально впишуться в стиль Японді або модерн Mid-century, але, звісно, ​​насправді вони чудово впишуться в різні типи інтер’єрів. В останніх трендах картини також стануть чудовим доповненням інтер’єрів, переважно тих, що виконані в земляних тонах або, навпаки, у згаданих раніше енергійних кольорах.

Модні тенденції в дизайні інтер’єру – схованки та шафи

Всі відсіки для речей і тайники – це завжди дуже цікаве і практичне рішення. Всі типи складських приміщень, альковів, складських приміщень під сходами та меблів із різноманітними відсіками для зберігання повертаються до популярності. Досить інноваційним, але тим не менш цікавим рішенням є так звана прихована кухня , яка передбачає вбудовування всієї кухні в шафу. Це може здатися неможливим, але… Це рішення використовується все частіше, тому що воно значно економить простір і, до того ж, ідеально вписується в мінімалістичний стиль . Це особливо чудове рішення для тих, хто не дуже часто користується кухнею або просто любить порядок і мінімалізм в інтер’єрі.

Цікаво  Конференц-крісла для перемовин: навіщо потрібні та як їх вибирати
Модні тенденції в дизайні інтер'єру
Модні тенденції в дизайні інтер’єру

Інновації – розумний дім

Розумний дім вже деякий час завойовує світ і стає все частіше використовуваним рішенням, а тепер він також знайшов своє місце серед трендів. Це чудовий варіант, особливо для тих, хто любить полегшувати своє повсякденне життя і не боїться нових технологій. Розумний будинок має спеціально адаптовану систему, яка з’єднує всю побутову техніку, наприклад, варильні панелі, інтегровані з витяжкою. Завдяки цьому рішенню багато пристроїв удома можна підключити до нашого смартфона чи планшета, за допомогою якого ми можемо в будь-який час увімкнути всі ці пристрої. Крім того, ці нововведення також включають можливість відкривати замки за допомогою відбитків пальців, що також може полегшити деякі дії.

Дивіться також: Дизайн вітальні в білому кольорі

Прокрутити вгору