Головна сторінка >> Що подивитися на Apple TV+: 12 найкращих серіалів
Що подивитися на Apple TV+

Що подивитися на Apple TV+: 12 найкращих серіалів

Що подивитися на Apple TV+ – це стрімінгова платформа, яка пропонує різноманітні серіали відомих студій і творців. Ось список з 12 найкращих серіалів на Apple TV+.

У ритмі життя (Physical 2021)

Що подивитися на Apple TV+
Що подивитися на Apple TV+

Довгі роки Шейла Рубін вела життя звичайної домогосподарки та підтримувала чоловіка. Але втомилася від одноманітних буднів та відкрила для себе нове захоплення – аеробіку. А невдовзі хобі переросло у справжній бізнес.

Заснування (Foundation 2021)

фільми

У найближчому майбутньому людство розселилося по безлічі планет, побудувавши Галактичну імперію. Проте вчений Гері Селдон, виходячи зі створеної ним науці психоісторії, передбачає швидкий крах цивілізації. Щоб врятувати людей та дозволити їй відновитися, він створює організацію «Підстава».

Цікаво  Нові цікаві міні-серіали 2023 - ТОП 25

Будинок із прислугою (Servant 2019) – Що подивитися на Apple TV+

Що подивитися на Apple TV+
Що подивитися на Apple TV+

Подружжя Тернер наймає няню для своєї дитини. На перший погляд, сімейна пара здається майже ідеальною: чоловік Шон — елітний шеф-кухар, дружина Дороті — репортер на телебаченні. Але виявляється, що після трагедії із сином у їхньому житті багато дивного. А релігійна нянька Ліен, яка прийшла в будинок, тільки ще більше заплутує ситуацію.

Додому до темряви (Home Before Dark 2020-2021)

фільми

Дев’ятирічна Хільда Ліско, яка мріє стати журналістом, разом із батьками та сестрами переїжджає до тихого містечка, де виріс її батько. Незабаром героїня зауважує, що сусіди поводяться дивно стосовно їхньої родини. Тоді вона береться за розслідування справи та розповідає про нього у власній газеті.

Дікінсон (Dickinson 2019-2021)

Що подивитися на Apple TV+
Що подивитися на Apple TV+

Юна Емілі Дікінсон мріє стати відомою поетесою. Проте надворі перша половина ХІХ століття, і шлях для жінок у літературу закрито. Однак Емілі не лише пише вірші у зошити, а й порушує багато правил, які встановлює суспільство.

Тривожний дзвінок (Calls 2021) – Що подивитися на Apple TV+

фільми

Вся дія серіалу є телефонними розмовами головних героїв. Кожен із них опинився в дивній ситуації: один випадково пов’язується з собою з майбутнього, інша спілкується з матір’ю, яка давно померла, третій ненадовго їде з дому і розуміє, що за час його прогулянки минули десятиліття.

Цікаво  Нетфлікс серіали: цікава добірка на вечір

Бачити (See 2019)

Що подивитися на Apple TV+

У світі майбутнього всі люди засліпили й тому орієнтуються лише на слух та тактильні відчуття. Людство скотилося до рівня Середньовіччя. Але все може змінитися, адже у племені вождя Баби Восса народжуються зрячі діти. Проте невдовзі ними відкриває полювання королева та її поплічники.

Не з першої спроби (Trying 2020)

фільми

Молода родина з Великобританії мріє завести дитину. Після кількох невдалих спроб вони вирішуються на усиновлення. І це стає ще одним випробуванням для сім’ї.

Заради всього людства (For All Mankind 2019) – Що подивитися на Apple TV+

Що подивитися на Apple TV+

Фільм “For All Mankind” (2019) – це науково-фантастичний серіал. Серіал створений для стрімінгової платформи Apple TV+. Він відображає альтернативну історію, де події космічної гонитви між США та радянським союзом розвиваються по-іншому.

Сюжет серіалу переносить глядачів в 1960-ті роки, де космонавти NASA не припинили свої спроби посадити американця на місяць. Серіал історично точний щодо подій космічної гонитви, але додає фіктивні елементи, щоб показати, як би можливо було подальший розвиток подій у цьому історичному контексті.

Цікаво  Найкращі серіали від Apple TV+ ТОП-15 (2022)

Захищаючи Джейкоба (Defending Jacob 2020)

фільми

Енді Барбер працює помічником окружного прокурора у Ньютоні. Він береться до розслідування вбивства школяра. Невдовзі головним підозрюваним стає Джейкоб — 14-річний син Барбера. Батько намагається захистити свою дитину, але докази вказують на провину.

Ранкове шоу (The Morning Show 2019)

Що подивитися на Apple TV+

Популярна ведуча Алекс Леві вже багато років виходить в ефір «Ранкового шоу» разом зі своїм колегою Мітчем Кесслером. Але потім чоловіка звинувачують у сексуальних домаганнях та звільняють. Алекс дають нову напарницю Бредлі Джексон, яка має зовсім інші погляди на роботу.

Один із головних серіалів Apple TV+ підхоплює актуальну тему скандалів, пов’язаних із сексуальними домаганнями. Разом із зоряним акторським складом це й зробило його настільки популярним у глядачів.

Тед Лассо (Ted Lasso 2020) – Що подивитися на Apple TV+

фільми

Добродушний тренер з американського футболу Тед Лассо вирушає до Англії. Там він має працювати з місцевою командою «Річмонд». Ось тільки грають вони у класичний футбол, а Лассо в ньому зовсім не розуміється. Але вміння спілкуватися та відкритість усьому новому допоможе тренеру порозумітися з підопічними й навіть виведе команду на новий рівень.

Дивіться також: Найкращі фільми Apple TV+ – ТОП 10

Scroll to Top