Головна сторінка >> Найкращі фільми Apple TV+ – ТОП 10
Найкращі фільми Apple TV+

Найкращі фільми Apple TV+ – ТОП 10

Найкращі фільми Apple TV+ – це стрімінгова платформа, яка пропонує широкий вибір фільмів для глядачів різного смаку.

1. CODA: Дитина глухих батьків (CODA 2020)

Найкращі фільми Apple TV+
Найкращі фільми Apple TV+

Рубі народилася у сім’ї глухих. Її батьки Джекі й Френк, а також брат Лео сильно залежать від неї — дівчинка допомагає рідним завдяки можливості чути. Одного разу Рубі вирішує спробувати себе у шкільному хорі та усвідомлює, що спів може стати головною справою її життя. Їй належить вибрати – залишитися в сім’ї або залишити її заради свого майбутнього.

Цікаво  Маколей Калкін: фільми, які варто подивитись - ТОП 10

2. За пивом! (The Greatest Beer Run Ever 2022)

фільми

У 1967 році чоловік, на ім’я Чікі Донохью вирішив підтримати своїх друзів дитинства, що воюють у В’єтнамі. Чікі вирушив на передову, щоб доставити їм американське пиво. Ця подорож змінить погляди героя життя.

3. Банкір (The Banker 2019) – Найкращі фільми Apple TV+

Найкращі фільми Apple TV+
Найкращі фільми Apple TV+

Джо Морріс і Бернард Гаррет – афроамериканці, що заснували в 1950-х агентство нерухомості. Вони просять білого чоловіка з робітничого класу вдавати голову компанії, щоб потенційні клієнти вели з ними справи. Самі засновники фірми змушені прийняти ролі двірника і шофера.

4. Фінч (Finch 2021)

фільми

У постапокаліптичному світі дуже багато небезпек — радіація та інші природні катаклізми вбивають все живе. Самотній інженер-робототехнік серйозно хворий. І він створює робота, головне завдання якого — доглядати собаку інженера після його смерті.

5. Палмер (Palmer 2020)

Найкращі фільми Apple TV+
Найкращі фільми Apple TV+

Едді Палмер перестав відбувати дванадцятирічне покарання за вбивство. Вийшовши на волю, він повертається до рідного міста до своєї бабусі сповненим надій — Палмер вирішує розпочати життя заново. Він стає другом хлопчику з проблемної сім’ї та опікується його.

Цікаво  Топ-10 фільмів з Дженніфер Лопес

6. Грейхаунд (Greyhound 2020) – Найкращі фільми Apple TV+

фільми

В 1942 морський конвой під проводом капітана Ернста Краузера перетинає Атлантичний океан, щоб доставити військові вантажі в порт Ліверпуля. В одному із секторів, недоступних для авіації, на кораблі нападають німецькі підводні човни.

7. Остання крапля (On the Rocks 2020)

Найкращі фільми Apple TV+

Молода мати й за сумісництвом письменниця Лаура має сумніви у вірності свого чоловіка. Її сильно турбує думка, що кохання всього її життя може змінювати. Батько Лаури — артдилер на пенсії та бабій. Вона заручається його допомогою і починає стежити за своїм чоловіком по всьому Нью-Йорку.

8. У ритмі ча-ча-ча (Cha Cha Real Smooth 2022)

фільми

Ендрю – 22-річний юнак, який змушений після повернення з коледжу працювати в кафе. Одного разу йому спадає на думку ідея проводити вечірки на честь бар-міцви. На одному з таких заходів він знайомиться з матір’ю-одиначкою та її дочкою, яка страждає на аутизм, і між ними зароджується справжня дружба.

Цікаво  Одинадцять захоплюючих фільмів для вечірнього перегляду

9. Міст через озеро (Causeway 2022) – Найкращі фільми Apple TV+

Найкращі фільми Apple TV+

Лінсі зазнає важкої травми голови під час служби в Афганістані в інженерному корпусі. Так що вона повертається в Новий Орлеан, щоб відновити сили та знайти новий сенс життя. Там вона знайомиться з Джеймсом – механіком зі складною долею, і між ними зав’язуються теплі дружні стосунки.

10. Лебедина пісня (Swan Song 2021)

фільми

Фільм Swan Song. У недалекому майбутньому у Кемерона, люблячого батька та чоловіка, діагностують невиліковну хворобу. Його лікар пропонує альтернативне рішення, щоб уберегти сім’ю від горя, і Кемерон погоджується на експеримент. Нові умови змушують його інакше подивитися на його життя.

Дивіться також: Найкращі фентезі-серіали, які захоплять вас у чарівні світи

Прокрутка до верху