Головна сторінка >> Серіали схожі на Венздей
Серіали схожі на Венздей

Серіали схожі на Венздей

Серіали схожі на Венздей. «Венздей» є серіалом, який сьогодні набрав стрімку популярність серед глядацької аудиторії різного віку. Він розповідає про дочку сімейки Адамс. Маючи непростий характер і незвичайний погляд на світ, дівчинка нерідко потрапляє у вир подій у школі-інтернаті, де вона має освоїти екстрасенсорні здібності, щоб зупинити місцевого монстра і розкрити секрет батьків. Ми відібрали для вас серіали схожі на Венздей, якщо ви вже подивилися, а тепер хочеться ще.

Пригоди Сабріни, що леденять душу (Chilling Adventures of Sabrina 2018-2020)

Серіали схожі на Венздей
Серіали схожі на Венздей

Сабріна проживає в невеликому містечку Гріндейл. Мало кому відомо в окрузі, що вона – напівлюдина та напіввідьма, яка прийняла здібності від свого батька – відомого мага цілого покоління. Дівчині доведеться зрозуміти й прийняти свою сутність, а також дати належну відсіч злим силам, що загрожують її сім’ї та всьому людству.

Цікаво  20 найкращих серіалів 2022 року на цей час!

Ключі Локков (Locke & Key 2020-2022)

фільми 2

Після смерті чоловіка, жінка разом із трьома дітьми вирушає до сімейного маєтку Будинок Ключів, розташованого у місті Метісон. Саме тут вони хочуть здобути спокій, після нещодавніх трагічних подій у їхньому житті – главу сімейства жорстоко вбили невідомі. Але виявилося, що стіни котеджу зберігають таємничі ключі, за якими полює страшний монстр.

Евермор (Evermoor 2014-2017) – Серіали схожі на Венздей

Серіали схожі на Венздей
Серіали схожі на Венздей

«Евермор» — ще один серіал, схожий на «Венздей», адже головним персонажем, подібно до улюбленої історії, є дівчина Тара, яка разом зі своїм сімейством переїжджає до глухого села, де розташований таємничий особняк. Новий таємничий будинок дає молодій мрійниці багато ідей для написання своєї книги. Спочатку Тара не бачить нічого незвичайного навколо, але через деякий час усвідомлює, що всюди відбуваються незрозумілі речі.

Скубі Ду! Корпорація загадка (Scooby-Doo! Mystery Incorporated)

фільми 4

Допитливий пес Скубі разом зі своїми незмінними друзями — Шеггі, Фредді, Дафні та Велма опиняється у маленькому містечку під назвою Кришталева Бухта, де вони стають епіцентром таємничих подій. Заповзятлива п’ятірка товаришів останнім часом сильно виросла, але, попри цей факт, не перестає займатися розслідуванням захватних історій.

Цікаво  Найкращі історичні серіали - цікава підбірка

Чарівники (The Magicians 2015-2020)

Серіали схожі на Венздей
Серіали схожі на Венздей

Квентін Колдуотер стає студентом коледжу магії, щоб вивчати ази мистецтва фокусів. Однак через деякий час йому стає відомо, що світ чаклунства, про який він читав у книгах, існує і в сучасному Нью-Йорку, бувши небезпечним для кожного його мешканця.

Баффі – винищувачка вампірів (Buffy the Vampire Slayer) – Серіали схожі на Венздей

фільми 6

Учениця старших класів Баффі Саммерс переїжджає разом зі своєю родиною до міста Саннідейл. Нікому з оточених невідомо, що вона не просто учениця школи, а Вибрана, щоб вести бій із представниками темних сил. Познайомившись з Рупертом Джайлзом – бібліотекарем школи, а також за сумісництвом її особистим Наглядачем, Баффі починає тренуватися, поступово стає справжньою Винищувачкою вампірів.

Сімейка Адамс (The Addams Family 1964-1966)

Серіали схожі на Венздей
Серіали схожі на Венздей

Підбірка серіалів, схожих на Венздей, без «Сімейки Адамс» була б не повною. Кожен із членів сім’ї має незвичайне сприйняття світу. Їм подобаються речі, які лякають пересічних людей. Глава сімейства – Гомез, досяг великого грошового стану, маючи можливість догоджати кожному забаганку своєї дружини Мортісії, чи це вирощування отруйної розсади або вечеря при запалених свічках на цвинтарі. Люди, які опиняються в стінах їхнього особняка, лякає не так спосіб життя господарів, як похмурий двометровий лакей Ларч, а так само справжня рука – «річ», яка живе в коробці.

Цікаво  20 цікавих серіалів на вечір - добірка Netflix!

Лемоні Снікет: 33 нещастя (A Series of Unfortunate Events 2017-2019)

фільми 8

A Series of Unfortunate Events. Після трагічної смерті дорослих членів сім’ї Бодлер, діти стають сиротами й потрапляють на піклування до графа Олафа, який має намір якнайшвидше заволодіти їх спадщиною. Хлопці намагаються розповісти всім знайомим про підступи родича, який має намір не лише стати власником усіх багатств, а й убити їх. Однак, ніхто не вірить словам маленьких дітей.

Нова сімейка Адамс (The New Addams Family 1998) – Серіали схожі на Венздей

Серіали схожі на Венздей

Серіал створювався популярним Нью-Йоркським художником Чарльзом Адамсом. За задумом його картини, сімейство Адамс має багато відмінностей від простих сімей. Попри їхню дивність, часом дивакуватість – дуже мила, зворушлива особистість.

Найгірша відьма (The Worst Witch 2017-2020)

фільми 10

Історія найпростішої дівчинки – Мілдред Хаббл, яка несподівано потрапляє на нову незвідану для неї планету – планету магії та чаклунства. Після несподіваного візиту справжньої відьми на її балконі Мілдред дізнається, що стала ученицею таємничої академії Кекл, де навчаються майбутні справжні чарівники.

Дивіться також: Венздей – продовження історії “Сімейки Аддамс”

Приємного перегляду!

Scroll to Top