Головна сторінка >> 18 найкращих корейських фільмів про зомбі

18 найкращих корейських фільмів про зомбі

18 найкращих корейських фільмів про зомбі. Дорами — це не завжди поцілунки під місяцем та романтичні стосунки. Корейський кінематограф відомий також унікальними фільмами жахів, і, зокрема, про живих мерців – зомбі. Фантазія кінематографістів країни ранкової свіжості просто безмежна, жодних внутрішніх бар’єрів їм немає у принципі. Таких витончених сюжетів і кривавих сцен, що холодять душу, Ви не знайдете більше ніде. Якщо Ви готові, що від того, що відбувається на екрані, буде стигнути в жилах кров, не пропустіть список найцікавіших подарунків про зомбі.

Щастя (серіал) (Haepiniseu)

18 найкращих корейських фільмів про зомбі
18 найкращих корейських фільмів про зомбі
 • IMDB – 7.9
 • Виробництво Корея Південна / 2021

Молода жінка, на ім’я Юн Се-Бон служить у підрозділі спеціального призначення. Маючи круту і непокірну вдачу, часом тільки вона може провести переговори з потенційними самогубцями, злочинцями й просто божевільними.

Юн вдається здобути у власність симпатичну квартирку в елітному житловому комплексі. Але тільки переїхавши в нове житло, дівчина стикається із хворобою, яка поступово захоплює багатоповерхову будівлю. Починається все з простої спраги, яка перетворюється на непереборне прагнення пити людську кров. Ось тільки на Юн зараза ніяк не діє.

Поїзд у Пусан (Busanhaeng)

фільми 2
 • IMDB – 7.6
 • Виробництво Корея Південна / 2016

У день народження дочки Сеульський менеджер Сок-ву вирішує відвезти її до матері з Сеула в Пусан. У країні несприятлива епідеміологічна обстава.

З вікна поїзда Сок-ву спостерігає, як на пероні тварюки, що втратили людську подобу, нападають на пасажирів. Він ще не розуміє, що зовсім скоро йому доведеться битися за своє життя і життя дочки з натовпом божевільних зомбі.

Поїзд у Пусан 2: Острів (Bando) – 18 найкращих корейських фільмів про зомбі

18 найкращих корейських фільмів про зомбі
18 найкращих корейських фільмів про зомбі
 • IMDB – 5.5
 • Виробництво Корея Південна / 2020

Епідемія невідомої хвороби, яка вразила Корею чотири роки тому, захопила весь півострів. Країну заполонили цілі армії чудовиськ, яким іноді дають відсіч нечисленні.

Цікаво  Корейські фільми бойовики 2023

І ось у це місце, охоплене смертю та стражданнями, прямує колишній військовий. І в нього цілком конкретна мета – повернути 20 мільйонів доларів, що знаходяться в покинутій вантажівці десь у самому центрі зомбі апокаліпсиса.

Школа зомбі (Jombiseukul)

фільми 4
 • IMDB – 5.2
 • Виробництво Корея Південна / 2014

У школі для важких підлітків під назвою «Чільсон» трапляються страшні речі. Одного жахливого дня всі вчителі виявилися заражені загадковим вірусом і перетворилися на ходячих мерців. Тепер в учнів одне завдання – вижити у цьому кривавому вирі. І щоб це зробити, треба об’єднатися.

Культ Вуду, який пов’язаний із зомбуванням, практикується в країнах Карибського басейну і зараз. Так, у Кримінальному кодексі є стаття, яка передбачає покарання за перетворення людини на зомбі та прирівнює цю дію до вбивства.

Прорив (Changgwol)

18 найкращих корейських фільмів про зомбі
18 найкращих корейських фільмів про зомбі
 • IMDB – 6.3
 • Виробництво Корея Південна / 2018

Корейська держава Чосон знемагає під владою династії. Наслідний принц Лі Він підіймає повстання проти іноземних гнобителів народу Кореї. На жаль, він зазнає поразки й вбиває себе на очах батька-імператора. Перед смертю Лі Він встигає надіслати листа братові Лі Чхону з проханням повернутися.

Прибувши з Китаю, Лі Чхон відразу ж зазнає нападу найманих убивць, з якими без особливих зусиль розправляються тварюки, більше схожі на живих мерців. Що ж відбувається у країні ранкової свіжості?

Чумова родина: Зомбі на продаж (Gimyohan gajok)

фільми 6
 • IMDB – 6.6
 • Виробництво Корея Південна / 2019

Десь у самому серці Кореї знаходиться майже занедбана автозаправка. Вона належить корейському сімейству, що складається з батька, двох синів, дочки та вагітної невістки. Вони ледве зводять кінці з кінцями.

Але одного разу батька сімейства кусає зомбі, невідомо звідки він взявся. Причому він не вмирає, а стає лише молодшим. В умі заповзятливих корейців народжується думка: «А що, якщо продавати укуси живого мерця?».

Живий (#saraitta) – 18 найкращих корейських фільмів про зомбі

18 найкращих корейських фільмів про зомбі
18 найкращих корейських фільмів про зомбі
 • IMDB – 6.3
 • Виробництво Корея Південна / 2020

Молодий геймер, на ім’я Про Чжун Виявився ізольованим у власній квартирі під час зомбі апокаліпсиса. У соціальних мережах молода людина розміщує сигнал про допомогу. За допомогою дрона Чжун Оглядає околиці й розуміє, що у квартирі навпроти живих залишилася дівчина. Саме вона дала хлопцеві сили вижити посеред натовпу ходячих мерців.

Ми всі мертві (серіал) (Jigeum uri hakgyoneun)

фільми 8
 • IMDB – 7.5
 • Виробництво Південна Корея / 2022

Для багатьох підлітків старша школа – це ще випробування. Але те, що відбувається в престижному ліцеї Хесан, виходить за всі рамки. На шкільному уроці невинний хом’ячок вкусив одну зі школярок, що стало початком зомбі-епідемії.

Вірус поширився блискавично, і лише кільком учням вдалося втекти від пожирачів плоті. Єдина надія дітей – простий телефон. Але в поліції підліткам не вірять, беручи заклик про допомогу за розіграш.

Цікаво  10 фільмів із неоднозначними кінцівками, які змусили всіх сперечатися

Милий дім (серіал) (Seuwiteuhom)

18 найкращих корейських фільмів про зомбі
18 найкращих корейських фільмів про зомбі
 • IMDB – 7.3
 • Виробництво Корея Південна / 2020

Старшокласник Чха Хенсу нелюдимий, похмурий і не схильний до спілкування. І на це хлопець має причини. Зовсім недавно він залишився зовсім один:його батьки та сестра загинули. Хенсу змушений переселитися в непрестижний житловий комплекс Green House.

Незабаром околиці заповнюють зомбі, що казна-звідки взялися. Мешканці багатоповерхового будинку змушені об’єднатися, щоби протистояти смертельній небезпеці.

Королівство зомбі (серіал) (Kingdom) – 18 найкращих корейських фільмів про зомбі

фільми 10
 • IMDB – 8.3
 • Виробництво Корея Південна / 2019

Корея початку XVI ст. За імператорського двору йде жорстока війна за владу. Синові імператора і принцу Лі Чхан, протистоять родичі молодої дружини короля.

Королівський радник Чо всіляко перешкоджає спілкуванню спадкоємця з батьком-імператором. Чи Чхан підозрює, що радник приховує страшну таємницю. І він недалеко від істини. Насправді король давно мертвий. Він перетворився на жагучу кров чудовисько, якому підступний Чо згодовує беззахисних слуг.

Королівство зомбі: Історія Ашина (Kingdom: Ashinjeon)

18 найкращих корейських фільмів про зомбі
18 найкращих корейських фільмів про зомбі
 • IMDB – 7.0
 • Виробництво Корея Південна / 2021

Все у цьому світі має ціну. Історія становлення темної лучниці – таємничої жінки, на ім’я Ашина. Бувши дитиною, вона шукала квітку, яка, за легендою, дарує вічне життя. Саме за його допомогою дівчина сподівалася зцілити смертельно хвору матір. У результаті вона впустила у світ стародавнє прокляття, і всьому людству доведеться заплатити за це.

Зомбі одним планом! (Kamera o tomeru na!) – 18 найкращих корейських фільмів про зомбі

фільми 12
 • IMDB – 7.6
 • Виробництво Японія / 2017

Одному не дуже навченому досвідом японському режисеру пропонують зняти фільм про живих мерців, причому одним кадром і з прямою трансляцією по місцевому кабельному каналу.

Локацією обрано похмурий покинутий завод зі страшним минулим. Саме тут під час Другої світової війни військові робили експерименти над людьми. І ось знімання почалися. Несподівано на одного з кінороба нападає не загримований, а справжній зомбі.

Метод: Видобуток мерця (Kamera o tomeru na!)

18 найкращих корейських фільмів про зомбі
18 найкращих корейських фільмів про зомбі
 • IMDB – 6.1
 • Виробництво Корея Південна / 2021

Журналістка Їм Джин Хі готова представити вимогливій публіці результат свого розслідування про окультизм, для чого бере участь у шоу на місцевому радіо. Прямий ефір перериває дзвінок невідомого, який зізнається у вбивстві та загрожує здійснити ще кілька.

У вказаному місці поліційні виявляють два тіла, причому за всіма ознаками вбиті жертви були досить давно. З’ясовується, що вбивцею був один зі знайдених мерців. Але яким чином давно померла людина могла дзвонити на радіо. Цьому є лише одне пояснення: він є зомбі.

Цікаво  Найкращі фільми Netflix ТОП 50

Зомбі-детектив (серіал) (Jombitamjeong)

фільми 14
 • IMDB – 7.4
 • Виробництво Корея Південна / 2020

Сумний, але симпатичний детектив Кім Му-Йон зберігає страшну таємницю. Насправді він зомбі й практично нічого про себе не знає. Два роки тому він прокинувся на сміттєзвалищі, і цілий рік вчився прикидатися людиною. Слід визнати, що Кім Му-Йону це чудово вдається. Він переїхав у місто та знайшов партнера – журналістку Гон Сон Джі. Разом вони розкривають злочини й дедалі ближче підбираються до розкриття таємниці: звідки ж з’являються зомбі?

Темна діра (серіал) (Dakeuhol) – 18 найкращих корейських фільмів про зомбі

18 найкращих корейських фільмів про зомбі
18 найкращих корейських фільмів про зомбі
 • IMDB – 6.0
 • Виробництво Корея Південна / 2021

Сеульський детектив Лі Хва Сон вирушає до містечка Муджі на пошуки вбивці чоловіка. Потрапивши до міста, Хва Сон розуміє, що в ньому твориться щось страшне. Неподалік у лісі з’явився таємничий провал, з якого виходить незрозумілий чорний дим. Людина, яка вдихнула його, практично відразу стає монстром. Детектив Лі Хва Сон стає єдиною людиною, на яку не подіяв цей загадковий дим.

Караульний пост 506 (GP506)

фільми 16
 • IMDB – 5.8
 • Виробництво Корея Південна / 2008

З часів Холодної війни в Кореї залишилися вартові пости в тунелях у демілітаризованій зоні на кордоні з Північною Кореєю. Сержант-майор Нох із карного розшуку відправлено на вартовий пост 506, який вчасно не вийшов на зв’язок.

Прибулі виявили купи розчленованих тіл і божевільного солдата з сокирою в руці. На стіні напис: «Вбити їх усіх». Незабаром в одному з коридорів лабіринту знаходять уцілілого командира вартового посту. Що ж сталося з добре навченими та озброєними військовими?

Крик (Goksung) – 18 найкращих корейських фільмів про зомбі

18 найкращих корейських фільмів про зомбі
18 найкращих корейських фільмів про зомбі
 • IMDB – 7.4
 • Виробництво Корея Південна / 2016

Життя невеликого сонного села Коксон перервано серією жорстоких вбивств, кожне з яких відбувалося за однією і тією ж схемою. Збожеволілий чоловік вбиває всіх членів своєї сім’ї, потім впадає в ступор, покривається страшними виразками й вмирає у страшних муках.

Розслідувати злочини доручено місцевому поліційному Чонгху. Боягузливий чоловік не поспішає братися за справу, поки не виявляє ознак захворювання у своєї дочки.

Зомбі по сусідству (Yieutjib jombi)

фільми 18
 • IMDB – 4.7
 • Виробництво Корея Південна / 2010

У Кореї відбувається зомбі-епідемія. Уряд окремим законом дозволяє вбивати інфікованих людей без суду та слідства. З цим не згодні родичі тих, хто заразився. Вони всіма правдами та неправдами намагаються сховати близьких, щоб зберегти їм життя.

Зараз зафіксовано існування захворювання під назвою фрамбезію. Уражена нею людина покривається жахливими ранами, виразками, струпами й починає виглядати як мрець. Болючі виразки на ногах заважають пересуванням пацієнтів, хода яких стає повільнішою і нагадує рухня зомбі.

Дивіться також: Найкращі серіали про судмедекспертів

Приємного перегляду!

Прокрутити вгору