Головна сторінка >> Романтичні турецькі серіали – ТОП 10
Романтичні турецькі серіали - ТОП 10

Романтичні турецькі серіали – ТОП 10

Романтичні турецькі серіали – на сторінці представлені турецькі серіали про кохання різних років. Всі серіали мають різні історії – це багаті хлопці, які зустріли бідну дівчину, випадкова зустріч, яка викликала незабутнє почуття, і багато іншого, що ми називаємо любов’ю.

Вітрений (Hercai 2019)

Романтичні турецькі серіали - ТОП 10
Романтичні турецькі серіали – ТОП 10

Юна Рейян – молодша дитина у родині Шадоглу. Кохання Рейян до Мірану здавалося неможливим, тому що почуття молодих людей один до одного народилися на ґрунті помсти, а потім у дівчини з’явилася суперниця – її двоюрідна сестра Ярен теж закохалася в Мірану. Любовний трикутник замкнувся.

Красивіше за тебе (Senden Daha Guzel 2022)

фільми

Ефсун – молода та красива дівчина. З дитинства вона точно знала, що має стати лікарем, і тепер її мрія здійснилася. Ефсун працює в клініці в Антепі й, попри всі труднощі, радіє своїм вибором. Але одного разу спокійне життя переривається. Знайомство з Еміром змінює все. Харизматичний і самовпевнений пластичний хірург зі Стамбула впевнений у тому, що він завжди правий. Їхні стосунки, що зародилися на тлі професійного непорозуміння, переростають у щось більше…

Все про шлюб (Evlilik Hakkinda Her Sey 2021) – Романтичні турецькі серіали

Романтичні турецькі серіали - ТОП 10
Романтичні турецькі серіали – ТОП 10

Серіал розповідає про життя та роботу 4 жінок, які є адвокатами з розлучень. Мати й дочки справжні професіонали у своїй справі, і кожна з них має свої уявлення про шлюб. Ми побачимо всі етапи шлюбу через головних героїв жіночої статі. Чолпан – розлучена, Азра – одружена багато років, Гюнеш скоро вийде заміж, а Санем повністю спростовує ідею шлюбу. Розповіді головних героїв і історії їхніх клієнтів, незабаром вийдуть на екран і розкриють всю правду про порядки в сім’ї, любов, вірність і закони про розлучення.

Цікаво  Цікаві дорами на вечір які варто подивитися!

Казка далекого міста (Uzak Sehrin Masali 2021)

фільми

Умай разом із двома дітьми залишить особняк, не зумівши змиритися з тим фактом, що у чоловіка Аффана (Тімур Аджар) дитина від іншої жінки. Вона переселиться жити до будинку сестри Сонай. Тим часом Кюршат, який перетнув кордон як біженець, сховається в будинку Сонай у спробі втекти від поліції. Умай, Сонай та Кюршат, шляхи яких переплетуться воєдино, придумають казку — нібито Кюршат є безвісти зниклим чоловіком Сонай. З розвитком історії як Умай, так і Сонай закохаються в Кюршата…

Випадкове Кохання (Kazara Ask 2021)

Романтичні турецькі серіали - ТОП 10
Романтичні турецькі серіали – ТОП 10

У ценрі уваги молодий чоловік з багатої та могутньої родини, на якого чинять тиск, щоб той одружився і став розсудливим… Життєрадісна молода дівчина, яка мріє про щастя з коханим, вийшовши за нього заміж, після закінчення університету… Але обоє переживають зраду коханих людей. І той момент, коли здавалося б, що життя зайшло в глухий кут, випадковим чином перетинаються дороги Дживана з Газіантепа і Шималь з Артвіна. Ця несподівана зустріч пов’язує їхньою спільною метою на шляху до здійснення мрії. Брехня і непередбачувані події переносять Дживана і Шималь до авантюрних пригод, де наприкінці на них чекає кохання.

Цікаво  Цікаві серіали для підлітків - найкраща добірка!

Любов Логіка Помста (Ask Mantik Intikam 2021) – Романтичні турецькі серіали

фільми

Головна героїня – працює офіціанткою. Дівчина дуже ретельно стежить за своєю зовнішністю, оскільки вона впевнена, що вдало вийти заміж можна лише якщо дуже приваблива. У минулому дівчина була одружена з молодим інженером Озаном, але життєві труднощі змусили дівчину розірвати цей шлюб. Це розлучення стає стимулом для молодої людини досягти всього в житті. Йому вдається відкрити фірму з розробки програмного забезпечення та стати дуже забезпеченою людиною. Одного разу Есра бачить у газеті статтю, що Озан став успішним бізнесменом і відкрив свою справу. Доля знову зводить цих двох разом. Есра вирішує знову закохати Озана в себе, щоб відновити свою зломлену гордість. Для цього влаштовується стажистом у його фірму.

Казка острова (Ada Masali 2021)

Романтичні турецькі серіали - ТОП 10
Романтичні турецькі серіали – ТОП 10

Це історія персонажів, які є протилежними один одному.

Біда на мою голову (Bas Belasi 2021)

фільми

Детективний серіал, у якому кожна нова серія розпочинатиметься з нової справи. Злочини розслідуватимуть старший комісар Шахін та психолог Іпек, яка лише розпочала роботу у забійному відділі. Батько її дитини замішаний у тяжкому злочині, після чого він безвісти пропадає. Це і спонукало головну героїню влаштуватися на роботу в поліцію. У Шахіна та Іпек зовсім різні характери. Вони не припиняючи сперечаються один з одним. У кожного з них свої погляди на певні речі та кожен звик відстоювати власні переконання. Але попри це Шахіна та Іпек, все ж таки знаходять спільну мову і стають відмінною командою.

Цікаво  ТОП 20 комедійних серіалів Нетфлікс

Рецепт кохання (Askin Tarifi 2021) – Романтичні турецькі серіали

Романтичні турецькі серіали - ТОП 10
Романтичні турецькі серіали – ТОП 10

Одного разу лайф-коуч, який жив сам собою і працював у своїй шашличній. Шлях, на який він виходить у гніві, приводить його до французького ресторану. У минулому Фірат був першокласним шеф-кухарем французької кухні й завдяки власниці цього ресторану Наз Сойлуер знову повертається до приготування вишуканих страв. Майстер кулінарії шеф-кухар Фірат, який поєднує східну та західну кухні, зрозуміє, що в книзі рецептів немає жодного «рецепту кохання», який би всіх здивував. Чи зможе Фірат подати урок Докторові Любові? Чи сам стане здобиччю, вирушивши на полювання? І взагалі, чи є рецепт кохання?

Гра на удачу (Baht Oyunu 2021)

фільми

Аді, яка виросла серед жінок, які вірили, що знайдуть щастя, якщо вийдуть заміж за чоловіків, у яких вони вперше закохалися. Але якщо не виходить заміж за перше кохання, то в особистому житті буде все погано. Подібне трапляється і з нашою героїнею, її кидає Рюзгяр, які одружився з нею лише для своєї вигоди, але дівчина закохалася в нього. Ада не хоче все життя бути нещасливою, і вона вирішує повернути Рюзгяра за всяку ціну. На цьому складному шляху дівчина зустрічає Бору, стосунки за першої зустрічі у них не склалися. Але обставини складаються так, що Ада влаштовується працювати і її начальником стає Бора. З цього і починається цікава та захоплююча історія кохання головних героїв.

Дивіться також : Турецькі серіали про школу – ТОП 5

Scroll to Top