Головна сторінка >> Турецькі серіали про школу – ТОП 5
Турецькі серіали про школу

Турецькі серіали про школу – ТОП 5

Турецькі серіали про школу – дорослі часто недооцінюють проблеми своїх дітей. Однак саме у цих серіалах наочно показано, яке життя буває у школярів. У ній є і кохання, і дружба, і зрада, і обман. І якщо батьки з вчителями заплющують очі на те, що відбувається, результат може виявитися дуже сумним. Але деяким підліткам все ж таки вдається знайти своє місце під сонцем. Загалом, якщо ви хочете зануритися в життя звичайних учнів, детально вивчити їхню проблему та плани на майбутнє, то обов’язково варто подивитися ось ці серіали.

Зміст

Цікаво  Найкращі фентезі-серіали, які захоплять вас у чарівні світи

Чекаючи на сонце (Günesi Beklerken / Waiting for the Sun 2013)

Турецькі серіали про школу
Турецькі серіали про школу

Керем – головний красень школи, що має дуже поганий характер. Знаючи, що батько є директором школи, він дозволяє собі забагато. Якось у навчальному закладі з’являється нова учениця – Зейнеп. На відміну від інших дівчат, вона легко може постояти за себе і це дуже не подобається Керему. Між школярами розпочинається справжня війна.

Почуй мене (Duy Beni / Hear Me 2022) – Турецькі серіали про школу

фільми

Головні героїні – дві дівчини, які мешкають разом зі своїми батьками у бідному районі Стамбула. Найбільше у світі вони хочуть навчатися в елітній школі Догру, але їхнє соціальне становище не дає втілити мрію в реальність.

Якось Лейла потрапляє під колеса автомобіля і тепер вона інвалід на все життя. У ході розслідування стає відомо, що винуватець якраз навчається в тому самому престижному закладі. Його директор вирішує видати гранти на навчання трьом учням бідного району та однією з них стає Екім. Тепер дівчина бажає не лише здобути відмінну освіту, а й знайти те, що зламало життя її подруги.

Цікаво  Найкращі серіали на Netflix 2022 - що подивитися!

Ображені квіти (Kirgin Çiçekler 2015)

Турецькі серіали про школу
Турецькі серіали про школу

Ейюль – чудова дівчина з дуже складною долею. Коли вона розповіла матері про домагання вітчима, та замість того, щоб заступитися за неї, відправила рідну дочку до дитячого будинку. З цього почалося нове життя героїні.

І так складну ситуацію посилило те, що всіх учениць перевели вчитися в елітну школу міста. Зрозуміло, що діти багатіїв не готові прийняти у своє оточення сиріт.

Пильний комір (Tozlu Yaka 2022) – Турецькі серіали про школу

фільми

Завтра у них почнеться нове життя, яке здається їм куди солодше за нинішнє. Але сьогодні вони, як і раніше, є учнями старшої школи. Батьки настільки сильно звикли опікуватись, що ніяк не можуть усвідомити – їхні діти вже давно виросли.

Цікаво  Бразильські серіали 2023 - добірка на вечір

Конфлікти всередині сімей повільно, але вірно призводять до того, що підлітки починають виливати свою агресію один на одного. Тепер передбачити, до чого призведе цей затяжний конфлікт ніхто не може.

Вчитель (A Teacher 2020)

Турецькі серіали про школу
Турецькі серіали про школу

Акіф – вже не перший рік працює у школі. Він зарекомендував себе як справжній професіонал своєї справи, яку цінують колеги та люблять підопічні. Але одного разу він бере у заручники учнів випускного класу.

Піти на такий відчайдушний крок його змусило самогубство однієї зі школярок. Тепер педагог має намір за будь-яку ціну дізнатися причину, яка штовхнула її на такий вчинок.

Дивіться також: Турецькі серіали про любов – ТОП 10

Прокрутка до верху