Головна сторінка >> Плитка під цеглу в інтер’єрі – цікаві варіанти
Плитка під цеглу в інтер'єрі

Плитка під цеглу в інтер’єрі – цікаві варіанти

Плитка під цеглу в інтер’єрі – цегляну стіну в інтер’єрі все частіше вибирають інвестори будівництва та люди, які хочуть трохи змінити атмосферу у власній квартирі. Цікаво, що традиційну цеглу використовувати зовсім не обов’язково. В якості декоративного облицювання стін можна вибрати плитку під цеглу. Цегла вже не просто фон для оздоблення меблів. Це само по собі елемент дизайну інтер’єру.

Плитка під цеглу в інтер’єрі

Цегляну плитку почали використовувати, коли виявилося, що вона є дешевим рішенням, ніж цегла настінний стандартний розмір. Така цегла також є більшим навантаженням для стелі та оптично зменшує розміри приміщення. Тому зараз більшість інвесторів вирішує вибрати цегельну плитку машинного виробництва або різану цеглу, виготовлену вручну або традиційно. Дуже цікавий дизайнерський ефект можна отримати, наприклад, за допомогою контрасту різних фактур цегляних поверхонь. Різання цегли на скиби найчастіше проводиться за допомогою настільної пилки зі спеціальним алмазним диском, призначеним для різання елементів високої твердості. Також використовуються кутові шліфувальні машини, з алмазним диском для цегли. Зазвичай для різання використовується цегла для знесення або цегла ручного формування прямо з цегельного заводу.

Цікаво  Облаштування ванної кімнати в стилі мінімалізм
Плитка під цеглу в інтер'єрі
Плитка під цеглу в інтер’єрі

Готова плитка під цеглу

Крім різання цегли на скиби, ви також можете купити готову плитку, що значно економить час. На ринку можна знайти безліч матеріалів, які безпосередньо підходять під ваші ідеї облаштування. Плитка доступна різної якості та ціни. З економічних міркувань варто зупинити свій вибір на білій гіпсовій плитці, адже вона найдешевша. До дорогих відноситься плитка під цеглу, що імітує цеглу з бетону. Найдорожчими є плитка під цеглу ручної роботи, а також історична плитка під знесення. Однак їх власники можуть бути впевнені, що ці плитки унікальні й що двох однакових плиток не буде. Також варто звернути увагу на готову клінкерну плитку безлічі кольорів і відтінків. Для обробки кутів варто вибирати кутову плитку.

Цікаво  Інтер'єр вітальні в стилі мінімалізм
ремонт

Модна глазур

Плитка під цеглу – це модна глазур. Вже кілька сезонів, наприклад, популярно використання цегли зі скошеними гранями. Плитки з гранованим краєм нагадують злитки. Вони ідеально підходять для ванних кімнат, кухонь або індустріально оформлених віталень. Також можна зупинити свій вибір на глянцевій плитці модних верескових кольорів. Багато цікавих кольорів і текстур дають можливість вибирати між окремими плитками. У дизайні інтер’єру мають чудовий вигляд натуральні теплі відтінки кераміки: помаранчевий і червоний. Цегляну плитку бежевого, пісочного, жовтого та коричневого кольорів все частіше можна зустріти в будинках. У сучасних інтер’єрах підійдуть холодні кольори: білий, сірий, графітовий і чорний. У широкому асортименті матеріалів також представлені затінені та полум’яні візерунки.

Цікаво  Ванна кімната у вигляді вітальні
Плитка під цеглу в інтер'єрі
Плитка під цеглу в інтер’єрі

Автентичності стінам додає плитка, яка покриває фактуру з недоліками поверхні. Дуже цікаво виглядає цегляна плитка, тобто імітація цегли на стіні. Тому, незалежно від смаку, кожен повинен знайти щось для себе серед численних дизайнів. Плитка, схожа на цеглу, натхненна зовнішнім виглядом традиційної цегли. У цьому переконані любителі модерністських та індустріальних інтер’єрів.

ремонт

Така цегла допомагає зробити інтер’єр більш оригінальним. Це цікава прикраса, яка донедавна асоціювалася з традиційним оформленням. Зараз плитка під цеглу використовується навіть для мінімалістичних стилізацій. Великий вибір кольорів і різноманітних фактур є запорукою того, що кожен знайде плитку, яка максимально підійде до кімнати його будинку. Мода на цегляну плитку триває вже деякий час і точно не мине так скоро. Тим більше що виробники плитки пропонують все більше цікавих рішень.

Плитка під цеглу в інтер'єрі
Плитка під цеглу в інтер’єрі
ремонт

Дивіться також: Ідеальна ванна кімната – яка вона?

Прокрутка до верху