Головна сторінка >> Ідеальна ванна кімната – яка вона?
Ідеальна ванна кімната

Ідеальна ванна кімната – яка вона?

Ідеальна ванна кімната – простора, функціональна, адаптована до ваших потреб і, звичайно ж, красива – такою має бути ідеальна ванна кімната. Як облаштувати цю кімнату, щоб вона відповідала всім припущенням? Є багато можливостей.

Ванна кімната – це не тільки місце для щоденних гігієнічних процедур, а й місце, де ми відпочиваємо після важкого дня. Варто подбати про те, щоб вона максимально підходила під потреби всіх домочадців, і водночас відповідала декору всієї квартири й створювала умови для відпочинку. Грамотна розробка простору, розставляння кераміки та меблів, а також підбір кольорів і освітлення змусять ванну кімнату захоплювати своїм дизайном як людей, які користуються нею щодня, так і гостей.

Цікаво  Сучасний інтер'єр вітальні з каміном
Ідеальна ванна кімната
Ідеальна ванна кімната

Ідеальна ванна кімната – відповідне забарвлення

Тренди кольорів для ванної кімнати постійно змінюються. Однак варто враховувати не тільки сучасну моду, але і те, що ванна кімната – це приміщення, яке ми зазвичай облаштовуємо на кілька років. Тому варто зупинитися на вічних колірних поєднаннях, які завжди виглядатимуть гармонійно та естетично. Давно відомо, що кольори певним чином впливають на нас – яскраві кольори стимулюють, більш стримані кольори розслаблюють. Крім того, кольори можуть оптично збільшити або зменшити ванну кімнату. Просто використовуйте світлі кольори, щоб додати більше прозорості та зробити кімнату більшою. Так само – використання темних, насичених кольорів дозволить досягти ефекту більшого затишку, ванна також буде здаватися трохи менше.

Цікаво  Ванна у ванній в багатьох варіантах
ремонт

Сучасна кераміка

Білий тут більше не є обов’язковим. Все більше виробників пропонують кераміку різноманітних кольорів, в тому числі й насичених. Крім вічного білого, більшість зосереджується на надзвичайно модних земляних кольорах і палітрі сірого. Вибравши для ванної кімнати сучасний душовий піддон або ванну кольору холодного графіту, кімната придбає надзвичайно дизайнерський характер. Такі рішення, хоч і менш популярні, ніж вибір білої кераміки, з кожним роком завойовують все більше ентузіастів.

Ідеальна ванна кімната
Ідеальна ванна кімната

Ванна чи душ?

Обидва рішення мають стільки ж прихильників, скільки й противників. Однак найчастіше рішення про встановлення душової кабіни або ванни продиктовано розміром ванної кімнати. У більших приміщеннях частіше встановлюють зручні ванни, але це не правило. Ті, хто цінує освіжаючий душ і не бажає тривалого купання, можуть зробити ставку на сучасну, простору душову зону, яку можна облаштувати дуже цікаво. Завдяки цьому кімната буде виглядати не тільки надзвичайно модно, але і стане дуже функціональною. Споживання води також є важливим питанням. Обираючи душову кабіну замість ванни, ми економимо воду та бережемо навколишнє середовище.

Цікаво  Вибір дверцят для каміна: на що звернути увагу?

Дивіться також: Home SPA – трохи розкоші кожен день

Прокрутка до верху