Головна сторінка >> Підбірка цікавих драматичних фільмів на вечір
Підбірка цікавих драматичних фільмів на вечір

Підбірка цікавих драматичних фільмів на вечір

Підбірка цікавих драматичних фільмів на вечір – на вихідні підготували добірку із кількох фільмів. Усі виходили у прокат відносно недавно, але вже вийшли у мережі. Тут ви знайдете аристократичний любовний трикутник, стосунки тата з донькою, еротичний трилер, пошук себе та трагедію дорослих людей. Всі фільми об’єднані одним – це людські драми, які, сподіваємось, зворушать вас, потраплять у саме серце і надовго залишаться в пам’яті.

З любов’ю та люттю (Avec amour et acharnement 2022)

Підбірка цікавих драматичних фільмів на вечір
Підбірка цікавих драматичних фільмів на вечір

За сюжетом героїня розривається між відданістю, вірністю чоловікові та пристрастю, потягом до колишнього коханця – друга та партнера її чоловіка. Руйнівна сила минулого вривається в розмірене життя сімейної пари. Міцні стосунки похитнулися від одного подиху вітру – появи на горизонті привиду колишніх стосунків. Жінка не може встояти перед драйвом, впевненістю, чарівністю колишнього партнера. Бажання перемагає над розумом.

Але від дорослих постільних сцен не створюється враження романтики, гри та любовної ейфорії. Навпаки, життя головної героїні стає нестерпним, обтяжливим, що роздирає її на частини, що змушує брехати й викручуватися. Глядача ніби в трясовину повільно затягують ці стосунки, не віщуючи нічого доброго. Режисер так створює атмосферу фільму: музичний супровід, візуал, діалоги, що ти обтяжуєшся разом із персонажами.

Ця нестерпна вага заплутаних відносин посилюється іншими сторонами життя героїв. Конфлікти назрівають по всіх напрямках і рано чи пізно вибухнуть емоційно. Дені майстерно доводить до піка як героїв, так і глядача. Нервуєш і дратуєшся разом з ними, копаєшся і ставиш собі неприємні запитання, намагаючись розібратися: на чий бік стати?

Цікаво  80 найкращих та найновіших фільмів які вже вийшли: захоплююча підбірка на вечір

Під хмарами (Rien à foutre 2021)

фільми

26-річна стюардеса живе звичайним життям молоді: клуби, вечірки, одноразові зв’язки. Паралельно літає лоукостером, але мріє потрапити у велику авіакомпанію. Тільки сильне потрясіння може струсити її й змусити думати про життя та майбутнє.

Фільм про перетворення безтурботної, вітряної дівчини на усвідомлену, готову приймати рішення та нести за них відповідальність. Ми разом з нею проживаємо веселощі вечора та похмілля ранку; безтурботність на дискотеці та догану на роботі; безвідповідальність за вибір, з ким провести ніч, та гіркота від втрати близької людини; недбалість та відповідальність за вибір.

У фільмі цікаво показані будні бортпровідників – якщо хтось романтизує цю професію, то тут без прикрас показано виворот їхньої роботи. Загалом історія героїні проста, буденна і життєва, але цим і близька глядачеві. Нам усім відгукуються герої, які переживають труднощі, долають страхи, ростуть над собою, попри поразки та трагедії, залишають у минулому шкідливі звички та йдуть уперед.

Зірки опівдні (Stars at Noon 2022)

Підбірка цікавих драматичних фільмів на вечір
Підбірка цікавих драматичних фільмів на вечір

Журналістка, що застрягла у розпал революції в Нікарагуа, закохується в англійця і сподівається вибратися з країни. Але йому загрожує ще більша небезпека, ніж їй. Якщо вам не хочеться вдаватися у внутрішню політику країни й розбиратися, чому там відбувається революція, хто впливає на те, що відбувається, то можна дивитися на цю сюжетну лінію як на декорації для любовної. А тут є чим захопитися і насолодитися!

Цікаво  Прикольні фільми на вечір із захоплюючим сюжетом

Двоє оголених людей томляться в повітрі, що плавиться від спеки, краплі поту цівками стікають по тілах. Духота робить їх липкими й прив’язує один одному, хоча розумієш, що цей зв’язок не може бути міцним і довговічним. Напівтемрява, тіні від сонця, що ледь потрапляють у кімнату, або неонове світло від ламп освітлює красиво, привабливо та загадково. Камера під обережні мелодії 90-х зі звуком барабанів під ритм серця крадеться вулицями в променях заходу сонця і підіймається над містом, щоб довгими планами показати нам околиці.

Ти розумієш, що дівчина низько впала, раз її тіло тепер мріє тільки про кондиціонер і паперові долари, але її відвертість та швидкість оголення компенсуються подальшою прихильністю до хлопця та відповідальністю у небезпечних ситуаціях. Кільце стискається навколо них, небезпека дедалі ближче, навколо гинуть люди, але стовбури, спрямовані їм в обличчя, лише посилюють еротизм і пристрасть їхніх стосунків.

Сонце моє (Aftersun 2022)

фільми

Софі згадує, як 20 років тому провела канікули з татом біля моря. Їй було 11, а батькові виповнилося 31. Складні стосунки: розлучення батьків, дорослішання дитини, перший бунт. При цьому, нескінченне щастя, радість та посмішка. Зворушлива, ніжна, сентиментальна і навіть щира драма, тому що сплакати при перегляді обов’язково треба. Згадати безтурботне дитинство, коли дуріли, сміялися, безцільно проводили канікули, жартували, ледаряли на сонечку, грали з друзями.

Ще більше фільм зворушить тих, хто виріс без батька чи спілкування було обмеженим. Це така дірка в серці, яка начебто зарубцювалася, але дається взнаки в найнесподіваніші моменти. Розумієш цю прірву між дитиною і батьком, коли їм нема про що поговорити за вечерею. Переживаєш за дівчинку, коли татові відверто нудно з нею чи він соромиться. Прикро, якщо він засинає і майже забуває, що вона поряд.

Цікаво  Фільми про авіакатастрофи та захоплення літака

Атмосфера фільму вірно передає теплоту зустрічі та настрій канікул. Яскраве турецьке сонце, морські хвилі, що іскряться, стомлені від спеки герої, бажання побути одному і відволіктися від проблем і роздумів. Дівчинці хочеться в компанію однолітків, татові – залишитися наодинці із собою. Навіть музика ідеально підкреслює та лягає на дії героїв. А камера в руках дитини точно відбиває щирі, чисті, непідробні емоції.

Спали всі мої листи (Bränn alla mina brev 2022)

Підбірка цікавих драматичних фільмів на вечір
Підбірка цікавих драматичних фільмів на вечір

Через десятиліття онук дізнається про таємницю сім’ї. Його дідусь був успішним літератором, але все життя ненавидів свою дружину. Причиною таких стосунків був любовний трикутник. Бабуся в молодості була закохана у літературного суперника діда. Поринаючи в історію предків, онук дізнається, чому доля його прадідів склалася так, а не інакше.

Аристократична драма естетично прекрасна. Дивитись таку картину – суцільне задоволення. Візуали захопляться кольоровими та світловими рішеннями операторської роботи та художників, відзначать деталі інтер’єрів, захопляться пейзажами, не проґавлять деталі гардероба героїв.

Акторська гра на якомусь недосяжному рівні. Гама почуттів переповнює кожного героя. З трепетом спостерігаєш за зміною їхньої міміки, рухів, інтонацій у голосі. Фільмом насолоджуєшся під час перегляду, попри напругу, громи та блискавки між героями, зради та втрати, розпач та агресію, що охоплюють людей.

Дивіться також: Захоплюючий світ злочину: ТОП-10 кримінальних фільмів, які варто подивитися

Прокрутка до верху