Головна сторінка >> Цікаві фільми драми, які варто подивитися хоча б один раз
Цікаві фільми драми

Цікаві фільми драми, які варто подивитися хоча б один раз

Цікаві фільми драми завжди залишають невиразне враження у глядача, викликаючи хвилюючі емоції та допомагаючи розкрити найглибші аспекти людської душі. Цей жанр не тільки розповідає захоплюючі історії, але й змушує задуматися над власним життям і взаєминами. Вражаючі персональні драми, міцні герої та непередбачувані повороти подій – ось те, що робить ці фільми такими цікавими для широкого кола глядачів.

Кохання під час холери (Love in the Time of Cholera 2007)

Цікаві фільми драми
Цікаві фільми драми

Флорентіно Аріса – бідний юнак, який живе під опікою рідного дядька. Він працює посланцем, щоб хоч якось зводити кінці з кінцями. Якось він знайомиться з молодою Ферміною Дазе, і розуміє, що покохав її раз і назавжди. Окрилений почуттями, що переповнюють його, юнак освідчується Ферміне в коханні, і виявляється, що все взаємно. Але батько дівчини, який бажає для своєї дочки вигіднішої партії, відвозить її якнайдалі від коханого. Через багато місяців Ферміна повертається додому, і їй здається, що почуття згасли. Дівчина раптово виходить заміж за заможну людину, лікаря, який швидко підкорив її розкішними залицяннями.

Серце Флорентіно виявилося розбитим. Він поклявся, що чекатиме на свою кохану все життя, і ніколи не відступиться від своїх почуттів. Минають роки. Флорентіно проходить довгий шлях до успіху, він домагається багатства, перетворившись із посильного на суднового магната. Він має успіх у протилежної статі, і його завжди оточують жінки: молоді й старші, багаті й не дуже. Але всі ці роки чоловік не забував про своє перше і єдине кохання – Фермін. Він не пов’язував своє життя ні з ким, щоб знати, що коли настане час, він знову прийде і нагадає про свої почуття.

Всі ці довгі роки Флорентіно писав Ферміне довгі поетичні листи про своє кохання, на які вона відповідала дружніми посланнями. І ось одного разу, через “51 рік, 9 місяців і 4 дні”, чоловік Ферміни вмирає, і Флорентіно розуміє, що настала його година. Але чи зможуть герої возз’єднатися через стільки років?

Цікаво  Найкращі романтичні фільми на вечір

Бруклін (Brooklyn 2015)

фільми

Ейліш Лейсі – молода ірландка, яка мешкає в невеликому провінційному містечку із сестрою Роуз та матір’ю. Їй випадає шанс переїхати до Нью-Йорка, щоб жити там і працювати під заступництвом знайомого сім’ї священника. Дівчина взяла квитки на корабель і вирушила в нове життя, залишивши за нудним містечком з його мешканцями. На новому місці Ейліш винаймає кімнату разом з іншими ірландками й працює в універсальному магазині. Але туга по дому не відпускає її, велике місто здається чужим, а люди байдужими. Тоді вона вирішує зайнятися самоосвітою, і за порадою того самого священника записується на курси рахівництва. Нові подруги запрошують її сходити разом з ними на танці, і там вона знайомиться з італійцем Тоні, простим роботягою.

Поступово життя в Нью-Йорку налагоджується і місто стає дівчині знайомішим і зрозумілішим. Відносини з Тоні теж розвиваються, він навіть мріє побудувати будинок для Ейліш та їхньої майбутньої родини. Але для цього їм обом доведеться старанно працювати. Несподівано Ейліш отримує звістку через океан: рідна сестра її померла, і їй доведеться повернутися на якийсь час додому, щоб допомагати матері з труднощами, що навалилися. Тоні благає її вийти за нього заміж перед від’їздом, припускаючи, що Ейліш не захоче повернутися в штати. Раптово вони одружуються.

Дівчина повертається до рідного міста і тут же потрапляє у вир подій. Знайома просить підробити у неї у фірмі за добру плату, а стара подруга знайомить із заможним молодим чоловіком, який явно вподобає Ейліш. Все вказує на те, що їй можна залишитися тут і не повертатися в Америку, рідне місце обіцяє благополучне майбутнє. Але чого захоче сама Ейліш? Чи згадає вона про свого чоловіка, залишеного за океаном? Чи вирішить залишитись у рідному гнізді?

Цікаво  15 найкращих дорам про вампірів на вечір!

Шоколад (Chocolat 2000)

Цікаві фільми драми
Цікаві фільми драми

Головна героїня фільму Вієнн мандрує світом зі своєю дочкою. Якось вітер змін приводить їх у невелике французьке село, і там вони відкривають маленьке кондитерське. Вієнн має дивовижний талант приготування шоколаду, її вироби привертають увагу місцевих жителів, які починають з цікавістю відвідувати затишний магазинчик.

Однак матері та доньці доводиться зіткнутися з ворожістю обивателів, які не люблять приїжджих і вважають їх зайвими у своєму суспільстві. А мер міста налаштований навіть агресивно. Він упевнений, що не варто відкривати кондитерську під час Великого Посту. Але попри це, Вієнн продовжує працювати над удосконаленням своїх рецептів із шоколаду. Згодом вона знаходить своїх вірних клієнтів. Чуйна жінка допомагає своїм відвідувачам розв’язувати їхні проблеми та стає для деяких справжнім другом. Якось до берега річки причалює баркас із циганами, і Вієнн знайомиться із волелюбним циганом. Чи стануть двоє людей, які тягнуть покликом дороги, пов’язувати себе зобов’язаннями?

У коханні та війні (In Love and War 1996)

фільми

Ця драма знята з урахуванням реальних подій. І головний герой у ній – знаменитий письменник Ернест Хемінгуей. Події, описані у фільмі, мали місце під час Першої світової війни, коли 18-річний Ернест служив добровольцем на фронті. Ця історія описана ним у романі “Прощавай, зброю!”

Отже, 1918 рік. До Італії, що воює, прибуває допомога від союзників, автомобілі червоного хреста з медсестрами. Молодий репортер Хемінгуей отримує поранення в ногу, і опиняється в госпіталі з загрозою втратити цю саму ногу. Прийшовши до тями, юнак бачить перед собою молоду медсестру Агнес (Сандра Баллок), і освідчується їй у коханні. Агнес оточена увагою поранених, і вона не сприймає серйозно молодого Ернеста. До того ж дівчина старша за нього на вісім років, і палкий, пристрастей, що пристрасно жадає, хлопець здається їй зовсім не серйозним. Але його не зломити, знову і знову він переслідує свою кохану, і згодом вона починає відповідати взаємністю на його почуття.

Цікаво  Романтичні фільми для підлітків - ТОП 30

Час іде, Ернест одужує та залишає лікувальний заклад, а Агнес разом із госпіталем переїжджає до іншого місця. Під час їхньої розлуки їй пропонує руку і серце військовий хірург Доменіко, гарний і добре забезпечений. То кого вибере дівчина?

Розмальована вуаль (The Painted Veil 2006)

Цікаві фільми драми
Цікаві фільми драми

Сюжет такий: вітряна красуня Кітті, піддавшись пориву, виходить заміж за нелюбимого чоловіка, на ім’я Волтер, який працює лікарем. Пара вирушає до Гонконгу. У невеликому провінційному містечку, мучившись від нудьги й спеки, Кітті зраджує свого скромного і стриманого чоловіка з ефектним ловеласом.

Уолтеру стає це відомо, і він ставить перед невірною дружиною умову: вони разом їдуть у віддалене село в Китаї, де вирує спалах холери. Або вони розлучаються, але тоді чесне благородне ім’я її “залицяльника” буде оприлюднено на суді й заплямоване. Зраділа Кітті біжить із гарною новиною до свого коханого: тепер вони можуть бути разом! Але той швидко втихомирює запал наївної жінки – він не збирався пов’язувати з нею своє життя. Розчарована Кітті змушена слідувати за чоловіком до Китаю.

На новому місці Кітті нудьгує в неробстві – Уолтерові ніколи її розважати – він зайнятий з хворими та пропадає в лікарні. Тоді вона починає тинятися по селі й знайомитися з місцевими жителями. І з часом переймається цими несхожими на неї людьми, які живуть зовсім за іншими законами. Тепер по-іншому дивиться вона і на свого чоловіка, бачить у ньому не нудьгуного лікаря, а уважної та чуйної людини, відданої всією душею своїм пацієнтам… Чи зможе вона змінити своє ставлення до неї?

Дивіться також: Підбірка цікавих драматичних фільмів на вечір

Прокрутка до верху