Головна сторінка >> Нові цікаві міні-серіали 2023 – ТОП 25
Нові цікаві міні-серіали 2023 - ТОП 25

Нові цікаві міні-серіали 2023 – ТОП 25

Нові цікаві міні-серіали 2023 – ще один свіжий топ список, куди ми зібрали всі нові та найкращі міні серіали 2023 року. У добірці ви знайдете цікаві новинки з високим рейтингом, які варто подивитися.

Зміст

Людина з Флориди (Florida Man 2023)

Нові цікаві міні-серіали 2023 - ТОП 25
Нові цікаві міні-серіали 2023 – ТОП 25

Поліційний Майк намагається якось вибратися з боргів і повертається до рідної Флориди, щоб зайнятися пошуками зниклої дівчини одного бандита. Непильна робота насправді призводить героя до розкриття похмурих таємниць власної сім’ї й обертається справжньою пригодою, яка ставить Майка перед непростим моральним вибором.

Ноллі (Nolly 2023)

фільми

Історія про актрису Ноель Гордон, яка сяяла у британському серіалі «Перекресток» з 1965 по 1981 роки. Цей серіал свого часу спромігся стати справжнім феноменом шляхом незвичайного формату. Однак у 80-х керівництво проєкту звільняє Ноель.

Клас (Class 2023) – Нові цікаві міні-серіали 2023

Нові цікаві міні-серіали 2023 - ТОП 25
Нові цікаві міні-серіали 2023 – ТОП 25

Рімейк найпопулярнішого підліткового серіалу «Еліта» індійського виробництва. Сюжет багато в чому слідує напрямку оригіналу, хоч і зі своїми нововведеннями. Троє підлітків із неспроможних сімей потрапляють до престижної школи, де стикаються з глузуваннями від багатих однолітків. Плітки, конфлікти та підліткові драми перемішуються із загадкою вбивства однієї з учениць.

Біржа (The Exchange 2023)

фільми

Заснована на реальних подіях соціальна драма, що розповідає про двох відважних жінок, які вирішують кинути виклик традиціям і стати частиною суто чоловічого світу фондових бірж. Довгий час східним жінкам вхід туди було закрито, проте героїні змогли здійснити свій зухвалий задум і показати світові, що жінки можуть конкурувати нарівні з чоловіками.

Цікаво  Цікаві дорами на вечір які варто подивитися!

Три життя (Tríada 2023)

Нові цікаві міні-серіали 2023 - ТОП 25
Нові цікаві міні-серіали 2023 – ТОП 25

У центрі серіалу опинилася заплутана історія про трьох сестер близнючок, які були розлучені при народженні, після чого вони опинилися в різних прийомних сім’ях. Криміналіст Ребека розслідує злочин, проте під час розвитку подій дізнається, що ця справа пов’язана з її рідною сестрою Алейдою, і що вона має ще одну сестру.

Бурова (The Rig 2023) – Нові цікаві міні-серіали 2023

фільми

Група шотландських робітників готується закінчувати вахту на буровій у морі та вже мріє про повернення додому. Проте їхні плани порушує зловісний густий туман невідомого походження, який огортає станцію. Бригада нафтовиків намагається зрозуміти, з чим вони зіткнулися — із надприродними явищами чи все це ігри розуму?

Шахмаран (Şahmaran 2023)

Нові цікаві міні-серіали 2023 - ТОП 25
Нові цікаві міні-серіали 2023 – ТОП 25

Молода дівчина Шахсу вирушає в інше місто, щоб вести лекції й заразом розшукати свого дідуся, який багато років тому залишив їхню родину. Дорогою дівчина знайомиться з представниками товариства Мар, які вірять у легенду про божество Шахмаран і вважають, що приїзд Шахсу ознаменує його швидку появу.

Підробки (Farzi 2023)

фільми

Художник Сенні, який має чималий талант, якось створює ідеальну фальшиву банкноту, чим відразу привертає увагу фальшивомонетників і виявляється втягнутий у кримінальний світ з високими ставками. Водночас ексцентричний детектив Майкл робить все можливе, щоб покласти край фальшивим грошам.

За океан (Transatlantic 2023) – Нові цікаві міні-серіали 2023

Нові цікаві міні-серіали 2023 - ТОП 25
Нові цікаві міні-серіали 2023 – ТОП 25

В основу серіалу ліг роман Джулі Оррінгер “Портфоліо польотів”, а також реальна історія організації, яка допомагала біженцям за часів Другої Світової війни. Створений за підтримки кількох країн Комітет зумів допомогти понад 2000 біженцям безпечно залишити окуповану нацистами Францію.

Стоунхаус (Stonehouse 2023)

фільми

1974 рік. Британський політик та член парламенту Стоунхаус зникає у морі, змушуючи всіх думати, що він потонув. Однак незабаром з’ясовується, що політик вів нечисту гру в парламенті й не цурався розповсюджувати брехливу інформацію. У зв’язку із цим організовуються пошуки політика, які незабаром ясно дають зрозуміти, що чоловік лише інсценував свою смерть.

Наднова (Supernova 2023)

Нові цікаві міні-серіали 2023 - ТОП 25
Нові цікаві міні-серіали 2023 – ТОП 25

У центрі історії опиняється трійця близьких друзів віком за 30. Героям доводиться стикатися з проблемами нереалізованих планів, невдалого особистого життя та туманного майбутнього. Все ускладнюється тим, що оточуючі, здається, краще за самих героїв знають, як їм треба жити. Але вони продовжують вибирати свій шлях, у потрібний момент спираючись на дружнє плече.

Цікаво  Європейські детективні серіали - ТОП 20

Випуск ’07 (Class of ’07 2023) – Нові цікаві міні-серіали 2023

фільми

Колишні однокласниці вирішують із розмахом провести зустріч випускників та відзначити 10-річний ювілей випуску. Вони влаштовують свято у старому кампусі на височини, однак у якийсь момент потужний приплив відрізає їх від решти світу. Тепер дівчатам доведеться пережити мініапокаліпсис і заразом постаратися пробачити старі образи.

Чорні води (Händelser vid vatten 2023)

Нові цікаві міні-серіали 2023 - ТОП 25
Нові цікаві міні-серіали 2023 – ТОП 25

1971 рік. Спокій провінційної глушини, куди приїжджають відпочити на природі та життя в наметах, порушує несподівану подію, коли на березі невеликої річки знаходять тіла двох убитих туристів. Злочин позбавляє спокою місцевих мешканців та переплітає долі чотирьох випадкових людей.

Тут нагорі (Up Here 2023)

фільми

Захоплюючий серіал-мюзикл, який розповідає про молоду пару, яка натрапляє на труднощі у стосунках. Талановита письменниця Ліндсі та акула бізнесу Мігель знайомляться наприкінці 90-х років і майже зразу ж закохуються один в одного. Однак щасливому спільному життю заважають нав’язані страхи, сумніви та забобони.

Каса Гранде (Casa Grande 2023) – Нові цікаві міні-серіали 2023

Нові цікаві міні-серіали 2023 - ТОП 25
Нові цікаві міні-серіали 2023 – ТОП 25

Події розгортаються на тлі сільської місцевості Північної Каліфорнії та розповідають про життя кількох сімей, що належать до різних соціальних верств. Сімейство заможних землевласників Кларкмани протягом довгих років допомагає сім’ї нелегалів Моралесів, які працюють, приховуючи їх від міграційної служби США.

Зсув (Slip 2023)

фільми

Втомившись від холодності у відносинах зі своїм хлопцем Мей знаходить партнера на одну ніч, але ранком прокидається в паралельній реальності. Тепер щоразу після сексу з новим партнером Мей мандруватиме між світами. Чи зможе вона знайти реальність, у якій нарешті відчує себе як удома?

Велика родина (The Family Pile 2023)

Нові цікаві міні-серіали 2023 - ТОП 25
Нові цікаві міні-серіали 2023 – ТОП 25

Чотири такі різні та ексцентричні сестри після смерті батьків змушені розпоряджатися будинком, що дістався у спадок. Практична сестра Ніколь вирішує продати будинок і шукає найвигіднішу пропозицію, проте сестри не підтримують її прагнення, адже кожна з них має свої проблеми в роботі чи особистому житті.

На своєму місці (En place 2023) – Нові цікаві міні-серіали 2023

фільми

Молодий хлопець із передмістя Парижа Стефан вплутується до словесної баталії з кандидатом у президенти, проте його виступ привертає величезну увагу громадськості. Стефан мимоволі стає центром загальної уваги, а трохи згодом висуває свою кандидатуру на майбутніх виборах. Але чи вибере Франція темношкірого президента?

Цікаво  Французькі детективні серіали - ТОП 30

Випробування вогнем (Trial by Fire 2023)

Нові цікаві міні-серіали 2023 - ТОП 25
Нові цікаві міні-серіали 2023 – ТОП 25

Це історія про двох батьків, які стійко переносять випробування долі. Вони намагаються домогтися справедливості вже два десятки років. Щоразу подружжя переживає великі труднощі, але не здається.

Закон Лідії Поет (Lidia Poët 2023)

фільми

Молода, красива, впевнена в собі, а ще дуже амбітна дівчина, яка має твердий намір займатися юридичною практикою, попри всі перешкоди, які їй намагаються ставити суди, інші адвокати та суспільство зі застарілими поглядами.

Дівчина-невидимка (La chica invisible 2023) – Нові цікаві міні-серіали 2023

Нові цікаві міні-серіали 2023 - ТОП 25

У мальовничому містечку Андалусії під час міського свята хтось вбиває дівчинку-підлітка. Її тіло виявляють наступного ранку випадкові перехожі і поліція береться за розслідування. Разом із поліційними розбиратися в обставинах справи будуть батько та його дочка-підліток, яким доведеться на якийсь час забути про свої розбіжності.

Загублена в хуртовині (La chica de nieve 2023)

фільми

Під час традиційного різдвяного карнавалу в Малазі у натовпі пропадає маленька дівчинка Амайя. Її батьки відразу кидаються на пошуки, а потім звертаються до поліції. Справою займається жінка-слідчий Міллан, а також молода журналістка Мірен, яка має намір будь-що відшукати дівчинку.

Дівчина та космонавт (Dziewczyna i kosmonauta 2023)

Нові цікаві міні-серіали 2023 - ТОП 25

Міжнародна компанія планує направити до космосу сучасний космічний корабель. Право керувати кораблем дістається пілоту Ніко, який давно змагається зі своїм найкращим другом. У ході виконання місії трапляється аварія, а пілот за всіма показниками гине. Однак у 2052 році несподівано з’являється інформація про капсулу з «загиблим» Ніко.

Голова Хоакіна Мур’єти (La Cabeza de Joaquín Murrieta 2023) – Нові цікаві міні-серіали 2023

фільми

Події розгортаються в Мексиці за часів, коли частина територій відійшла до Сполучених Штатів, а в країні процвітала золота лихоманка. Хоакін Мур’єта – злочинець і мексиканський Робін Гуд, за голову якого призначено нагороду. Мандруючи Мексикою, йому належить об’єднатися зі старим противником, щоб протистояти спільному ворогові.

Абсолютно все гаразд (Totally Completely Fine 2023)

Нові цікаві міні-серіали 2023 - ТОП 25

20-річна Вівіан схильна до руйнування, а в її житті останні кілька років панує повний хаос. Якось вона дізнається, що після смерті дідуся їй у спадок дістався будинок на вершині прибережної скелі, яка є улюбленим місцем самогубців. Переїхавши в нове житло, дівчина мимоволі стає новою рятівницею душ, що заблукали.

Дивіться також: Фільми про зомбі 2023 – цікава добірка на вечір

Scroll to Top