Головна сторінка >> Фільми для дітей 2023 – цікава добірка
Фільми для дітей 2023 - цікава добірка

Фільми для дітей 2023 – цікава добірка

Фільми для дітей 2023 – дитячі фільми є незамінною частиною нашого культурного спадку. Вони не лише розважають, але й впливають на розвиток маленьких глядачів, надаючи їм незабутні враження, навчальні уроки та моральні цінності. Зробили для вас добірку, куди зібрали нові та найкращі дитячі фільми 2023 року. У список потрапили в основному новинки жанру, що вже вийшли.

Зміст

Цікаво  Фільми з Джейсоном Стетхемом 2023

Брати Супер-Маріо в кіно (The Super Mario Bros. Movie 2023)

Фільми для дітей 2023
Фільми для дітей 2023

Вирушивши усувати прорив каналізації, брати-водопровідники знаходять незвичайний люк. Він виявляється таємним порталом у підземне грибне королівство, де править чудова принцеса Піч. Її володінню загрожує небезпека. Чарівний край хоче руйнувати Боузер. Маріо і Луїджі доведеться не тільки пройти всі пастки, але й перемогти сильного і хитрого супротивника.

Скарби Тома Сойєра (The Quest for Tom Sawyer’s Gold 2023)

фільми

Знайти загублене золото Тома Сойєра хотіли багато молодих людей. Троє підлітків вирішують вирушити слідами великих скарбів у захоплюючу та повну небезпек подорож. Вирішити хитромудрі загадки та впоратися з конкурентом хлопцям допоможе шкільна вчителька — пристрасна любителька пригод та головоломок.

Юний вождь Віннету (The Young Chief Winnetou / Der junge Häuptling Winnetou 2023) – Фільми для дітей 2023

Фільми для дітей 2023
Фільми для дітей 2023

12-річний Віннет дуже хоче показати власному батькові свою готовність стати справжнім вождем і захисником племені. Тяжкі обставини у вигляді голоду, що насувається, дають юнакові шанс проявити себе хоробрим воїном. Всі випробування разом з Віннет згодні пройти його сестра та їх новий друг.

Цікаво  Цікаві фільми які варто подивитися - ТОП 35

Одні на канікулах (Hotel Sinestra 2023)

фільми

11-річна Ава мріяла про веселі зимові канікули. Натомість дівчинка опинилася в нудному готелі під постійним батьківським контролем. Все кардинально змінюється рано вранці, коли всі дорослі з готелю безвісти зникнуть. Тепер діти можуть не обмежувати себе у витівках та пригодах. Чи довго триватиме у хлопців веселощі й чи не доведеться їм терміново повертати своїх батьків?

Король-левеня (King 2023)

Фільми для дітей 2023

При транспортуванні диких тварин зі своєї клітини збігає левеня на прізвисько Кінг. Ховаючись від людей, він опиняється біля будинку 12-річної Інес та 15-річного Алекса. Знайшовши самотнього дикого левеняти, хлопці вирішують повернути його додому до Африки. Це стає початком пригоди на інший край світу.

Цікаво  Класні сімейні фільми на вечір - ТОП 60

Особняк з привидами (Haunted Mansion 2023) – Фільми для дітей 2023

фільми

Переїхавши разом із сином у новий будинок, мама виявляє, що своє помешкання їй потрібно ділити з безліччю привидів. Щоб позбавити особняк від засилля нечистої сили, вона вирішує запросити історика, екстрасенса та священника. Якщо таємниця будинку не буде розгадана, всі присутні будуть замкненими всередині цих стін назавжди.

Дивіться також: Цікаві фільми для дітей – ТОП 18

Прокрутити вгору