Головна сторінка >> Найкращі трилери Нетфлікс – ТОП 9
Найкращі трилери Нетфлікс

Найкращі трилери Нетфлікс – ТОП 9

Найкращі трилери Нетфлікс. Перед вами нові та найкращі трилери 2022 Нетфлікс: топ список новинок з високим рейтингом.

Частини її (Pieces of Her)

Найкращі трилери Нетфлікс
Найкращі трилери Нетфлікс

Молода жіночка приїхала в гості на вікенд до своєї матері, з якою давно не бачилася. Якось після обіду вона вирішила здійснити прогулянку знайомими в місті місцями, і натрапила на дивну знахідку. Оригінальна та цікава річ вказує на моторошні таємниці: до них причетна мати головної героїні.

Цікаво  Який подивитися цікавий фільм - ТОП 12

Удача (Windfall)

фільми

Нободі — чоловік із сумнівним минулим, тому роботодавці не поспішають брати на службу на вигляд милого та привабливого хлопця. Головний герой змушений займатися крадіжками предметів старовини. Якось він потай проникає в розкішний пентхаус IT-мультимільйонера, ще не знаючи, що незабаром той повернеться додому.

Незабутні вихідні (Weekend Away) – Найкращі трилери Нетфлікс

Найкращі трилери Нетфлікс

Бет разом зі своїми приятельками вирішила влаштувати круту вечірку з нагоди її весілля, що наближається. З цією метою дівчата зняли невеликий симпатичний будиночок у Хорватії, у якому планували зупинитись на пару днів. У розпал вечірки найкраща подруга головної героїні безвісти зникає.

Без упину (Restless)

фільми

Томас – “поганий” коп, попри відмінний послужний список: він часто не гребує брати великі хабарі. Якось головний герой сам виявляється заручником страшних обставин, і думає, що спритно замів усі сліди. Але раптом оголошується таємничий свідок, який стверджує, що бачив усі.

Цікаво  Цікаві кіна на вечір із захоплюючим сюжетом

Без сорому (Brazen) – Найкращі трилери Нетфлікс

Найкращі трилери Нетфлікс
Найкращі трилери Нетфлікс

Грейс Міллер з юності обчислювала вбивць у будь-якій книзі чи у фільмі завдяки своїй чудовій пам’яті та уважності до деталей. Тепер вона сама пише гостросюжетні романи, де всі герої майстерно розкривають злочини. Однак жінка не підозрює, що скоро теж стане детективом мимоволі.

Лінкольн для адвоката (The Lincoln Lawyer)

фільми

Мікі Холер донедавна був одним із найкращих адвокатів Лос-Анджелеса, поки не потрапив у моторошну аварію. Довгі місяці сильно постраждалий служитель закону був не при справі. Але тепер він вирішив повернутися назад до ладу. Головний герой бере в роботу складну заплутану справу, де правди не знайти.

Паперовий будинок: Корея (Money Heist: Korea)

Найкращі трилери Нетфлікс
Найкращі трилери Нетфлікс

2025 року Північна й Південна Кореї об’єдналися для створення універсальної валюти, що тільки погіршило економічну ситуацію в країні. Один хитрий і спритний шахрай на прізвисько Професор планує викрасти з державної скарбниці 4 мільйони геть. І приваблює до операції спільників.

Цікаво  Фільми про катастрофи 2023 - цікава добірка

Жінка в домі навпроти дівчини у вікні (The Woman in the House Across the Street from the Girl in the Window)

фільми

Симпатична дівчина Ганна нещодавно пережила трагедію. Це боляче вдарило по її самолюбству, і красуня вечорами неквапливо п’є вино біля великого вікна. Якось героїня помічає в будинку навпроти нових сусідів: привабливого батька та його маленьку доньку. Вона з цікавістю таємно вивчає чуже життя.

Анатомія скандалу (Anatomy of a Scandal) – Найкращі трилери Нетфлікс

Найкращі трилери Нетфлікс

Софі забезпечила себе на роки вперед, погодившись вийти заміж за відомого та заможного чиновника. Красива жінка проводить свої дні в дорозі й розслаблення. Але якось життя круто змінюється на гірший бік, коли його впливового чоловіка звинувачують у великих чорних махінаціях із законом. Анатомія скандалу

Дивіться також: Цікаві дорами Нетфлікс

Приємного перегляду!

Scroll to Top