Головна сторінка >> Аніме від Нетфлікс – найкращі та найновіші 2022
Аніме від Нетфлікс

Аніме від Нетфлікс – найкращі та найновіші 2022

Аніме від Нетфлікс. У цьому топ списку ви знайдете аніме які вже вийшли, найкращі та найновіші аніме Нетфлікс 2022 року.

Вампір у саду (Vampire in the Garden 2022)

Аніме від Нетфлікс
Аніме від Нетфлікс

Раніше люди з вампірами могли якось уживатися та співіснувати. Але невдовзі почалася війна, яка змінила життя всіх. Дві дівчини – одна з людської раси, яка мріє грати на скрипці, інша є королевою вампірів і хоче подивитися на новий світ, – об’єднуються і вирушають на пошуки пригод, щоб повністю припинити розбіжності.

Цікаво  Міні серіали Нетфлікс - цікава добірка на вечір

СПРІҐҐАН (Spriggan 2022) – Аніме від Нетфлікс

фільми

Таємна організація Аркам на вершинах Арарату знаходить дивне судно, що нагадує ковчег Ноя. Пентагон вирішує втрутитися та захопити об’єкт, але спеціальний загін Спригган не дозволить цього зробити. Два агенти з Японії Ю Омінає та з Франції Жан-Жак Мондо бажають протистояти американській владі, а керує загоном хлопчик з незвичайними здібностями — Мак Дугалл.

Виродок!! Темний бог руйнування (Bastard!!: Ankoku no Hakaishin 2022)

Аніме від Нетфлікс
Аніме від Нетфлікс

Чотири лорди нападають на королівство Металікана, щоб випустити на волю Бога темряви. Країна перебуває у небезпеці. Для її порятунку доводиться звільнити керівника лордів Дарка Шнайдера, якого якийсь час тому ув’язнили в тіло звичайного юнака. Тільки коли опинився на волі, він насамперед організовує помсту первосвященника замість атаки на своїх давніх прихильників.

Цікаво  Що подивитись на Нетфлікс - цікав добірка

Шалений азарт: Близнюки (Kakegurui 2022) – Аніме від Нетфлікс

фільми

Японський елітний навчальний заклад Академія Хяккао ґрунтується більше не на основних показниках хорошої успішності, а на азартних іграх, які легко зможуть визначити явний рівень знань. Тільки для цього необхідно викласти певну суму грошей чи інші важливі життєві цінності. Мері Саотоме, що надійшла сюди, чудово поставилася до порядку цієї Академії, і вона занадто глибоко занурюється в ігри.

Кіберпанк: Ті, що біжать по краю (Cyberpunk: Edgerunners 2022)

Аніме від Нетфлікс

У світі з’являються високі технічні інновації, у результаті людей цікавляться модифікацією людського тіла. Одержимість стає нормою. Далі вчені вмовляють одного молодого безпритульника, який вічно мешкає на вулицях міста, стати найманцем. Юнак на прізвисько Кіберпанк погоджується.

Цікаво  Найкращі бойовики Нетфлікс - цікава добірка

Дім на хвилях (2022) – Аніме від Нетфлікс

фільми

Дім на хвилях – група шестикласників проводить літні канікули з цікавістю. Вони грають у старому будинку, що готується до знесення, і потрапляють під аномальне явище. У результаті вони опинилися посеред безмежного океану. Діти радіють такій раптовій появі пригод. Ось тільки як повернутися додому?

Дивіться також: 37 найкращих романтичних аніме про кохання!

Приємного перегляду!

Scroll to Top