Головна сторінка >> Найкращі комедії 21 століття – цікава добірка
Найкращі комедії

Найкращі комедії 21 століття – цікава добірка

Найкращі комедії 21 століття – суб’єктивний рейтинг найкращих комедій, створених у 21 столітті. Відібрали найкращі комедії, які були зняті у 21 столітті. У списку ви знайдете лише високорейтингові та рекомендовані фільми, зняті після 2001 року.

Головний герой (2021 Free Guy)

Найкращі комедії 1
Найкращі комедії

«Головний герой» — один із найрозпусніших і найкращих бойовиків, які тримають глядача у полі зору. Це справжній гімн комп’ютерних ігор та любителів попкультури у широкому розумінні. Дивитись обов’язково, бажано не один раз.

Гай – звичайний банківський службовець, який випадково виявляє, що він другорядний гравець у відеогрі з відкритим кінцем. У необмеженій реальності він вирішує взяти справу до рук, врятувати свій світ і стати героєм власного сценарію!

Не дивіться вгору (2021 Don’t Look Up)

фільм 2

«Не дивіться вгору» — один із найкращих та найостанніших оригінальних фільмів Netflix за останні кілька місяців, якщо не років. Така собі драма, комедія, але найбільше брутальний лавр людства.

Студентка астрономії Кейт Дібіаскі та її професор Рендалл Мінді виявляють, що на околиці галактики ширяє комета. Проблема в тому, що він перебуває на шляху зіткнення із Землею. Начебто цього було недостатньо, ніхто не піклується про неї. Виявляється, попередження людства про смертельну загрозу розмірів гори Еверест створює безліч незручних ситуацій.

Цікаво  Свіжі новорічні фільми на святкові вечори

Зависнути в Палм-Спрінгс (2020 Palm Springs)

Найкращі комедії 3
Найкращі комедії

«Зависнути в Палм-Спрінгс» — це чудове поєднання комедії, мелодрами та науково-фантастичного фільму. Відправна точка історії дуже проста, але вона сприяє багатьом нестандартним ситуаціям і дозволяє Енді Семберг проявити себе.

Він безтурботний плейбой, який хоче вирватися із безперспективних стосунків. Вона самопроголошена незаміжня дівчина, яка, проте, не боїться дражнити чоловіків. Найлс і Сара зустрічаються на весіллі в Палм – Спрінгс. Ситуація сприяє спонтанному флірту, але несподівано відбувається дивний поворот — наша пара потрапила в петлю часу і змушена знову і знову переживати один і той же день.

Французький вісник (The French Dispatch 2021) – Найкращі комедії

фільм 4

Цікаво, що «Французький вісник» теж потрапив до нашого списку найкращих драм останніх років. Але це саме те, на що схожа робота Веса Андерсона — трохи солодка, гірка, але найголовніше: дуже людяна.

Після смерті улюбленого редактора з Канзасу Артура Ховітцера-молодшого співробітники популярного американського журналу, що базується у французькому місті Енуї-сюр-Блазі, зустрічаються, щоб написати його некролог. Спогади стають полотном для чотирьох оповідань.

День виродка (Dzień świra 2002)

Найкращі комедії 5
Найкращі комедії

«День виродка» — один із найкращих фільмів усіх часів. 44-річний Адась Мяучинський, розчарований, інтелігентний, філолог, розлучений, який любить свого сина-підлітка, — герой, якого ми вже знаємо за більш ранніми фільмами Марека Котерського.

Цікаво  9 нових захоплюючих фільмів 2024 року, які вже доступні для перегляду

М’яучинський у «Дні виродка» – це людина, яка переживає «пекло наступних п’яти хвилин». Подібно до романтичного героя, він переживає і страждає за країну, за мільйони, і його вбиває зараз, нестерпне повторення повсякденних справ і ненависне спілкування з іншими людьми.

Кролик Джоджо (Jojo Rabbit 2019)

фільм 6
Найкращі комедії

«Кролик Джоджо», безперечно, є одним із найоригінальніших фільмів останніх років та демонстрацією мужності Тайки Вайтиті. У ньому розповідається історія, про яку дехто боявся б навіть подумати. І це з усмішкою на обличчі!

Коли Джоджо, німецький хлопчик, знаходить молоду єврейку, яку його одинока мати ховає на горищі, його світ перевертається з ніг на голову. Маючи поряд лише ідіотського уявного друга, який є ніким іншим, як самим Адольфом Гітлером, Джоджо тепер має зіштовхнутися зі своїм сліпим націоналізмом.

Дедпул (Deadpool 2016)

Найкращі комедії 7

Про цей фільм можна говорити годинами. “Дедпул” з Райаном Рейнольдсом – це екранізація одного з найоригінальніших коміксів Marvel Comics. Вейд Вілсон — колись агент секретної служби, а нині найманець — піддається незаконному експерименту, в результаті якого набуває надзвичайних здібностей до самозцілення.

Він стає відомий як Дедпул і наділений чорним почуттям гумору, приступає до місії з відновлення справедливості над людиною, яка мало не зруйнувала його життя.

Недоторканні (The Intouchables 2011) – Найкращі комедії

Найкращі комедії 8
Найкращі комедії

Це, мабуть, найкраща комедія/комедійна драма всіх часів.Нагороджений критиками, обожнюємо глядачами – його можна дивитися нескінченно. Ця історія справді відбулася.

Цікаво  Цікаві американські фільми - ТОП 8

Паралізований внаслідок нещасного випадку, мільйонер Філіп наймає Дрісса, молодого хлопця з передмістя, який щойно вийшов із в’язниці, щоб той допомагав йому та піклувався про нього. Зіткнення двох абсолютно різних світів породжує низку неймовірних пригод та дружніх стосунків.

Охоронець кілера (The Hitman’s Bodyguard)

фільм 9

Райан Рейнольдс, Семюел Л. Джексон та Гері Олдман в одному фільмі? Ні, це не гучний фільм, а “Охоронець кілера”, мила комедія з безліччю дотепних гегів.

Майкл Брайс – найкращий охоронець у світі. Дехто каже, що якщо вас захищає Брайс, ви стаєте безсмертним. Однак цього разу завдання може перевершити навіть його. Брайсу належить возити по всьому світу колишнього найманого вбивцю, який вирішив дати свідчення проти військового злочинця, на совісті якого режим тисячі життів. Їхнім слідом йде армія агентів, найманих убивць і мисливців за головами, і в дорозі з’ясовується, що не тільки їхні життя будуть у небезпеці. Звинувачений злочинець готовий скористатися допомогою терористів, аби не допустити суду.

Емма (Emma 2020)

Найкращі комедії 10
Найкращі комедії

Красива, мудра та багата Емма Вудхаус — королева свого сонного містечка, вона не має конкурентів, бо ніхто не може з нею зрівнятися. У цій дотепній сатирі про поділ класів Емма натрапляє на труднощі дорослішання та помилками кохання, перш ніж знаходить кохання, про яке завжди мріяла.

«Емма» – це екранізація однойменного роману Джейн Остін, яка до країв наповнена елементами англійського гумору.

Прокрутка до верху