Головна сторінка >> Нові цікаві комедійні серіали 2023 – ТОП 25
Нові цікаві комедійні серіали 2023 - ТОП 25

Нові цікаві комедійні серіали 2023 – ТОП 25

Нові цікаві комедійні серіали 2023 – перед вами найкращі та нові серіали комедії 2023 року – дуже смішні новинки. Наш топ-список для шанувальників жанру.

Зміст

Терапія (Shrinking 2023)

Нові цікаві комедійні серіали 2023 - ТОП 25
Нові цікаві комедійні серіали 2023 – ТОП 25

Після того, як з Джиммі відбувається трагедія в особистому житті, він починає поводитися з пацієнтами зовсім інакше. Лікар намагається говорити їм усе, що подумав про них у певний момент. Несподіванкою виявляється те, що після різких висловлювань повністю змінюється життя не лише пацієнтів, а і його власне.

Екстраординарна (Extraordinary 2023)

фільми

Джен — молода дівчина, яка працює у магазині костюмів. У неї немає особливих талантів та навичок. Однак у світі, де кожен після свого повноліття отримує над силу, дівчині нічого не дістається. Попри те, що природа обділила юну особу, вона все одно намагається пристосуватися до навколишньої дійсності.

Контроль за тваринами (Animal Control 2023) – Нові цікаві комедійні серіали 2023

Нові цікаві комедійні серіали 2023 - ТОП 25
Нові цікаві комедійні серіали 2023 – ТОП 25

Поліційний одразу після звільнення знаходить роботу у спеціальній службі – за контролем тварин. Йому, спільно зі своєю командою, належить вступити у відважну сутичку не лише з кровожерливими хижаками, а й власниками тварин, які перестали дбати про своїх вихованців.

Цікаво  15 серіалів про кілерів та найманих убивць!

Консультант (The Consultant 2023)

фільми

Успішна компанія, що активно розвиває свій бізнес, наймає консультанта, щоб збільшити рівень виробництва відеоігор. Новий співробітник має намір активно вдиратися в особистий простір кожного працівника, щоб поставити їх у нелегке становище, але досягти бажаного результату.

Любовна битва (Love to Hate You 2023)

Нові цікаві комедійні серіали 2023 - ТОП 25
Нові цікаві комедійні серіали 2023 – ТОП 25

Ё Мі Ран працює юристом у великій компанії під назвою Кілму. Дівчина багато років віддала своїй професії, щоб досягти бажаних результатів. Для цього вона повністю забула про особисте життя, попри те, що основна частина колег — чоловіки. Якось вона зустрічає Нам Кан Хо, який змінює все звичне уявлення дівчини про життя.

Гризня (Beef 2023) – Нові цікаві комедійні серіали 2023

фільми

Якось зустріч двох незнайомих людей — темпераментного та неуспішного робітника Денні Чо з багатою бізнесвумен Емі Лау — повністю змінює їхнє подальше життя. Несподівана подія на дорозі пов’язує їхню долю. Між головними героями відбувається сварка, яка поступово переростає у справжню війну.

Щасливчик Хенк (Lucky Hank 2023)

Нові цікаві комедійні серіали 2023 - ТОП 25
Нові цікаві комедійні серіали 2023 – ТОП 25

Завідувач кафедри з англійської мови в Пенсільванському коледжі не може вийти з кризового стану. Колеги сподіваються на його швидке звільнення, а студенти спільно з викладацьким складом тим часом розв’язують проблеми особистого характеру, тоді як кафедра не може отримати фінансової допомоги.

Неврівноважений (Unstable 2023)

фільми

Молода людина вирішує влаштуватися на роботу до свого рідного батька — до центру біологічного дослідження, щоб спробувати налагодити з ним родинний зв’язок. Попри бажання героя, дивакуватий батько думає лише про роботу і має намір будувати кар’єру у своїй галузі.

Абсолютно все гаразд (Totally Completely Fine 2023) – Нові цікаві комедійні серіали 2023

Нові цікаві комедійні серіали 2023 - ТОП 25
Нові цікаві комедійні серіали 2023 – ТОП 25

Вівіан Каннінгем лише двадцять років, але, попри вік, життя дівчини нагадує абсолютний хаос. Нещодавно вона підпалила фургон свого брата, а днями отримала у спадок дачу дідуся на самому піку прибережної скелі. Однак саме вона отримує шанс допомагати людям, які потрапили у скрутне становище у житті.

Пророцтво (The Big Door Prize 2023)

фільми

Звичайне містечко в провінції, що змінює свій звичний уклад після появи дивного чоловіка, здатного розкрити кожному з його жителів справжній потенціал у житті. Поступово мешканці починають звільнятися з колишнього місця роботи та змінювати свій погляд на відносини та життя в цілому.

Нічний суд (Night Court 2023)

Нові цікаві комедійні серіали 2023 - ТОП 25
Нові цікаві комедійні серіали 2023 – ТОП 25

Еббі Стоун – дочка відомого судді. Якось вона переймає обов’язки свого батька, і починає самотужки вести управління в засіданнях суду. Дівчина є керівником служби судів на Манхеттені. Героїня самостійно розглядає найзаплутаніші й найскладніші справи.

Цікаво  Цікаві фільми та серіали - ТОП 15

Наднова (Supernova 2023) – Нові цікаві комедійні серіали 2023

фільми

Троє нерозлучних друзів — Ніколас, Мімі та Юна — зовсім недавно відсвяткували своє тридцятиріччя. Вони впевнені, що все найголовніше в їхньому житті ще попереду. Щодня їм доводиться пробиратися через суспільні норми, переживати особисті розчарування, нездійснені мрії. Попри це вони не здаються і продовжують шукати себе.

Велнес-манія (Wellmania 2023)

Нові цікаві комедійні серіали 2023 - ТОП 25

Головній героїні доводиться переосмислити своє існування у той час, коли в неї починаються серйозні проблеми зі здоров’ям. Щоб змінити ситуацію, вона вирушає в подорож, сподіваючись на якнайшвидше одужання, щоб повернути собі колишні часи.

Доброго дня, майбутнє! (Hello Tomorrow! 2023)

фільми

Дія відбувається в ретро футуристичному світі, де імпозантний бізнесмен, на ім’я Джек Біллінгс спільно зі своєю відданою командою продавців-асистентів дає незвичайну обіцянку – повністю поміняти звичний спосіб життя своїх клієнтів, відправивши їх на Місяць.

Ніяких слідів (Sin huellas 2023) – Нові цікаві комедійні серіали 2023

Нові цікаві комедійні серіали 2023 - ТОП 25

Циганка й іммігрантка з Мексики Дезі і Ката, які нещодавно перебралися до місцевих країв, випадково знаходять труп жінки в будинку багатих людей, який нещодавно прибирали. У них починається справжня паніка, тому що нікого, крім них, у будинку немає. Жінки стають ідеальними підозрюваніми в цьому загадковому злочині.

Бути присяжним (Jury Duty 2023)

фільми

Серіал демонструє робочі моменти суду присяжних в Америці від імені Рональда Гладдена, який виступає у ролі присяжного, який не помічає, що справа сфабрикована. Він єдина проста людина серед акторської групи, тому все, що відбувається навколо, ретельно спланована постановка.

Ще не мертва (Not Dead Yet 2023)

Нові цікаві комедійні серіали 2023 - ТОП 25

Головна героїня Нелл мріє стати справжньою письменницею. Проте нині заробляє на життя лише упорядкуванням некрологів. Кожен її день нічим не відрізняється від попереднього. Якось життя жінки несподівано змінюється, коли вона починає всюди помічати нових сусідів — примар.

Випуск ’07 (Class of ’07 2023) – Нові цікаві комедійні серіали 2023

фільми

Випускниці жіночої гімназії за десять років після випуску вирішують влаштувати пишний захід — зустріч випускників. Місцем проведення вибирають кампус, що розташований на вершині пагорба. Однак у розпал вечірки приплив виявляється настільки сильним, що повністю позбавляє їх можливості зв’язатися із зовнішнім світом.

На своєму місці (En place 2023)

Нові цікаві комедійні серіали 2023 - ТОП 25

Активний керівник одного з молодіжних представництв у невеликому передмісті Парижа направляє заявку на посаду президента країни та вирішує спробувати успіх на майбутніх виборах. Однак як поведеться республіканська Франція, коли її президентом, можливо, стане людина іншої раси?

Цікаво  Найкращі фільми з Пірсом Броснаном - ТОП 10

Вислизаючий (Slip 2023)

фільми

Мей втомилася від одноманітних стосунків зі своїм хлопцем. Вирішивши змінити своє життя, дівчина вирушає на побачення наосліп з гарячим партнером, з яким відразу ж опиняється в ліжку. Наступного дня героїня усвідомлює, що потрапила до іншої реальності, де вона тепер дружина нового знайомого. Виявилося, що в той момент, коли Мей досягає оргазму, вона переміщається до іншого світу.

Том Джонс (Tom Jones 2023) – Нові цікаві комедійні серіали 2023

Нові цікаві комедійні серіали 2023 - ТОП 25

Том Джонс — злочинець, здатний легко обвести навколо пальця представників вищого англійського суспільства. Щодня він намагається довести, що анітрохи не гірше за інших і це у нього виходить, але до певного моменту. Якось він закохується з першого погляду. За кохання красуні йому доводиться вступити на стежку війни.

Романтична поїздка (Romantic Getaway 2023)

фільми

Еллісон і Дікон мріють стати батьками, але залишившись без коштів вони можуть заплатити за екстракорпоральне запліднення. Разом вони вирішують обікрасти свого начальника Альфі, забравши в нього п’ятдесят тисяч футів стерлінгів. У момент переведення Дикон додає до зазначеної суми ще один нуль.

Стоунхаус (Stonehouse 2023)

Нові цікаві комедійні серіали 2023 - ТОП 25

Дія відбувається у 1974 році у Флориді. У морі без сліду пропадає політик із Британії – Джон Стоунхаус. Після його зникнення розкриваються подробиці його нечистої роботи у парламенті. Після скандалу створюється група пошуку політика, яка поступово дізнається – він живий і здоровий, а його зникнення – блискуче інсценування.

Велика родина (The Family Pile 2023) – Нові цікаві комедійні серіали 2023

фільми

Чотири рідні сестри втратили своїх батьків і тепер займаються збиранням усіх сімейних речей у батьківському домі. Попри сильний біль втрати, вони збираються незабаром продати сімейне гніздо. Однак навіть у сумні моменти їхнє навіжене життя, що нагадує справжній хаос, триває.

Танцівниці (Chorus Girls 2023)

Нові цікаві комедійні серіали 2023 - ТОП 25

Сімдесяті роки XX століття. Вісім юних танцівниць намагаються вижити, активно працюючи на роботі – у місцевому цирку. Однак саме цього літа завдяки єдності та мужності протистояти оточенню, вони мають намір змінити умови, щоб виконати свою давню мрію.

Дивіться також: Цікаві детективні фільми 2023 – ТОП 25

Прокрутка до верху