Головна сторінка >> Інтер’єр сауни – як оформити
Інтер'єр сауни

Інтер’єр сауни – як оформити

Інтер’єр сауни – головне, під час проєктування інтер’єру сауни вибрати зручні та комфортні меблі, що відповідають дизайну інтер’єру сауни. У сауні людина повинна розслабитися і відпочити, а це означає, що меблі не повинні цьому заважати. Не варто зловживати декоративними предметами, а також різноманітними аксесуарами. Однак, для надання певного настрою, можна прикрасити різними дрібницями. Декоративні предмети обов’язково повинні відповідати та підходити стилю, в якому оформляється дизайн сауни.

Ще один важливий чинник під час розробки інтер’єру сауни – освітлення. Джерела світла, які ви плануєте встановити в сауні, повинні бути обов’язково поміщені в спеціалізовані для цього герметичні ковпаки. Це потрібно з метою дотримання безпеки. Волога, що випаровується, не повинна потрапити на джерело світла. У сауні не повинно бути дуже яскравого освітлення. Яскраве світло постійно нервуватиме людину, не дасть розслабитися. Використовуйте приглушене освітлення, щоб зробити приємну атмосферу. При виборі світильників керуйтеся темою інтер’єру. Наприклад, це може бути сауна в стилі давньогрецьких лазень – підберіть відповідні світильники.

Цікаво  Класичний дизайн вітальні
Інтер'єр сауни
Інтер’єр сауни

Завітавши до вашої сауни, людина повинна хотіти повертатися сюди знову. Тому інтер’єр сауни неодмінно має бути не тільки красивим і зручним, але водночас практичним.

дизайн

Для підлоги ви можете використовувати натуральний камінь. Таке рішення виглядатиме дуже цікаво та захоплююче. Адже не скрізь можна побачити як підлогу натуральний камінь. Само собою зрозуміло, що така підлога може влетіти вам у копієчку, але повірте – воно того варте.

Інтер’єр сауни

Інтер'єр сауни
Інтер’єр сауни

Якщо ж ви обмежені у бюджеті, то спробуйте використати керамічну плитку. Вона так само дуже ефектно виглядатиме. При виборі плитки потрібно звернути увагу на її стійкість до високих температур, щоб уникнути її пошкодження, під час використання сауни. Але не потрібно класти плитку сірого чи білого кольору. Найкраще підійде плитка, що імітує дерев’яне покриття.

Цікаво  Вінілова підлога: зручність, стиль та витривалість
дизайн

Не варто забувати, що підлога може бути слизькою в сауні. Це означає, що ризик впасти й отримати травму збільшується. Вибирайте плитку з шорсткою поверхнею, щоб не можна було послизнутись.

Інтер'єр сауни
Інтер’єр сауни

Облаштовуючи вашу сауну, по можливості застосовуйте натуральні оздоблювальні матеріали. Це потрібно для того, щоб неякісні матеріали не виділяли шкідливих і отруйних речовин. Намагайтеся використати натуральне дерево.

дизайн

Під час обшивки стін сауни обов’язково скористайтесь теплоізоляцією. Як утеплювач відмінно підійдуть мінеральні вати. Якщо не використовувати термоізоляцію – ви ризикуєте зробити помилку, бо приміщення сауни буде дуже важко нагріти до потрібної температури. Так само, сауна буде дуже швидко остигати, без термоізолятора.

Інтер'єр сауни
Інтер’єр сауни

Дотримуючись цих порад, ви неодмінно створите цікавий і водночас практичний інтер’єр своєї сауни.

Цікаво  Інтер'єр кухні з двома вікнами
дизайн

Дивіться також: Інтер’єр мансарди – цікаві ідеї дизайну

Прокрутка до верху