Головна сторінка >> Інтер’єр кухонної кімнати – рожева кухня
Інтер'єр кухонної кімнати

Інтер’єр кухонної кімнати – рожева кухня

Інтер’єр кухонної кімнати – пудрово рожевий як і раніше залишається одним з найпопулярніших кольорів в дизайні інтер’єру. Як щодо кухні в рожевих тонах, не тільки в стилі ретро? Зібрали надихаючі пропозиції щодо оформлення кухні в багатьох відтінках рожевого – використовуйте їх в дизайні своєї кухні!

Рожеві кухонні меблі

Кухня в пудрово рожевому кольорі останнім часом стала дуже поширеним рішенням для оформлення. Ідеально поєднується з деревом природного відтінку і каменем, особливо мармуром. Він також добре поєднується з тераццо, який також популярний в дизайні інтер’єру, а на кухні ми використовуємо його на стінах і на стільницях.

Цікаво  Інтер'єр кухні з двома вікнами

Рожевий колір, який використовується в дизайні кухонних меблів, може з’явитися на фасадах у кількох варіантах: у вигляді лаку (у високому або глянцевому або матовому покритті), ламінату, фарби або у вигляді рожевого декоративного скла. Залежно від запланованого стилю розташування, ми можемо додати ламелі, декоративні планки на фасади, підігнати меблеві ручки, які підкреслять характер інтер’єру.

Інтер'єр кухонної кімнати
Інтер’єр кухонної кімнати
дизайн
Інтер'єр кухонної кімнати
Інтер’єр кухонної кімнати

Рожева плитка на стіні – Інтер’єр кухонної кімнати

У рожевій кухні цей колір можна сконцентрувати на стіні – наприклад, у вигляді керамічної плитки. Це ідеальне рішення, коли ми не хочемо вибирати рожеві меблі, і водночас ми маємо намір ввести цей колір в розташування. У сучасній кухні ми можемо зосередитися на однорідній великоформатній плитці, на кухні в стилі ретро підійде менша квадратна плитка та мозаїчна плитка, а в індустріальному розкладі (з невеликою часткою солі, тому що рожевий не типовий елемент цієї естетики) ви можете вибрати пофарбовані цеглини на стіну в рожевий колір.

Цікаво  Інтер'єр дитячої кімнати для дівчинки
дизайн
Інтер'єр кухонної кімнати

Рожеві кухні – сила аксесуарів

Рожеві аксесуари – найпростіший і найдешевший спосіб освіжити композицію – особливо навесні – водночас вони дозволяють дотримуватися міри в створенні барвистої композиції. Рожева кухня в цьому виданні при необхідності може придбати новий характер за невеликі витрати – просто замініть ті ж аксесуари на інші в кольорі, який замінить рожевий.

Якщо у нас білі кухонні шафи й стільниця з натурального дерева, зосередимося на рожевих лампах, м’яких стільцях цього кольору, жалюзі, килимку на підлозі, а також чашках і тарілках. Якщо рожевий колір був нашим улюбленим роками, тож є ймовірність, що він не скоро зміниться, ми можемо інвестувати в рожеву побутову техніку – тостер, електричний чайник і навіть холодильник. Останні, витримані в стилі ретро, ​​чудово доповнять облаштування, що відсилає до модних кілька десятиліть тому кухонь.

Цікаво  Сучасний дизайн вітальні: Ідеї модного дизайну
дизайн
Інтер'єр кухонної кімнати
Інтер’єр кухонної кімнати

Інтер’єр кухонної кімнати – модні поєднання

  • рожевий мармур на стіні між шафами та лаковані шафи (з матовим покриттям) чорного або коричневого кольору,
  • білий мармур на стіні між шафами в поєднанні з рожевими шафами в матовому покритті,
  • рожева плитка під сіру кухню з золотистими аксесуарами (золоті меблеві ручки і змішувач для раковини),
  • рожева кухня пудрового відтінку зі світлим деревом на стільниці,
  • рожеві стіни і дерев’яні меблі – пофарбовані в білий колір або в колір натурального дерева.
дизайн
Інтер'єр кухонної кімнати
Інтер’єр кухонної кімнати

Дивіться також: Інтер’єр спальні з двома вікнами

Прокрутка до верху