Головна сторінка >> Інтер’єр спальні з двома вікнами
Інтер'єр спальні з двома вікнами

Інтер’єр спальні з двома вікнами

Інтер’єр спальні з двома вікнами – спальні з двома вікнами не рідкість. Причому зустрічаються вони не лише у великих будинках на приватних територіях, а й у квартирах. Тому у дизайнерів є маса варіантів їх оформлення, щоб надлишок природного світла перетворився на родзинку кімнати.

Особливості кімнати з двома вікнами

Інтер'єр спальні з двома вікнами

Два вікна в спальні – досить поширене явище, але переважно у приватному будинку. Квартири теж мають таку особливість, але не так часто. Щоб стильно оформити приміщення, потрібно знати, як відрегулювати кількість світла та не перевантажити кімнату декором. На два вікна радять вибирати фіранки із щільних тканин. Крім цього, потрібно подбати про зонування такої кімнати, створивши біля кожного отвору окрему зону.

дизайн

Інтер’єр спальні з двома вікнами передбачає ряд переваг:

  • Оригінальність кімнати. Щоб наголосити на її незвичайності, достатньо підібрати сюди оригінальні фіранки.
  • Зниження енерговитрат.
  • Варіантів розміщення меблів у такому приміщенні набагато більше.
Інтер'єр спальні з двома вікнами

Але тут є й недоліки. По-перше, це збільшення витрат на ремонт. Вікна 2 – а значить, і оздоблення потрібно буде використовувати вдвічі більше.

дизайн

Зонування простору

Зонування краще проводити за допомогою декору та меблів, ніж за допомогою ширм та штучних перегородок. Другий варіант просто заб’є кімнату, позбавить вільного простору, відчуття затишку та легкості.

Цікаво  Дизайн вітальні з каміном в класичному стилі
Інтер'єр спальні з двома вікнами

В ідеалі вікна на різних стінах повинні розташовуватися симетрично. Ліжко, як правило, ставлять біля “глухої” стіни. При цьому рекомендується використовувати деякі прийоми: не ділити територію на багато зон, а визначити лише дві. В одній, що містить два вікна, може бути ліжко і настінна плазма, а в другій – шафа-купе і невеликий комод (або письмовий стіл) навпроти нього. Ще дизайнери радять:

дизайн
  • Не варто розмежовувати кімнату меблями. Коли вона стоїть вздовж стін, не перешкоджає освітленню вікон.
  • Вибираючи місце, де стоятиме ліжко, потрібно стежити за тим, щоб світло не било на ділянку ліжка. Або доведеться встановлювати штори типу блекаут.
  • Вибираючи стиль оформлення кімнати, необхідно звертати увагу на тип та місце розташування вікон. Якщо вони панорамні, доречним виявиться напрямок хай-тек або лофт.
Інтер'єр спальні з двома вікнами

Інтер’єр спальні з двома вікнами – вибір кольорової гами

Занадто яскраві тони можуть діяти дратівливо. Надмірно світлі відтінки також виявляться недоречними. Найкраще вибрати ніжні тони. Як альтернативу можна розглянути природну палітру.

дизайн
Інтер'єр спальні з двома вікнами

Стилістичні переваги

Щоб правильно підібрати стилістичне оформлення, потрібно орієнтуватися на особисті уподобання та побажання членів сім’ї. Якщо ви тяжієте до відчуття домашнього затишку, теплоти та сімейного вогнища, то вашим вибором може бути шале, кантрі, Прованс чи класика. Якщо ваша сім’я молода та сучасна, а її члени приходять додому лише ночувати, вам підійде модерн, мінімалізм, хай-тек чи артдеко.

Цікаво  Красиві інтер'єри - красива ванна кімната

Класика

Обставини у цьому напрямі завжди виглядає вишукано та розкішно. Бо тут потрібно використовувати непідробні матеріали, то й облаштування потягне чималу суму грошей. Інтер’єр насичений деревом, склом, ліпниною, плавними формами.

дизайн

Інтер’єр спальні з двома вікнами – Авангард

Креатив такої кімнати може вводити в ступор непідготовленого глядача. Меблі повинні мати незвичайну конструкцію, відтінки можуть бути занадто яскравими й кричущими. Доповнять все це аксесуари химерної форми.

Інтер'єр спальні з двома вікнами
Інтер’єр спальні з двома вікнами

Мінімалізм

Цей стилістичний напрямок стане доречним скрізь. Безпрограшний варіант для спальні з декількома джерелами денного світла. Через мінімум предметів інтер’єру, він виглядає досить охайно та комфортабельно. Не забиті поверхні справляють враження охайності господарів. Таку кімнату легко підтримувати в порядку, а на прибирання потрібно мінімум часу.

дизайн

Хай тек

Цей стиль наголошує на технологічних досягненнях людства. Тому тут обов’язково можуть бути само відкриваються двері або керовані з пульта фіранки, акустична система, плазмовий телевізор, розміром з половину стіни.

Оригінальною має бути й оздоблення кімнати: багатоярусна стеля з цікавою системою освітлення, рідкі шпалери, підлога з 3D малюнком. А щодо декору, то від нього слід відмовитися.

Інтер'єр спальні з двома вікнами
Інтер’єр спальні з двома вікнами

Інтер’єр спальні з двома вікнами – Середземноморський

Білий та блакитний, блакитний та коричневий, а також фісташковий та молочний – кольори, які найкраще заграють у середземноморському стилі. Якщо правильно підібрати пропорції кольору, можна правильно розставити акценти в кімнаті та зосередити погляд на перевагах кімнати з двома вікнами: різноманіття світла, просторості та симетрії.

Цікаво  Інтер'єр однокімнатної квартири студії
дизайн

Прованс

Тут використовується стримана палітра кольорів, в якій можуть переважати блакитні, бузкові, салатові, білі тони. Ідеальним варіантом меблів стануть дерев’яні, штучно старі предмети.

Інтер'єр спальні з двома вікнами
Інтер’єр спальні з двома вікнами

Модерн

При створенні інтер’єру в стилі модерн використовують ультрасучасні матеріали, що робить кімнату оригінальною і неординарною. При цьому важливо чітко дотримуватись усіх канонів цього напрямку.

Модерн допускає використання будь-яких відтінків. Тому тут радять міксувати нейтральні із теплими тонами. Затишну атмосферу зроблять м’який килим із довгим ворсом, камін.

дизайн

Інтер’єр спальні з двома вікнами – Скандинавський стиль

Комфорт, прямолінійна практичність та функціональність. Саме цей опис як ніякий інший точно описує напрямок. Тут вибирають просте, лаконічне оздоблення в природній кольоровій гамі. Меблі, хоч і простих форм, але повинні бути зроблені з якісної деревини. Аксесуарів потрібно вибирати небагато. При цьому вони повинні вказувати на зв’язок цього напрямку з природою.

Інтер'єр спальні з двома вікнами

Східний стиль

Для цього напряму властиве буяння фарб, велика кількість тематичного текстилю, низькі меблі та натуральні оздоблювальні матеріали. Окрему увагу слід приділити декору. У спальні з двома вікнами будуть доречні строкаті ширми, віяла та інші дрібнички.

дизайн
Інтер'єр спальні з двома вікнами
дизайн
Інтер'єр спальні з двома вікнами
дизайн
Інтер'єр спальні з двома вікнами
дизайн
Інтер'єр спальні з двома вікнами
дизайн

Інтер’єр спальні з двома вікнами – Висновок

Інтер’єр кімнати, де є два вікна не може бути нудним. При цьому не можна забувати про те, що спальня – це все-таки інтимне місце, обстава має налаштовувати на якісний відпочинок та розслаблення. Тому важливо правильно підібрати колірну гаму, стиль та освітлення приміщення.

Дивіться також: Інтер’єр маленьких ванних кімнат

Прокрутити вгору