Головна сторінка >> Найкращі фільми схожі на «Сутінки / Twilight»
Найкращі фільми схожі на «Сутінки / Twilight»

Найкращі фільми схожі на «Сутінки / Twilight»

Найкращі фільми схожі на «Сутінки / Twilight». Вампірська сага «Сутінки» за однойменним книжковим циклом Стефані Маєр давно встигла стати негласним бестселером — спостерігати за любовними перипетіями Белли та Едварда можна нескінченно. Сучасний кінематограф пропонує безліч альтернатив, які за якістю та сюжетом анітрохи не поступаються, а в чомусь навіть обходять «Сутінки».

Тепло наших тіл (Warm Bodies 2013)

Найкращі фільми схожі на «Сутінки / Twilight»
Найкращі фільми схожі на «Сутінки / Twilight»
  • IMDb: 6.9

Романтична зомбі-комедія «Тепло наших тіл» режисера Джонатана Левіна, автора душе щипальної драми «Життя прекрасне», заснована на однойменному романі американського письменника Айзека Маріона. Дія фільму розгортається в альтернативному майбутньому, де частина людей постраждала від зомбі-вірусу. Втім, зомбі тут не те щоб становили особливу загрозу для звичайних людей: вони все ще їдять мізки, але занадто повільні й апатичні для того, щоб встигнути зловити жертву. Зомбі в картині Левіна — антиподи вампірам у «Сутінках», однак, на відміну від Калленів, деякі з них мають душу, тендітну і ніжну.

Чудові створіння (Beautiful Creatures 2014)

фільми
  • IMDb: 6.2

Головний герой фільму – Ітан Уейт (Олден Еренрайк) – спить і бачить, як би виїхати з рідного провінційного міста Гетлін. Однак його плани зриваються, коли в Гетліні оселяється загадкова дівчина (Еліс Енглерт), як дві краплі води схожа на чудову незнайомку з його сновидінь. Вона страждає від страшного родового прокляття, яке фактично дистанціює її від суспільства. Однак цікавість і завзятість Ітана мимоволі сприяють зближенню пари.

Цікаво  Фільми про шахи та шахістів - ТОП 7

Академія вампірів (Vampire Academy 2014)

Найкращі фільми схожі на «Сутінки / Twilight»
Найкращі фільми схожі на «Сутінки / Twilight»
  • IMDb: 5.5

Події фільму розгортаються на території закритої школи магії, де навчаються підростаючі кровососи різних рас. Головні героїні — дві добрі подруги (Люсі Фрай) та Роза Хезевей (Зої Дойч) — страждають від набридливих жартів та усіляких утисків у стінах навчального закладу. Втім, дівчатам вистачає мудрості не зважати на заздрісників. Але усвідомленість не захищає їх від сумнівних закоханостей та інших мінливостей дорослого світу.

Виживуть лише коханці (Only Lovers Left Alive 2013)

фільми
  • IMDb: 7.3

Сучасні Детройт Адам — депресивний музикант, який одягається у стилі 1960-х, — уперше за довгі роки розставання зустрічається з коханою Євою, статною поетесою. Двоє вирушають у невеликий тур напівзанедбаним містом, вдаються до спогадів і слухають багато якісної музики. Втім, раптовий приїзд молодшої сестри порушує тендітну гармонію пари та викликає довгий ланцюжок трагічних подій у місті.

Гостя (The Host 2013)

Найкращі фільми схожі на «Сутінки / Twilight»
Найкращі фільми схожі на «Сутінки / Twilight»
  • IMDb: 5.9

Сюжет «Гості» розгортається у далекому майбутньому, коли більшість людства виявляється поневолена інтелектуальною інопланетною расою, що називає себе «Душами». Тіло головної героїні Мелані (Сірша Ронан) також виявляється захоплене прибульцем, проте дівчині якимось дивом вдається порозумітися з ворогом. Мирне співжиття дівчат в одному організмі закінчується, коли вони по випадковому збігу обставин закохуються у двох різних чоловіків (Джейк Ейбел та Макс Айронс).

Цікаво  Італійські романтичні фільми мелодрами

Впусти мене. Сага (Let Me In 2010)

фільми
  • IMDb: 7.1

Головний герой “Впусти мене” – самотній 12-річний хлопчик Оуен (Коді Сміт-МакФі), який страждає від буллінгу в школі та байдужості в сім’ї. Знайомство з не менш самотньою Еббі (Хлоя Грейс Морець) дає Оуенові надію на справжню людську близькість та прийняття. Еббі самозабутньо захищає нового друга від будь-якої небезпеки, проте її кровожерливий характер врешті-решт стає перешкодою для їхніх стосунків.

Страшно гарний (Beastly 2011)

Найкращі фільми схожі на «Сутінки / Twilight»
Найкращі фільми схожі на «Сутінки / Twilight»
  • IMDb: 5.5

«Страшно красивий» з Алексом Петтіфером та Ванессою Хадженс є сучасною версією «Красуні та чудовиська», дія якої відбувається не у Франції, а в Нью-Йорку. Головний герой — амбітний і дуже привабливий юнак Кайл Кінгстон (Петтіфер) — через свій нарцисизм стає жертвою прокляття чаклунки Кендрі (Мері-Кейт Олсен). Кендра спотворює Кайла, а насамкінець дає обіцянку, що прокляття не вічне, його може зняти дівчина, яка щиро полюбить Кайла. В надії приховати свою сутність Кайл знайомиться з Ліндсі (Хадженс), яка, попри все, переймається симпатією.

Безсмертні (Tuck Everlasting 2002)

фільми
  • IMDb: 6.7

У центрі уваги 15-річна Вінні (Алексіс Бледел), звичайна дівчина, яка втікає від похмурої стабільності та нескінченних моралі в ліс, де її викрадає родина Туків. Нові знайомі виявляються дуже цікавими людьми, зовсім не схожими на родичів Вінні. Вони навряд чи тягнуть на Калленов, проте безсмертям все ж таки володіють і пропонують його як подарунок дівчині. Закохавшись в одного з Туків, Вінні опиняється перед дуже важким моральним вибором: стати однією з безсмертних або ж прожити звичайне людське життя.

Цікаво  Цікаві нові фільми про Різдво для святкового настрою

Кров і шоколад (Blood and Chocolate 2007)

Найкращі фільми схожі на «Сутінки / Twilight»
Найкращі фільми схожі на «Сутінки / Twilight»
  • IMDb: 5.5

Містичний трилер «Кров та шоколад» можна сміливо назвати «Сутінками» навпаки. Головна героїня фільму — дівчина-перевертень, на ім’я Вів’єн (Агнес Брукнер) — закохується у простого смертного хлопця Ейдена (Х’ю Денсі), проте не наважується розкрити йому свою надприродну сутність. На жаль, таємниці не найкраще позначаються на стосунках пари. Зрештою Вів’єн, як і Едварду Каллену в «Молоді», доводиться розлучитися з Ейданом, адже їхнє спільне майбутнє здається неможливим.

Візантія (Byzantium 2012)

фільми
  • IMDb: 6.5

Багато хто знає Ніла Джордана як режисера еротичного трилера «Інтерв’ю з вампіром», екранізації однойменного роману Енн Райс. Проте мало хто в курсі, що у 2012 році у Джордана вийшла нова, набагато менш відома вампірська драма — «Візантія» із Сіршею Ронан та Джеммою Артертон у головних ролях. Дія картини розгортається на початку XXI століття, головні героїні — дві вампірки, мати й дочка, що блукають британським узбережжям.

Дивіться також: Фільми схожі на «Щоденник пам’яті / The Notebook»

Прокрутка до верху