Головна сторінка >> Фільми про авіакатастрофи та захоплення літака
Фільми про авіакатастрофи

Фільми про авіакатастрофи та захоплення літака

Фільми про авіакатастрофи. Повітряні перельоти давно стали нормою для багатьох, але люди все ще зберігають страх перед катастрофами та іншими непередбаченими ситуаціями. Тому кінематограф регулярно випускає фільми про авіакатастрофи, які привертають увагу глядачів.

Повітряний маршал (Non-Stop 2014)

Фільми про авіакатастрофи
Фільми про авіакатастрофи

Білл Маркс багато років служить повітряним маршалом і забезпечує безпеку авіаперельотів. Під час чергового рейсу засекреченим каналом йому надходить повідомлення від злочинця. Зловмисник вимагає грошей, інакше він вбиватиме пасажирів. Білл розуміє, що невідомий із ним грає і переслідує якусь іншу мету. Незабаром у захопленні літака починають підозрювати самого маршала.

Між нами гори (The Mountain Between Us 2017)

фільми

Бен і Алекс мали свої плани, тому їм було необхідно терміново полетіти. Бен поспішав на медичну конференцію, Алекс же мала вийти заміж. Вони вирішили скористатися ненадійним, але швидким способом. Їхній літак зазнав аварії, пілот загинув, а пасажири залишилися на самоті високо в горах. План польоту не було зареєстровано, тому борт не шукають і рятувальники не знають, де вони можуть знаходитися.

Цікаво  Гостросюжетні фільми бойовики - ТОП 10

Втрачений рейс (United 93 2006) – Фільми про авіакатастрофи

Фільми про авіакатастрофи
Фільми про авіакатастрофи

Це мав бути звичайний політ, але 11 вересня 2001 все пішло не за планом. Борт захоплюють терористи. Вони беруть управління і явно збираються вчинити теракт. Пасажирам на борту загрожує небезпека. З одного боку, їх будь-якої хвилини можуть вбити терористи. З іншого, судно можуть збити винищувачі, щоб уникнути ще більших жертв на землі, адже три з чотирьох викрадених літаків вже досягли своєї мети.

Пункт призначення (Final Destination 2000)

фільми

Алекс разом зі своїм класом мав вирушити у подорож до Парижа. Перед вильотом час вильоту змінили й тепер він збігається з датою народження. У душі Алекса оселилися сумніви, чому сприяли не дуже приємні видіння. Підліток вирішує відмовитися від польоту, його приклад наслідують кілька людей. Борт до Парижа вибухає в небі. Здавалося Алекс та інші можуть радіти, адже змогли уникнути загибелі. Але через деякий час всі, хто врятувався один за одним, починають помирати за трагічних обставин.

Цікаво  Захоплююча підбірка фільмів на вечір

Нічний рейс (Red Eye 2005)

Фільми про авіакатастрофи
Фільми про авіакатастрофи

Ліза завжди боялася літати літаком, але змушена перебороти себе, оскільки їй необхідно потрапити додому. Цей день був невдалим. Спочатку двійка запізнювалася на рейс, але в аеропорту з’ясувала, що його затримали. Чекаючи на виліт, Ліза зустрічає чарівного хлопця. Вона й подумати не могла, що поряд з нею опинився маніяк, який перетворить майбутній переліт на пекло. Напружений трилер є прикладом цікавого кіно для авіакатастрофи.

Диво на Гудзоні (Sully 2016) – Фільми про авіакатастрофи

фільми

У критичний момент капітан Саллі приймає ризиковане рішення, яке рятує життя не лише пасажирів, а й мешканців багатомільйонного міста. Йому вдається посадити літак на воду річки Гудзон. Преса називає його героєм. Однак починається розслідування, яке ставить під сумнів компетентність Саллі, а також прийняте рішення.

Ілюзія польоту (Flightplan 2005)

Фільми про авіакатастрофи
Фільми про авіакатастрофи

Кайлі довелося пережити важку втрату чоловіка. Вони з дочкою здійснювали переліт з Берліна до Нью-Йорка, коли жінка виявила, що її дитина зникла. Але ця ситуація неможлива, адже людина не може зникнути з борту літака. Чим більше Кайла намагається розібратися в тому, що відбувається, тим чіткіше розуміє, що відбувається щось дивне. Адже бортпровідники та інші пасажири стверджують, що дівчинки зовсім не було поряд з Кайлою.

Цікаво  25 найкращих фільмів жахів новинок 2023 року

Загублені у льодах (Arctic 2018)

фільми

Легкомоторний літак зазнав катастрофи над Арктикою. Пілот залишився живим, але він має тяжку боротьбу з суворими умовами, в яких він опинився. Чоловік зміг спорудити з уламків притулок, видобуває собі їжу в очікуванні порятунку. Незабаром він починає дбати про жінку-рятувальника, яка потрапила у шторм та отримала серйозні травми.

7500 (7500 2019) – Фільми про авіакатастрофи

Фільми про авіакатастрофи
Фільми про авіакатастрофи

Борт, що летить із Берліна до Парижа, захоплюють терористи. Другий пілот змушений взяти керування на себе. Він розуміє, що не може просто виконувати вимоги злочинців. Це не врятує людське життя. Тобіас Елліс починає переговори з терористами, намагаючись захистити пасажирів і не дати літаку впасти у прірву.

Дивіться також: Фільми про подорожі в часі – ТОП 29

Приємного перегляду!

Прокрутити вгору