Головна сторінка >> Фільми про подорожі в часі – ТОП 29
Фільми про подорожі в часі - ТОП 29

Фільми про подорожі в часі – ТОП 29

Фільми про подорожі в часі. Підібрали для вас добірку цікавих фільмів про подорожі в часі.

Зміст

Детонатор (Primer)

Фільми про подорожі в часі - ТОП 29
Фільми про подорожі в часі – ТОП 29

Колеги-інженери у вільний від роботи час зустрічаються у гаражі для проведення незалежних наукових експериментів. Ейб і Аарон створюють прилад, здатний зменшувати вагу об’єкта, але апарат виявляє несподіваний побічний ефект. Час у камері протікає швидше, тому хлопці будують збільшену версію машини.

Приятелі мандрують у минуле для особистого збагачення, але кожне переміщення таїть у собі приховану загрозу. Друзі мимоволі запустили тимчасовий парадокс, який може спричинити сумний фінал.

 • Виробництво США / 2004

З 13 до 30 (13 Going On 30)

фільми
 • Виробництво США / 2004

Тринадцятирічна Дженні хоче якнайшвидше вирости, щоб працювати редактором модного журналу і бути незалежною. Вірний друг Метті підтримує прагнення приятельки, а на день народження дарує їй будиночок мрії з чарівним пилком. Свято псує безглузда сварка, і Дженні загадує бажання стати дорослою.

Вранці школярка прокидається у тілі гарної тридцятирічної жінки – і її мрії виконані. Вона обіймає посаду редактора, зустрічається з успішним спортсменом та живе у розкішних апартаментах, але фантазії приховують і зворотний бік медалі.

Якщо тільки (If only) – Фільми про подорожі в часі

Фільми про подорожі в часі - ТОП 29
Фільми про подорожі в часі – ТОП 29
 • Виробництво США, Великобританія / 2003

Трудоголік Ієн настільки зайнятий роботою та проєктами, що в нього зовсім не вистачає часу на улюблену Саманту. Дефіцит уваги стає причиною великої сварки, після якої дівчина вмирає в автомобільній аварії. Ієн не встигає сказати обраниці важливі слова, але вранці прокидається поруч із неушкодженою Самантою.

Хлопець розуміє, що доля подарувала йому шанс прожити фатальний день заново. Ієн збирається запобігти трагедії, не підозрюючи про наслідки кардинальних змін.

Часті питання про подорожі в часі (Frequently Asked Questions About Time Travel)

фільми
 • Виробництво Великобританія / 2009

Після невдалого жарту Рея звільняють із роботи – і ввечері хлопець збирається розслабитись у компанії друзів. Приятелі приходять до бару, плануючи відвідати до ранку кілька закладів, але зустріч із таємничою незнайомкою вносить корективи у звичний маршрут.

Дівчина повідомляє Рею, що в майбутньому він стане великою людиною і хлопець вважає слова розіграшем друзів. Однак події найближчих хвилин змусять приятелів повірити в існування тимчасових джерел, усунення яких займається незнайомка.

Патруль часу (Predestination)

Фільми про подорожі в часі - ТОП 29
Фільми про подорожі в часі – ТОП 29
 • Виробництво Австралія, США / 2013

В альтернативному майбутньому існує організація, яка запобігає злочинам, скоєним у минулому. Агенти подорожують у часі з відповідальними місіями, а найдосвідченішому патрульному доручають затримання небезпечного терориста.

Психопат влаштував серію масштабних вибухів у кількох країнах, але ще нікому не вдавалося вийти на слід підривника. Коли ліміт переміщень агента закінчується, керівництво відправляє його в минуле з дорученням завербувати людину, яка допоможе наблизитися до розгадки особи терориста.

Цікаво  Нові цікаві містичні фільми 2023 - ТОП 10

Помилка часу (Time Lapse) – Фільми про подорожі в часі

фільми
 • Виробництво США / 2014

Продовжує добірку найкращих фільмів про подорожі у часі захоплюючий трилер. Фінн – менеджер апартаментів, мріючи одного разу стати великим художником. Келлі працює офіціанткою, але не втрачає надії випустити власну книгу. Джаспер шукає легкі способи заробітку, тому намагається зірвати куш на собачих перегонах.

Друзі стають на крок ближче до своїх мрій, коли знаходять у будинку сусіда-науковця дивний фотоапарат. Раз на добу пристрій видає знімок з пророцтвом, фіксуючи події в їхній вітальні, і друзі починають діяти за підказками.

Вилучення (Extracted)

Фільми про подорожі в часі - ТОП 29
Фільми про подорожі в часі – ТОП 29
 • Виробництво США / 2012

Геніальний вчений Томас Джейкобс створює пристрій, що дозволяє проникати у спогади будь-якої людини. Розробку фінансує анонімний інвестор, який змушує винахідника взяти участь у експерименті.

Томасу необхідно впровадитись у підсвідомість наркомана, щоб дізнатися про його причетність до злочину, але тест швидко виходить з-під контролю. Мозок підозрюваного пошкоджений забороненими речовинами – і Томас виявляється замкненим у пастці.

Шлях назад (Touchback)

фільми
 • Виробництво США / 2011

У шкільні роки Скотт Мерфі був найкращим футболістом і подавав великі надії, але серйозна травма поставила крапку у спортивній кар’єрі хлопця. Улюблена дівчина пішла до іншого, життя покотилося під укіс – та талановитий юнак став звичайним фермером.

Фінансові проблеми сім’ї та загибель урожаю змушують Скотта замислитися над суїцидом, але спроба самогубства переносить чоловіка в минуле. Мерфі пам’ятає подробиці фатального дня, тому має намір запобігти травмі та повернути собі найкраще життя.

Вхід у нікуди (Enter Nowhere) – Фільми про подорожі в часі

Фільми про подорожі в часі - ТОП 29
Фільми про подорожі в часі – ТОП 29
 • Виробництво США / 2010

Кевін та Джоді заїжджають на заправку, щоб розжитися бензином та грошима, але продавець відмовляється відкривати сейф. Джоді загрожує чоловікові зброєю – і навіть перед страхом смерті він залишається непохитним у своєму рішенні. Продавець попереджає про серйозні наслідки злочину, але дівчина не слухає його та робить фатальний постріл.

Через кілька днів Джоді опиняється в лісі біля дивної хатини в компанії незнайомої пари, а будь-які спроби вибратися з хащі призводять назад до халупи.

Радіохвиля (Frequency)

фільми
 • Виробництво США / 2000

Детективу Джону Саллівану через роки складно упокоритися зі смертю свого батька Френка, який загинув під час гасіння пожежі 30 років тому. Поліційний розбирає мотлох у підвалі, де виявляє стару радіостанцію – і випадково встановлює зв’язок з минулою епохою.

На іншому кінці дроту Френк, і син намагається попередити батька про небезпеку. Однак втручання в історію запускає ланцюжок жорстоких вбивств, і Салліван об’єднуються для затримання злочинця.

Континуум (Project Almanac)

Фільми про подорожі в часі - ТОП 29
Фільми про подорожі в часі – ТОП 29
 • Виробництво США / 2014

Старшокласник винахідник Девід знаходить у майстерні покійного батька дивні запчастини та креслення. Діючи за вказаною схемою, хлопець разом із друзями збирає машину часу – і приятелі починають подорож у найближче минуле.

Переміщення дозволяють виправляти оцінки та вигравати в лотерею, тому компанія отримує задоволення від безтурботного життя. Все змінюється, коли один із друзів вирішує порушити встановлені правила, запускаючи ланцюжок непередбачуваних подій.

Таймлес. Рубінова книга (Ruby Red) – Фільми про подорожі в часі

фільми
 • Виробництво Німеччина / 2013

Юна Гвендолін – щаслива володарка унікального гена, який наділяє носія здатністю переміщатися у просторі та часі. Кожен стрибок у минуле таїть у собі небезпеку через ризик приземлитися поруч із доісторичним ящером чи потрапити у лапи інквізиції.

Дівчина не може контролювати переміщення, спонтанно провалюючись у різні епохи. Справжню загрозу становлять таємничі мисливці, жертвами яких стають мандрівники в часі.

Схиблений на часі (Time Freak)

Фільми про подорожі в часі - ТОП 29
Фільми про подорожі в часі – ТОП 29
 • Виробництво США / 2018

Юний студент-фізик Стілман розлучається з коханою дівчиною Деббі, яка зізнається, що нещаслива у стосунках. Хлопець намагається зрозуміти, які помилки він зробив під час спілкування з обраницею, і створює машину часу.

У компанії кращого друга Стілман вирушає в минуле, щоб почати відносини з чистого листа і зробити романтичний зв’язок з Деббі ідеальним. Однак при виправленні старих промахів складно не наробити нових, які повернуть історію кохання у несподіване річище.

Цікаво  Цікаві серіали для сімейного перегляду - ТОП 20

Пастка часу (Time Trap)

фільми
 • Виробництво США / 2017

Професор археології Хопер вирушає слідами давньої експедиції на пошуки джерела молодості. Про похід знають лише кілька студентів, які підіймають на сполох після зникнення педагога. Рятувальники не виявляють слідів Хопера – і хлопці вирішують самостійно продовжити пошуки.

Команда спускається в печеру, де потрапляє у дивний лабіринт часу, що підкоряється своїм законам. Грані між майбутнім і минулим поступово стираються, а тепер залишається все менше шансів на порятунок.

Білл і Тед (Bill & Ted Face the Music) – Фільми про подорожі в часі

Фільми про подорожі в часі - ТОП 29
Фільми про подорожі в часі – ТОП 29
 • Виробництво США, Багами / 2020

Фільм про подорож на машині часу варто переглянути шанувальникам пригод двох давніх друзів. Коли Теду та Біллу вперше оголосили пророцтво про те, що їхній майбутній хіт врятує світ від апокаліпсиса, хлопці відчули себе героями. Юні таланти не поспішали з написанням композиції, адже попереду вони мали ціле життя.

Однак минули десятиліття, людство опинилося на межі катастрофи, але хіт так і не створено. Білл і Тед приймають відчайдушне рішення, а помічницями в небезпечній місії стають їхні дорослі дочки.

Побачимося вчора (See You Yesterday)

фільми
 • Виробництво США / 2019

Найкращі шкільні друзі Себастьян та Сі Джей у вільний від навчання час проєктують пристрої для переміщень у часі. Апарати є компактними рюкзаками, але розробка загальмувалась на стадії випробувань.

Приятелям доводиться зробити експериментальний стрибок у минуле, щоб урятувати старшого брата Сі Джея. Хлопець став жертвою поліційного расиста, і друзі хочуть запобігти трагедії. Школярі не підозрюють, що будь-яке втручання в історію загрожує серйозними проблемами.

Матриця часу (Before I Fall)

Фільми про подорожі в часі - ТОП 29
Фільми про подорожі в часі – ТОП 29
 • Виробництво США / 2016

Саманта вважається найпопулярнішою дівчиною у школі, життя якої нагадує казку. Вірні подруги, люблячі батьки, увага красивих хлопців – все це перекреслює жахлива аварія на трасі.

У момент зіткнення із фурою Саманта гине, а вранці прокидається у день своєї смерті. Дівчина відчайдушно намагається запобігти катастрофі та врятувати подруг, але час завзято перекидає її до старту. Саманті необхідно зрозуміти, яку саме помилку вона повинна виправити, щоб вирватися з петлі, що затягується.

Машина часу (The Time Machine) – Фільми про подорожі в часі

фільми
 • Виробництво США, ОАЕ / 2002

Молодий учений Олександр Хартдеген робить романтичну пропозицію коханій Еммі, але обраниця гине того ж вечора від шаленої кулі. Смерть дівчини надихає чоловіка на створення машини часу, за допомогою якої наречений сподівається запобігти трагедії.

Однак будь-які дії призводять до загибелі нареченої, і вчений вирішує вирушити у майбутнє. Хартдеген сподівається поспілкуватися з найкращими розумами, щоб зрозуміти принцип дії тимчасового парадокса, але застає планету в жалюгідному стані.

Людина майбутнього (The Man from the Future)

Фільми про подорожі в часі - ТОП 29
Фільми про подорожі в часі – ТОП 29
 • Виробництво Бразилія / 2011

Вчений Зеро працює над створенням машини часу, але низка невдалих експериментів наближає чоловіка до звільнення. Фізик включає незавершений пристрій і з сумом згадує епізод минулого, який поставив хрест на щасливому житті.

Машина несподівано перекидає Зеро у 1991 рік, і чоловік отримує можливість спрямувати долю у потрібне річище. Повернувшись свого часу, вчений не впізнає власне життя, оскільки метаморфози призвели до непередбачуваних результатів.

У пастці часу (Timeline)

фільми
 • Виробництво США / 2003

Група студентів працює на розкопках замку Кеслгард, де у XIV столітті відбулася історично важлива битва між французами та англійцями. Професор Х’юз залишає хлопців на об’єкті, а сам їде на зустріч із головою великої наукової корпорації.

Через кілька днів студенти виявляють серед старовинних документів манускрипт, на якому рукою їхнього наставника написано заклик про допомогу. Х’юз стверджує, що знаходиться в далекому минулому, а голова таємничої корпорації, який прибув на розкопки, умовляє хлопців вирушити на пошуки професора.

Синхронність (Synchronicity) – Фільми про подорожі в часі

Фільми про подорожі в часі - ТОП 29
Фільми про подорожі в часі – ТОП 29
 • Виробництво США / 2015

Талановитий фізик Джим Білл у співавторстві з колегами Метті та Чаком створює пристрій для подорожі у часі. Переміщення вимагають серйозних фінансових вкладень, оскільки активації процесу бере участь дорогий радіоактивний матеріал.

Джим укладає угоду з главою компанії, яка розробила необхідну речовину, але невдовзі вчений шкодує про підписаний договір. Впливовий бізнесмен може повністю заволодіти машиною часу Мені, і Білл вирішує виправити прикру помилку.

Цікаво  Фільми про катастрофи 2023 - цікава добірка

Кейт та Лео (Kate & Leopold)

фільми
 • Виробництво США / 2001

Початок фільму переносить глядачів у 1876 рік, де герцог Леопольд готується до вечірнього балу та оголошення заручин. Серед гостей Лео помічає чоловіка з дивним пристроєм, прямує в погоню за незнайомцем – і потрапляє у 2001 рік.

Втікач представляється фізиком Стюартом і обіцяє відправити герцога назад у його епоху, але для цього необхідно дочекатися наступного відкриття порталу. Вчений забороняє Лео залишати межі квартири й показуватись сусідам на очі, але правило складно виконувати, коли в гості постійно навідується ексдівчина Стюарта Кейт.

2067: Петля часу (2067)

Фільми про подорожі в часі - ТОП 29
Фільми про подорожі в часі – ТОП 29
 • Виробництво Австралія / 2020

Дія картини розгортається у недалекому майбутньому на тлі масштабної екологічної катастрофи. Людство остаточно занапастило природу, рослини, і тварини зникли з лиця землі, а планета огорнута щільним шаром смогу.

Штучний кисень не розв’язує проблеми, а викликає розвиток смертельної хвороби, з якою стикається дружина техніка Ітана Уайта. Хлопець готовий на все заради порятунку коханої та не підозрює, що йому судилося стати останньою надією людства.

Прибульці (Les Visiteurs) – Фільми про подорожі в часі

фільми
 • Виробництво Франція / 1993

Відважний граф Годфруа де Монмірай отримує від правителя щедрий подарунок: дозвіл одружитися з найкрасивішою жінкою королівства. Чоловік поспішає в замок батька за нареченою, тому вирішує скоротити шлях через ліс. Серед хащі лицар помічає хатину чаклунки – і наказує схопити відьму, щоб потім спалити її на багатті.

Старій вдається підлити зілля в келих графа, і чоловік під впливом опіуму вбиває майбутнього тестя. Годфруа звертається за допомогою до великого чарівника, який може повернути його в минуле, але маг помилково відправляє лицаря зі слугою у XX століття.

І гримнув грім (A Sound of Thunder)

Фільми про подорожі в часі - ТОП 29
Фільми про подорожі в часі – ТОП 29
 • Виробництво США, Чехія, Великобританія, Німеччина / 2004

У середині XXI століття подорожі у часі стали популярною галуззю туризму для багатіїв та прибутковим бізнесом. Любителі екстремального відпочинку можуть вирушити в далеке минуле, щоб полювати на доісторичних ящерів, дотримуючись трьох суворих правил.

Організатори розваги забороняють брати з собою будь-які предмети з іншої епохи, залишати там свої речі чи втручатися у перебіг подій. Чергові учасники експедиції повертаються до сучасного світу – і помічають у ньому разючі зміни.

Чорний лицар (Black Knight)

фільми
 • Виробництво США / 2001

У центрі сюжетів фільмів про машину часу не завжди виявляється науковий устрій, адже подорожі можливі й через портали, що сталося із працівником парку розваг Джумалом Вокером.

Хлопець виявляє на дні рову медальйона, намагається дістати цінний предмет – і під час падіння у воду переноситься на кілька століть тому. Джумал виявляється в Англії XIV століття, де нещодавно відбувся політичний переворот. Трон зайняв король-узурпатор, і Вокер вирішує допомогти законній правительці повернути владу.

12 мавп (12 Monkeys) – Фільми про подорожі в часі

Фільми про подорожі в часі - ТОП 29
Фільми про подорожі в часі – ТОП 29
 • Виробництво США / 1995

У першій половині XXI століття небезпечний вірус знищив практично все людство, а люди, що вижили, змушені влаштуватися під землею. Вчені знаходять можливість вирушити в минуле, щоб виявити нульового пацієнта та не допустити розвитку пандемії.

Добровольцем стає злочинець Джеймс Коул, який відбуває термін за непокору владі. Уряд гарантує карному злочинцю амністію у разі успішного завершення місії, але чоловік потрапляє в минуле задовго до появи смертоносного вірусу.

Плезантвіль (Pleasantville)

фільми
 • Виробництво США / 1998

Юного Девіда Вагнера захоплено популярним телешоу, дія якого відбувається в 50-ті роки на території провінційного містечка Плезантвіль. Жителі поселення наївні, добрі та веселі, і хлопець часто уявляє себе серед них.

Мрії Девіда здійснюються, коли телемайстер вручає йому містичний пульт дистанційного керування. Юнак переноситься в улюблену передачу разом із сестрою, але життя в бездоганному Плезантвілі виявляється далеким від ідеальної картинки на екрані.

Дивіться також: Найкращі фільми про подорож у часі – ТОП 15

Приємного перегляду!

Прокрутка до верху