Головна сторінка >> Фільми трилери детективи які варто подивитись
Фільми трилери детективи

Фільми трилери детективи які варто подивитись

Фільми трилери детективи які варто подивитись. Представляємо ТОП гостросюжетних детективів із несподіваною розв’язкою. Жоден інший фільм не залишає такого сильного враження, як фільм із несподіваною кінцівкою. Сюжет тримає в напрузі до кінця, не дозволяючи послабити увагу ні на хвилину, і змушує нас гадати, чим все скінчиться.

Жодне припущення не буде вірним і в результаті події сприймають кардинально інший поворот. Справжні шедеври кінематографа – найкращі фільми детективи, які порадують вас своєю непередбачуваністю.

Зникла (Gone Girl)

Фільми трилери детективи
Фільми трилери детективи
 • США / 2014 /

Список найкращих фільмів детективів відкриває картина «Зникла». Шлюб Ніка та Емі Дан виглядає майже ідеальним. Незабаром після п’ятої річниці весілля Нік повертається додому та розуміє: дружина зникла. Обставини схожі на викрадення і справа підіймає неабиякий галас у пресі.

За справу про викрадення береться детектив Ронд Боні. Ронда помічає дивацтва та сперечання у поведінці Ніка. Нік заперечує свою провину, але дедалі більше доказів свідчить про те, що він причетний до зникнення дружини.

Невидимий гість (Contratiempo) – Фільми трилери детективи

фільми
 • Іспанія / 2016 /

Адріан Дорія – молодий та успішний підприємець – знайдено на місці злочину поряд із трупом коханки Лаури. Адріан не визнає своєї провини. Відомий адвокат Вірджинія Гудман має намір виграти цю справу за будь-яку ціну. Напередодні слухання Вірджинія приходить до Адріана, щоб підготувати його до судового процесу.

За версією Адріана, невідомий шантажист заманив їх із Лаурою до готелю на околиці. Він знепритомнів від удару і коли прийшов до тями, побачив страшну картину: Лаура мертва, двері та вікна замкнені зсередини, ніби з номера ніхто не виходив.

Дівчина з татуюванням дракона (The Girl with the Dragon Tattoo)

Фільми трилери детективи
Фільми трилери детективи
 • США, Швеція, Норвегія / 2011 /
Цікаво  Цікавий фільм на вечір 2022 - що подивитись

Найкращі фільми детективи тримають нас у напрузі до кінця і змушують сильно переживати за героїв. Необережна стаття зробила Мікаеля Блумквіста ізгоєм, що втратив майже всі заощадження.

Проте, великий промисловець Хенрік Вагнер доручає йому розкрити справу про зникнення племінниці, що трапилася 40 років тому. Помічником Мікаеля стає талановита та неординарна дівчина-хакер Лісбет. Тільки разом цей незвичний дует здатний розгадати таємницю зникнення дівчини.

Вітряна річка (Wind River)

фільми
 • Велика Британія, США, Канада / 2016 /

Резервація Вітряна річка – дике та малолюдне місце. Злочини тут залишаються нерозкритими, а вбивці безкарними. Вирушивши на полювання, місцевий Корі Ламберт знаходить у снігу труп юної дівчини. Справа доручена агенту ФБР Джейн Беннер. Штаб не надсилає допомогу, і Джейн змушена діяти поодинці.

У минулому Корі втратив дочку, ровесницю загиблої індіанки. Він погоджується допомогти агенту Беннер, щоб знайти таємничого вбивцю і покласти край його злочинам.

Транс (Trance) – Фільми трилери детективи

Фільми трилери детективи
Фільми трилери детективи
 • Велика Британія, Франція / 2013 /

Співробітник аукціонного будинку Саймон організує гучне викрадення – метою стає картина Франсиско Гоя «Відьми у повітрі». Під час операції він отримує удар по голові та втрачає пам’ять.

Злочинні спільники Саймона чекають на свій видобуток, але він просто не пам’ятає, куди сховав вкрадений шедевр. Бандити вирішують найняти спеціаліста з гіпнозу – чарівну Елізабет, щоб докопатися до спогадів про крадіжку та дізнатися, де знаходиться вкрадена картина. Елізабет спокушає Саймона і той починає згадувати, що вже зустрічався з цією дівчиною раніше.

Нічого хорошого у готелі «Ель рояль» (Bad Times at the El Royale)

фільми
 • США / 2018 /

Один із найкращих фільмів детективів з несподіваною розв’язкою – це «Нічого гарного в готелі «Ель Рояль». Семеро незнайомців, дороги яких переплелися у покинутому готелі «Ель рояль». Сім їхніх таємничих секретів: тут кожен не той, ким здається.

Один із постояльців, агент ФБР під прикриттям, виявляє потайний коридор між номерами, звідки здійснюється зйомка інтимних зустрічей постояльців. Залишаючись у коридорі, він бачить, як одна з гостей втягує пов’язану дівчину у свій номер і вирішує врятувати заручницю.

Іспит (Exam)

Фільми трилери детективи
Фільми трилери детективи
 • США / 2009 /

Вісім претендентів змагаються за роботу мрії, оскільки вакансія лише одна. Вони вже пройшли багато випробувань, і їм залишився лише фінальний іспит. Іспит проводиться в ізольованій кімнаті під наглядом камер та озброєного охоронця. За умовами, щоб отримати роботу мрії, потрібно за 80 хвилин відповісти на одне-єдине питання.

Цікаво  Скандинавські детективні серіали - ТОП 25

При цьому не можна псувати бланк, залишати кімнату та звертатися до охоронця чи спостерігача. Перевернувши екзаменаційні листи, претенденти з подивом розуміють, що вони порожні.

Велика гра (State of Play) – Фільми трилери детективи

фільми
 • США, Великобританія, Франція / 2009 /

Секретар-референт Соня Бейкер трагічно вмирає. Конгресмен Коллінз не вірить у її самогубство і просить старого друга – досвідченого журналіста Кела Маккеффрі розкрити цю справу та знайти винних у її вбивстві. Розслідування ускладнюється особистими стосунками: Кел з’ясовує, що жертва – коханка Коллінза, і тепер конгресменові загрожує розлучення із дружиною.

Докази розкривають перед журналістом ланцюжок жахливих політичних змов, які ведуть до вищих кіл влади. У справі замішані великі гроші та ситуація стає надзвичайно небезпечною.

Престиж (The Prestige)

Фільми трилери детективи
Фільми трилери детективи
 • США, Великобританія / 2006 /

Найкращий фільм детектив може бути по-справжньому чарівним, таким як кінокартина «Престиж». Під час складного трюку із зануренням у воду дружина Роберта Енжієра гине на очах у чоловіка.

Енжієр звинувачує Бордена в її смерті, тому що той не пам’ятає, чи правильним вузлом зав’язав мотузку на її руках. Ілюзіоністи стають запеклими конкурентами й зривають виступи один в одного.

Незабаром професійне суперництво переростає у відкриту ворожнечу й Енжієр готовий піти на все, щоб дізнатися про секрет нового фокусу Бордена і знищити свого конкурента.

Ворон (The Raven)

фільми
 • США, Іспанія, Угорщина, Сербія / 2011 /

Сюжет розповідає про останні дні перед таємничою загибеллю письменника, під час яких Едгар Аллан По разом із детективом переслідує страшного серійного вбивцю.
Злочинець надихається кривавими сценами з романів Едгара По і з точністю втілює їх у життя. Вбивця кидає виклик геніальному розуму письменника та після кожного вбивства розміщує на тілах жертв підказки.

Ілюзіоніст (The Illusionist) – Фільми трилери детективи

Фільми трилери детективи
Фільми трилери детективи
 • США, Чехія / 2005 /

Найкращі фільми детективи не обійшлися без містичної історії любові. Молодий Едуард, який згодом відомий публіці як «Ейзенхайм», зустрічає таємничого чарівника, який дарує йому вміння створювати ілюзії. Едуард навчається небаченим фокусам та привертає увагу юної герцогині Софі. Діти закохуються одна в одну, але доля розлучає їх на багато років.

Через роки Ейзенхайм знову з’являється у Відні, щоб дізнатися, що Софі стала нареченою ревнивого принца Леопольда. Дівчина все ще любить ілюзіоніста і готова йти на величезний ризик, підтримуючи зв’язок.

Цікаво  Фільми з неочікуваною розв'язкою - ТОП 15

Не кажи нікому (Ne le dis à personne)

фільми
 • Франція / 2006 /

На подружню пару нападає невідомий. Чоловік втрачає свідомість від удару по голові та падає в озеро. Коли його рятують, з’ясовується, що Марго була вбита, тіло впізнав її батько.

Через 8 років на березі озера знову знаходять два трупи. В одного з них у кишені ключ від сейфа Марго, у якому знаходять її фотографії після побоїв. Справу порушують знову і всі підозри падають на її чоловіка. Незабаром він отримує листа, в якому міститься відеозапис з його дружиною, живою і неушкодженою.

Хмарний атлас (Cloud Atlas)

Фільми трилери детективи
Фільми трилери детективи
 • США, Німеччина, Гонконг, Сінгапур / 2012 /

Страх, віра та любов визначають перебіг наших життів. Ці сили починають діяти до нашого народження та продовжують після нашої смерті. Сюжет однієї й тієї історії повторюється у різних життях проносячись крізь кілька століть. У ньому боротьба за свободу, пошук себе, любов та надія.

Від епохи тихоокеанської подорожі Адама Юінга до постапокаліптичного майбутнього змінюються тільки обличчя та декорації, немов душа людини – вічний мандрівник, який повертається в цей світ знову і знову, щоб завершити якось розпочате.

Похований живцем (Buried) – Фільми трилери детективи

фільми
 • Іспанія, Великобританія, США, Франція / 2010 /

Найкращі фільми детективи включають і по-справжньому моторошні кінокартини, такі як «Похований живцем». Пол Конорей приходить до тями й виявляє себе в непроглядній темряві. Він розуміє, що знаходиться у дерев’яному ящику, який закопали під землею. До того ж у його вузькій в’язниці починає закінчуватися кисень.

З особистих предметів у нього є лише запальничка та мобільний телефон. Упоравшись із панікою, Пол намагається дзвонити в службу порятунку, але зв’язок постійно обривається.

Огидна вісімка (The Hateful Eight)

Фільми трилери детективи
Фільми трилери детективи
 • США / 2015 /

Через кілька років після громадянської війни. Мисливець за головами Джон Рут везе до Ред-Рку злочинницю Дейзі Домергу для повішення. Компанію йому складають чорношкірий майор Маркуїс Уоррен та молодий шериф Ред-Рока Кріс Меннікс. Найсильніша хуртовина замикає їх на заїжджому дворі «Галантерейної Мінні».

Усередині вже є кілька постояльців: конфедерат, кат, ковбой і мексиканець. Джон Рут підозрює, що один із них – спільник злочинниці Дейзі, який ма намір її врятувати. Рут не довіряє нікому і готовий убити будь-кого, хто стане на його шляху.

Дивіться також: Фільми про авіакатастрофи та захоплення літака

Приємного перегляду!

Прокрутити вгору