Головна сторінка >> Фільми на реальних подіях 2023 – добірка на вечір
Фільми на реальних подіях 2023

Фільми на реальних подіях 2023 – добірка на вечір

Фільми на реальних подіях 2023 – ще один топ список з новинками, де ви знайдете найкращі та тільки нові фільми, засновані на реальних подіях 2023 року.

Тетріс (Tetris 2023)

Фільми на реальних подіях 2023 року
Фільми на реальних подіях 2023 року

1988 року в Лас – Вегасі проходить виставка відеоігор. Одним із представлених екземплярів є гра «Тетріс». Саме ця гра зацікавила підприємця, на ім’я Хенк Роджерс. Він викупив права на неї, домовився з відомими брендами на випуск, але цей шлях не був таким простим.

Кохання та смерть (Love & Death 2023)

фільми

Дві жінки – найкращі подруги. І в цьому немає нічого дивного, оскільки між ними справді багато спільного: чоловіки працюють в тому самому місці, діти дружать. На перший погляд, стандартна ситуація. Але все обривається в один момент, коли на поверхню виринає страшна таємниця.

Цікаво  Японські фільми бойовики - ТОП 10

Сила мрії (True Spirit 2023) – Фільми на реальних подіях 2023

Фільми на реальних подіях 2023 року
Фільми на реальних подіях 2023

На перший погляд, вона нічим не відрізняється від своїх однолітків. Але в ній є те, чого немає в інших — неймовірна впертість і сталевий стрижень усередині. А ще вона одержима мрією, яка багатьом одноліткам здається неймовірною — здійснити самостійну подорож навколо світу.

Як син мені (Comme Mon Fils 2023)

фільми

Дитина кинута матір’ю. На перший погляд, це неймовірне лихо. Але саме цей вчинок допоміг йому познайомитися з людиною, яка стала для нього по-справжньому близька і замінила батька, попри сумнівний рід діяльності. Разом вони грабують банки, тікають від поліції й більше не можуть жити один без одного.

Пропав собака (Dog Gone 2023)

Фільми на реальних подіях 2023 року

З сім’ї втік пес. Господарі — юнак та його батьки, організовують пошуки. Їм потрібно знайти свого вихованця не тільки тому, що вони дуже люблять його, а ще для того, щоб дати життєво необхідні ліки.

Революція Ісуса (Jesus Revolution 2023) – Фільми на реальних подіях 2023

фільми

Підліток, на ім’я Грег Лорі має норовливий характер і знаходиться в пошуках сенсу свого буття. Прибувши до Південної Каліфорнії, юнак приєднується до руху з цікавою назвою “Революція Ісуса”. Тут він знайомиться з Чаком Смітом, який стає його наставником та другом.

Цікаво  Нові цікаві фільми бойовики 2023 - ТОП 30

Air: Великий стрибок (Air 2023)

Фільми на реальних подіях 2023 року

Дії розгортаються у 80-ті роки минулого сторіччя. Сонні Ваккаро та Філ Найт – дві ключові фігури відомого бренду спортивних товарів Nike. Нині їхня компанія виходить на новий рівень розвитку, а самі вони роблять все можливе для того, щоб підписати контракт зі спортсменом, на ім’я Майкл Джордан.

Та, що втекла: Історія Кари Робінсон (The Girl Who Escaped: The Kara Robinson Story 2023)

фільми

Кара Робінсон – звичайна 15-річна дівчинка. Вона була викрадена невідомим і замкнена у його квартирі. Попри свій юний вік, Кара розуміє, що за своє життя має боротися саме вона. Тому придумує втечу з квартири маніяка, хоч це й пов’язане з великим ризиком для життя.

Безос. Людина, яка створила Amazon (Bezos 2023) – Фільми на реальних подіях 2023

Фільми на реальних подіях 2023 року

Колись Джефф Безос був нікому не відомою людиною. У центрі подій його доля, а також історія неймовірного становлення як підприємця та філантропа. Колись він задумав створити компанію Amazon, ще не припускаючи, до яких масштабів вона може розростися. Попри приголомшливий успіх, його шлях був далеко не найлегшим.

Світуотер (Sweetwater 2023)

фільми

Натаніель народився в Англії й завжди був звичайною дитиною. Єдине, що його захоплювало, це спорт. Він почав грати в баскетбол, навіть не припускаючи, що в майбутньому це заняття стане справою всього його життя, принесе славу, успіх та великі заробітки. Після проходження військової служби він переїхав до Чикаго, почав тренуватися і став найкращим.

Цікаво  Найкращі бойовики Нетфлікс - цікава добірка

Оппенгеймер (Oppenheimer 2023)

Фільми на реальних подіях 2023 року

Роберт Оппенгеймер – американський вчений. Спочатку він був середньостатистичний науковий співробітник і фактично нічим не відрізнявся від своїх колег. Але зумів здобути славу після того, як взяв участь у створенні атомної бомби, яка назавжди змінила життя планети.

Хто вбив BlackBerry (BlackBerry 2023) – Фільми на реальних подіях 2023

фільми

У центрі уваги діяльність групи канадських розробників. Вони переслідують ідею з’єднати в одному пристрої комп’ютер й телефон. Результат їхньої напруженої роботи – перший у світі смартфон, який отримав назву BlackBerry. Однак утриматися на зайнятому посту слави та пошани не так просто, як здається на перший погляд.

Джордж Форман: Незламний (Big George Foreman 2023)

Фільми на реальних подіях 2023 року

Дитинство Джорджа Формана було далеко не найщасливішим. Свої образи та злість він вирішив зганяти на боксерському рингу. А коли вся ця діяльність привела його в глухий кут і мало не занапастила, вирішив служити церкві. Однак у нього з’являється ще одна нагода для повернення на боксерський ринг, щоб стати абсолютним чемпіоном.

Дивіться також: Фільми Оскар 2023 – номіновані, які отримали нагороду

Прокрутка до верху