Головна сторінка >> Фільми Оскар 2023 – номіновані, які отримали нагороду
Фільми Оскар 2023

Фільми Оскар 2023 – номіновані, які отримали нагороду

Фільми Оскар 2023 – перед вами список найкращих, куди ми зібрали фільми-номінанти, які отримали Оскар у 2023 році. Це претенденти-переможці, які висунуті на премію і взяли нагороду. Розглянемо, які картини виграли.

Все скрізь і відразу (Everything Everywhere All at Once 2023)

Фільми Оскар 2023
Фільми Оскар 2023

Евелін Ванг натрапила на труднощі, коли виявила ключ до мультивсесвіту. Вона поринула в мережу світів, що перетинаються, де вона може досліджувати всі можливі шляхи життя, які ще не обрала. Героїня може стати кінозіркою чи великим начальником. Мандруючи світами, на неї насуваються темні сили й тепер Евелін змушена використати всі свої навички, щоб врятувати те, що для неї справді важливо – сім’ю.

Цікаво  Французькі комедії 2023: цікавий список новинок

Говорять жінки (Women Talking 2023) – Фільми Оскар 2023

фільми

Група жінок, не завжди згодних з фундаментальних питань, збирається разом, щоб обговорити, як вони можуть діяти, щоб створити найкращий світ для себе та дітей. Фільм порушує питання, важливе для жінок: як діяти як єдине ціле, коли на кону стоїть майбутнє.

На Західному фронті без змін (All Quiet on the Western Front 2023)

Фільми Оскар 2023
Фільми Оскар 2023

Найкраща операторська робота, Найкраща робота художника-постановника, Найкращий міжнародний фільм, Найкращий саундтрек

Драматична історія про молодого німецького солдата, який воював на Західному фронті під час Першої світової війни. Головний герой, на ім’я Пол разом зі своїми товаришами дізнається, як початкова ейфорія війни швидко змінюється розпачем та страхом, коли вони змушені боротися за життя в окопах.

Піноккіо Гільєрмо дель Торо (Guillermo del Toro’s Pinocchio 2023)

фільми

Гільєрмо дель Торо представляє власну інтерпретацію класичного роману Карло Коллоді про дерев’яну ляльку, яка чарівним чином оживає, щоб розвеселити скорботного столяра, на ім’я Джеппетто. Музичний фільм оповідає про пригоди забавного та норовливого Піноккіо, який шукає своє місце в житті.

Аватар: Шлях води (Avatar: The Way of Water 2023) – Фільми Оскар 2023

Фільми Оскар 2023
Фільми Оскар 2023

Події у фільмі відбуваються понад десять років після першої частини. Це історія сім’ї Джейка та Нейтирі, які зроблять все можливе, щоб забезпечити безпеку собі та своїм дітям, попри всі трагедії, які їм доведеться пережити разом. На них чекають битви, через які доведеться пройти, щоб вижити.

Цікаво  Американські комедії - найкраща добірка на вечір

Чорна Пантера: Ваканда назавжди (Black Panther: Wakanda Forever 2023)

фільми

Після загибелі короля Т’Чалли, королева Рамонда, Шурі, М’Баку, Окойє та Дора Мілаж встають на захист свого народу проти впливу світових держав. Вакандійці відкривають новий розділ своєї історії, об’єднуючи й сили з Військовим псом Накією та Евереттом Россом, щоб провести реформи та намітити новий напрямок розвитку королівства.

RRR: Поряд реве революція (RRR 2023)

Фільми Оскар 2023
Фільми Оскар 2023

Юну індійську дівчинку викрадає Скотт Бакстон – губернатор Британської імперії. Рам Раджу — поліційний, який працює на британську армію, вважає свій обов’язок понад усе і показує безжалісність до земляків, хоча британський уряд ніколи не шанував його заслуг. Влада усвідомлює, що Комарам Бхім, починаючи пошуки дівчинки, може стати великою проблемою для армії.

Кіт (The Whale 2023) – Фільми Оскар 2023

фільми

Чарлі живе вже багато років на околиці міста, не в змозі вийти з дому через надмірну вагу. Його близькі відвернулися від нього, і він залишений наодинці зі своїми думками та проблемами. Але іноді навіть одна зустріч може запалити іскру надії та переконати, що не все ще втрачено. Чарлі вирішує відновити зв’язок зі своєю дочкою-підлітком, знаючи, наскільки це складно. Він розуміє, що може втратити останню надію на щастя і втіху, але все ж таки вирішується на ризик.

Цікаво  Найкращі романтичні комедії - добірка на вечір

Топ Ган: Меверік (Top Gun: Maverick 2023)

Фільми Оскар 2023
Фільми Оскар 2023

Після 30 років роботи у ВМС США Піт “Маверік” Мітчелл досяг вершини кар’єри. Він — досвідчений пілот, який тестує нові моделі літаків. Коли він очолює групу пілотів, які готуються до місії, знайомиться з лейтенантом Бредлі Бредшоу. Останній – син друга Мітчелла, офіцера Ніка Бредшоу, який загинув кілька років тому. Мітчелл має зіткнутися з привидами минулого.

Заклиначі слонів (The Elephant Whisperers 2023)

фільми

Бомман і Беллі, які проживають на півдні Індії, присвятили життя турботі про слоненя Рагху, який залишився без батьків. Доглядаючи його, вони створили унікальну сім’ю, у якій Рагху знайшов любов і турботу, такі необхідні його виживання.

Прощання ірландською (An Irish Goodbye 2023) – Фільми Оскар 2023

Фільми Оскар 2023
Фільми Оскар 2023

У невеликому містечку на півночі Ірландії два брати, які давно жили окремо, зустрічаються після смерті своєї матері.

Хлопчик, кріт, лис і кінь (The Boy, the Mole, the Fox and the Horse 2023)

фільми

Сюжет дозволяє стежити за розвитком тісного зв’язку між чотирма друзями. Вони вирушають на пошуки будинку та поступово дізнаються ціну доброти, мужності та надії.

Дивіться також: Серіали Нетфлікс, продовження яких виходить у 2023 році

Scroll to Top