Головна сторінка >> Дизайн вітальні з каміном
Дизайн вітальні з каміном

Дизайн вітальні з каміном

Дизайн вітальні з каміном. Вітальня – це інтер’єр, орієнтований на затишок. Додавання каміна в домашню вітальню ще більше урізноманітнить і збагатить затишну атмосферу інтер’єру вітальні. Як облаштувати вітальню з каміном? Нижче ви побачите креативні ідеї, як прикрасити вітальню каміном.

Сьогодні ви дізнаєтеся, серед іншого:

  • Який камін вибрати для вітальні;
  • як облаштувати вітальню з каміном;
  • і як облаштувати вітальню з каміном і телевізором.
Дизайн вітальні з каміном

Який камін вибрати для вітальні?

Дизайн вітальні з каміном може бути приємним, знаючи, що це призведе до затишного інтер’єру. Однак ви повинні знати, який камін вибрати в залежності від нашого інтер’єру та наших потреб. Отже, які бувають види камінів і який вибрати для вітальні?

Традиційні каміни – звичайні каміни, вони діляться на закриті й відкриті. Закриті (із закритою топкою) гріють трохи краще, тому що з відкритих виходить більше тепла.

Електричні каміни – прості в обслуговуванні каміни, які не потребують очищення всередині. Вони можуть імітувати традиційні каміни, створюючи штучний образ полум’я. Ідеально підходить для сучасних інтер’єрів.

Окремо стоячі каміни – вони не вимагають багато роботи для встановлення та мають невеликі розміри, тому ідеально підходять для інтер’єрів з меншою площею.

Цікаво  Інтерєр вітальні з каміном - який вибрати, де розмістити

Газові каміни – працюють за схожим принципом, що і плита. Попри те, що вони використовують газ, вони абсолютно безпечні, а також не вимагають частого очищення.

Біокаміни – менш поширені каміни, які використовують біопаливо. До переваг використання біокаміна можна віднести: той факт, що його можна розмістити в будь-якому місці вітальні.

дизайн

Дизайн вітальні з каміном

Оскільки камін для нашої вітальні ми вже вибрали, пора переходити до самої обробки. Облаштування вітальні з каміном може бути проблематичним, але наступні поради повинні вам трохи допомогти. Так як же облаштувати вітальню з каміном?

Коли ми облаштовуємо свою вітальню з каміном, важливо ретельно спланувати весь інтер’єр. Адже тепер у вітальню приходить абсолютно нова техніка, яка зазвичай не займає так мало місця. Крім каміна, потрібно знайти місце для решти обладнання – дивана, журнального столика, тумби під телевізор, при необхідності столика. Тож приділимо особливу увагу плануванню кімнати, щоб створити ідеальний простір для відпочинку та приємного проведення часу.

Повертаючись до каміна, сам камін виконує не тільки свою функцію обігріву інтер’єру. Часто в будинках над каміном можна побачити різні прикраси. На камін можна повісити різні плакати, картини або фотографії. Підвісні полки над каміном дозволять розмістити на них різні сувеніри, книги, фотографії й т. д. Навіть сьогодні деякі люди традиційно вішають на Різдво над каміном шкарпетки. Тому облаштування стіни з каміном у вітальні також важливо.

Цікаво  Облаштування ванної кімнати в стилі мінімалізм

Перед каміном і поруч з ним варто розташувати різні аксесуари, часто помітні біля камінів. Це, наприклад, металеві або плетені кошики для зберігання палива для каміна, наприклад, дров. Також можна, наприклад, зробити виїмку в стіні й зберігати в такій ніші деревину, що буде не тільки функціонально, адже деревина займатиме менше місця у вітальні, але й стильно.

Також каміни іноді можуть виступати в ролі розділення зон в кімнаті, наприклад, вітальні з мінікухнею. Це ідеальна альтернатива для поділу зон для острова, півострова або баржі. Дизайн сучасних віталень з каміном часто передбачає камін в стіні, що розділяє вітальню з кухнею.

Дизайн вітальні з каміном

Як облаштувати вітальню з каміном і телевізором?

Всупереч зовнішньому вигляду, облаштувати вітальню з каміном і телевізором не завжди так просто. Іноді буває складно розмістити ці два елементи в затишній вітальні. Звичайно, це не непосильна задача – подивитися, як облаштувати вітальню з каміном і телевізором!

Камін і телевізор – два елементи обладнання вітальні, які часом просто не поєднуються. Тому все частіше телевізор ховають… в шафу, наприклад. Якщо серйозно, то деякі люди кріплять телевізор на дверцятах шафи – завдяки цьому телевізор з’являється тільки тоді, коли ми залишаємо шафу відкритою, і він не буде так сильно “сперечатися” з каміном.

Цікаво  Інтер'єр кухонної кімнати - рожева кухня

Однак це не єдиний шлях. Якщо ви хочете, щоб телевізор було видно постійно, відмінною ідеєю буде повісити телевізор навпроти дивана, а камін розмістити на стіні перпендикулярно телевізору. Завдяки цьому обох видно з дивана, але вони не дуже близько один до одного.

Інший варіант – розмістити обидва в одному місці, але на різній висоті – гарною ідеєю може бути розміщення телевізора над каміном, тільки не дозволяйте йому висіти занадто високо, щоб не витягувати шию, щоб просто щось подивитися.

Як бачите, це правда, що для кожної проблеми є рішення. Дизайн вітальні з каміном – відмінна ідея, потрібно лише знати, як її реалізувати. Сподіваємося, наші поради та підказки допомогли вам у цьому. Якщо у вас ще немає ідеї для вітальні з каміном, рекомендуємо ознайомитися з натхненнями, які ви можете знайти в Інтернеті – надихайтеся, ви обов’язково придумаєте чудову ідею!

дизайн
Дизайн вітальні з каміном
Дизайн вітальні з каміном
дизайн
Дизайн вітальні з каміном
Дизайн вітальні з каміном
дизайн
Дизайн вітальні з каміном
Дизайн вітальні з каміном
дизайн
Дизайн вітальні з каміном
Дизайн вітальні з каміном
дизайн
Дизайн вітальні з каміном
Дизайн вітальні з каміном
дизайн
Дизайн вітальні з каміном
Дизайн вітальні з каміном

Дивіться також: Інтер’єр спальні в будинку – як оформити

Прокрутити вгору