Головна сторінка >> Англійські серіали 2023 – цікава добірка
Англійські серіали 2023

Англійські серіали 2023 – цікава добірка

Англійські серіали 2023 – топ список, куди ми зібрали все нові та найкращі британські серіали 2023 року. Новинки, що вже вийшли, з високим рейтингом від глядачів.

Екстраординарна (Extraordinary 2023)

Англійські серіали 2023

Джен — молода та симпатична жінка, яка живе у незвичайному світі. У паралельному вимірі у кожного мешканця є особлива суперздатність. Дівчина вважається винятком, тому що природа обділила її та не подарувала сили. Вона не схожа на оточуючих, що стає для неї справжнім подарунком долі.

Агентство «Локвуд та Компанія» (Lockwood & Co 2023)

фільми

З настанням ночі лондонські підлітки вирушають у дорогу, щоб прийняти черговий виклик противників. Їм доводиться протистояти привидам, які затопили міські вулиці. «Локвуд та компанія» — незалежне агентство, яке очолюють троє хлопців. Їм належить розпочати розслідування заплутаної справи, під час якої учасники зможуть розкрити таємницю.

Бурова (The Rig 2023) – Англійські серіали 2023

Англійські серіали 2023

Дивний туман призвів до несподіваних змін, а надприродні сили, що спали протягом багатьох років, прокинулися. Вони починають атакувати робітників, які перебувають на бурової станції. Люди втрачають зв’язок із зовнішнім світом і стикаються зі зловісними подіями, які змусять їх припинити довіряти оточуючим.

Цікаво  Три по-справжньому інтригуючі детективні серіали - ідеально на вечір

Одержимість (Obsession 2023)

фільми

Відомий лондонський хірург не відчуває дефіциту в жіночій увазі. Необдуманий вчинок призводить до того, що він зав’язується роман із нареченою сина. Події набувають неконтрольованого характеру, а безрозсудна пристрасть здатна призвести до непоправних наслідків і виявитися фатальною.

Смерть не в раю (Beyond Paradise 2023)

Англійські серіали 2023
Англійські серіали 2023

Хамфрі Гудман працює інспектором і вирішує змінити місце проживання в надії набути спокою. Він залишає райський карибський острів Сен-Марі й переїжджає до невеликого містечка, де раніше жила його наречена Марта. Чоловік зненацька розуміє, що через високий рівень злочинності він не зможе досягти бажаного.

Хімія смерті (Chemistry of Death 2023) – Англійські серіали 2023

фільми

Судовий антрополог Девід Хантер намагається впоратися з особистою втратою та вирішує піти з роботи, залишивши посаду консультанта в поліції. Він переїжджає до невеликого села, а зміна обставин має піти на користь. Він прагне забути про події минулого, але одного разу в лісовому масиві знаходять понівечений труп. Чоловіка просять надати допомогу в упізнанні особистості загиблого, що змушує лікаря знову поринути у темний світ криміналу.

Місто під назвою Злоба (A Town Called Malice 2023)

Англійські серіали 2023
Англійські серіали 2023

Джин разом з нареченою Сінді прямують до Іспанії, сподіваючись уникнути в’язниці. Нещодавно вони стали учасниками бандитської битви й лише дивом уникли смерті. Члени сімейства Лордів опиняються в Коста-дель-Соль і розуміють, що вони мають унікальний шанс повернути минулу славу. Подібний план зовсім не викликає захоплення у молодшого сина та його обраниці, тому вони мають намір піти іншим шляхом.

Лікарська помилка (Malpractice 2023)

фільми

Люсінда Едвардс вважається досвідченим лікарем і їй вдалося врятувати чимало життів. Чергова зміна перетворюється на суцільний жах і закінчується загибеллю Едіт Овусу від передозування наркотиків. Начальник стає на захист підлеглої, але вбитий горем батько вимагає проведення розслідування.

Цікаво  12 мінісеріалів Нетфлікс з високим рейтингом

Блакитні вогні (Blue Lights 2023) – Англійські серіали 2023

Англійські серіали 2023
Англійські серіали 2023

Порядок та спокій на вулицях Белфасту підтримує група поліційних. Місто славиться як одне з найнебезпечніших, тому представникам правоохоронних органів доводиться непросто. На них щодня чиниться тиск з боку керівництва та постраждалих жертв, але попри численні труднощі, вони продовжують чесно виконувати роботу.

Золото (The Gold 2023)

фільми

На складську територію до зони аеропорту вриваються шестеро озброєних злочинців. У Брінкс-Мет вони виявляють зливки із золота, вартість яких оцінюється в десятки мільйонів фунтів стерлінгів. Пізніше пограбування назвуть знаковим, оскільки схожих випадків у кримінальній історії країни ніколи не було.

Більше надії (Great Expectations 2023)

Англійські серіали 2023
Англійські серіали 2023

Події відбуваються біля Лондона ХІХ століття. Сирота Піп рано втратив батьків, тому навчився дбати про себе. Він щиро сподівався і вірив, що одного разу зможе вибратися з бідності. Несподівано він отримує шанс, що дає можливість стати частиною світського суспільства. Він готовий піти на будь-які жертви, щоб змінити долю та досягти поставленої мети.

Ноллі (Nolly 2023) – Англійські серіали 2023

фільми

Ноель Гордон була популярною британською актрисою, яка здобула популярність завдяки мильним операм. Вона мала величезну кількість шанувальників, а проєкти з її участю залишалися на перших позиціях рейтингів протягом багатьох років. Подібна обставина не завадила керівництву ухвалити рішення про звільнення виконавиці головної ролі.

Том Джонс Tom Jones 2023)

Англійські серіали 2023
Англійські серіали 2023

Події відбуваються у XVIII столітті, коли суспільство диктувало закони та загальноприйняті правила поведінки. Софі й Том відчувають взаємне почуття закоханості, але їх романтичні стосунки не набувають логічного продовження. Зовнішні обставини виявляються сильнішими й парі доводиться розлучитися.

Королева Клеопатра (Queen Cleopatra 2023)

фільми

Ім’я Клеопатри асоціюється з Єгиптом, а про красу цариці складено чимало легенд. Попри пильну увагу до її персони у минулому, залишилося немало таємниць, пов’язаних із періодом перебування правительки при владі. Документальна драма розповість, на які жертви їй довелося піти задля збереження влади та сім’ї.

Цікаво  27 захоплюючих серіалів про пограбування

Стоунхаус (Stonehouse 2023) – Англійські серіали 2023

Англійські серіали 2023
Англійські серіали 2023

Події відбуваються у 1974 році, а в центрі історії опиниться Джон Стоунхаус. Політичний діяч завжди мав великі амбіції й вмів досягати поставленої мети. Він розробляє незвичайний план, який дозволить змусити повірити людей у його зникнення. Інсценування смерті могло дозволити йому уникнути безлічі проблем та неприємностей.

Велика родина (The Family Pile 2023)

фільми

У центрі історії опиняться чотири сестри, у житті яких нещодавно сталася трагедія. Вони втратили батьків, а після похорону намагаються розв’язувати різні проблеми. Вони хочуть розібрати речі, бо планують продати сімейний будинок. Навіть на тлі гіркоти втрати їхнього життя продовжуються і щодня підносить чергові сюрпризи.

Спокута (Better 2023)

Англійські серіали 2023
Англійські серіали 2023

В епіцентрі подій опиниться корумпований представник правоохоронних органів. Він пропрацював поліційним багато років, але лише останнім часом почав замислюватися про моральний бік своїх вчинків. Переоцінка цінностей призвела до того, що він вирішив виправити вчинені помилки.

За океан (Transatlantic 2023) – Англійські серіали 2023

фільми

Події відбуваються 1940 року в Марселі. Двоє громадян американського походження разом із союзниками планують провести рятувальну операцію. Вони мають намір допомогти художникам, письменникам та іншим представникам творчих професій, які намагаються залишити Європу.

Ед Ширан (Ed Sheeran: The Sum of It All 2023)

Англійські серіали 2023
Англійські серіали 2023

Ед Ширан вважається відомим та популярним виконавцем сучасності. Йому довелося пройти чимало випробувань, що знайшло свій відбиток у його музиці. У дитинстві він страждав від заїкуватості, що не завадило йому завоювати кохання та визнання шанувальників. Його хіти протягом тривалого часу перебували у хіт-парадах на перших позиціях.

Дивіться також: Серіали від HBO 2023 – цікава добірка на вечір

Прокрутка до верху