Головна сторінка >> Документальні фільми 2023 – добірка на вечір
Документальні фільми 2023

Документальні фільми 2023 – добірка на вечір

Документальні фільми 2023 – якщо ви заглянете у цей топ список, то знайдете в ньому нові та найкращі документальні фільми 2023 року. Спеціально для шанувальників жанру.

Королева Клеопатра (Queen Cleopatra 2023)

Документальні фільми 2023
Документальні фільми 2023

Життя однієї з найвідоміших цариць Стародавнього Єгипту сповнене таємниць та загадок. Досі їх намагаються розгадати тисячі дослідників у всьому світі. Талановиті вчені взяли участь у зйомках документального проєкту. Його головною метою є розвиток глядачів у сфері історії. Фахівці розкажуть абсолютно все про минуле Клеопатри, про її спадщину та секрети.

Операція Неман (Ed Sheeran: The Sum of It All 2023)

фільми

Лише кілька років тому його ім’я нікому не було відомо. Зараз він є одним із найперспективніших і найпопулярніших молодих поп-виконавців. Ширан не раз розповідав про своє непросте дитинство. Він змінив багато лікарів, намагаючись позбутися заїкуватості. Пройшовши непростий шлях, Ед Ширан досяг мети.

Цікаво  Фільм фнаф: П'ять ночей у Фредді - сюжет, дата виходу

Реннервації (Rennervations 2023) – Документальні фільми 2023

Документальні фільми 2023
Документальні фільми 2023

Актор, який здобув величезну популярність завдяки супергеройським фільмам від кінокомпанії MARVEL, радує шанувальників участю в новому унікальному телешоу. Він подорожує по всьому світу і намагається допомогти нужденним людям. Джеремі Реннер чудово розуміється на автомобілях і доводить, що кожна машина може принести користь.

Мій Еверест (Everest 2023)

фільми

Чоловік з обмеженими можливостями мріє якось побувати на вершині найвищої гори світу. Йому належить пройти непростий шлях, щоб досягти поставленої мети. Він підіймається на коня і вирушає у похід до базового табору. Через деякий час герой розуміє, що підйом може коштувати йому життя.

Єлизавета II (Queen Elizabeth II: Her Glorious Reign 2023)

Документальні фільми 2023
Документальні фільми 2023

XVIII сторіччя. Дочка Петра Великого виросла вкрай розпещеною особою. Вона звикла завжди отримувати бажане, але не могла уявити, що незабаром їй належить зійти на престол. Опинившись при смерті, імператор вписав до заповіту молодшу дочку. Офіційно вона стала правителькою лише через дванадцять років.

Реал Мадрид: До кінця (Real Madrid: Until the End 2023) – Документальні фільми 2023

фільми

Зірки футболу завжди виглядають стійкими та непохитними. Вони практично не говорять про особисті проблеми, ставлять на перше місце кар’єру, долають біль та страждання та забувають про все, виходячи на поле. Тільки справжні фанати здатні розділити їхні внутрішні муки, не забуваючи, що перед ними такі самі люди.

Цікаво  Будиночок на щастя 5 сезон

Франклін Делано Рузвельт (FDR 2023)

Документальні фільми 2023
Документальні фільми 2023

Тридцять другий президент Сполучених Штатів Америки став однією з найяскравіших і незабутніх особистостей. Він став єдиним, хто обирався більш як на два терміни. У документальному проєкті зібрано головні матеріали, які дозволяють більше дізнатися про політичного діяча. Деякі дані досі не афішувалися.

Бум! Бум! Світ проти Бориса Беккера (Boom! Boom! The World vs. Boris Becker 2023)

фільми

Відомий тенісист збудував чудову кар’єру. Серед шанувальників спорту немає людини, яка б жодного разу не чула його ім’я. Першу серйозну перемогу Беккер здобув лише у віці сімнадцяти років. У майбутньому він отримав сорок дев’ять титулів чемпіона світу, взяв участь в Олімпійських іграх і завоював золото.

Ціна «Хору» (The Price of Glee 2023) – Документальні фільми 2023

Документальні фільми 2023
Документальні фільми 2023

Кілька років тому вийшов серіал, який несподівано набув великої популярності. Він вразив шанувальників поп-культури. Після його закриття стало відомо про низку конфліктів, які виникли на знімальному майданчику. Документальний проєкт дозволить дізнатися правду про те, що сталося, розгадати таємниці смертей акторів і поринути у залаштунки.

Цікаво  Ніколь Кідман: 20 найкращих фільмів на вечір

У пошуках Майкла (Finding Michael 2023)

фільми

Спенсер Метьюз ніколи не поділяв захоплень брата. Він був одержимий подорожами й у віці двадцяти двох років вирушив на Еверест. Додому молодик так і не повернувся. 1999 року його визнали спочатку безвісти зниклим, а потім — загиблим. Його брат вирушає його слідами, щоб знайти останки.

Кіти: Стражі планети (Les gardiennes de la planète 2023)

Документальні фільми 2023
Документальні фільми 2023

На берег викидає горбатого кита. Небайдужі люди шукають спосіб урятувати його від вірної загибелі. Натовпи місцевих жителів намагаються відправити його назад до океану, щоб не допустити трагедії. Вони відгукуються на поклик природи, яка відчайдушно потребує їхньої допомоги. Документальний фільм розповість про дивовижний світ китів, їх способи спілкування та влаштування соціуму.

Стен Лі (Stan Lee 2023) – Документальні фільми 2023

фільми

Завдяки автору коміксів про супергероїв тисячі шанувальників у всьому світі насолоджуються переглядом фільмів від кінокомпанії MARVEL. Її творцем по праву вважається Стен Лі. 2018 року він помер у віці 95 років. Більше він ніколи не зможе з’явитися на телеекранах, але продовжить жити у серцях шанувальників.

Дивіться також: Фільми на реальних подіях 2023

Прокрутка до верху