Дієта для краси. Зима, що наближається, не сприяє підтримці належного стану шкіри, волосся і нігтів. Все менше і менше сонячних днів, і колір обличчя стає все блідішим. Приховування під товстими шарами одягу супроводжується висиханням шкіри та волосся. Ламкість нігтів або їх розшарування теж нічого нового. Потім приходить ідея доповнити готовими сумішами. І часто ми не усвідомлюємо того очевидного факту, що достатньо подбати про правильне харчування та відновити внутрішній баланс організму.
Правильно збалансоване харчування забезпечує необхідну кількість поживних речовин. Однак якщо раціон не різноманітний і є дефіцит вітамінів та елементів, організм починає подавати сигнали про внутрішній дефіцит. Дієта для краси.
Що робити?
Насамперед ви повинні розуміти, що волоссю та нігтям потрібен час для регенерації – мертві тканини мають бути замінені на новостворені. Ефекти введеної дієти, що зміцнює, не будуть видно відразу, тому так важливі послідовність і регулярність. Підраховано, що через 2-3 тижні після застосування дієти з’являються видимі зміни. Отже, переконайтеся, що ви правильно постачаєте наступні інгредієнти, які в поєднанні дають дуже задовільні результати у зовнішньому вигляді:
Дієта для краси
Вітамін А
Він міститься в субпродуктах, деяких видах риби, вершковому маслі та сирах. У ситуації порушеного харчування поряд з дієтою викликає надмірне висихання та зроговіння епітелію.
В комплекс
Добро із цієї групи впливає на естетику зовнішнього вигляду. За рідкісними винятками цей вітамін лабілен і вимагає постійного надходження з їжею. Дефіцит рибофлавіну (вітаміну B2) викликає зміни, наприклад навколо губ, які лущиться і тріскаються. Є зміни у куточках рота. Його джерелами є субпродукти, зародки пшениці, шпинат чи боби. Ніацин (В3 вітамін) міститься в м’ясі птиці, зернових продуктах та бобових. Дієта для краси. Зниження його кількості в їжі сприяє виникненню запалення слизових оболонок. Це також пов’язано з надмірним висиханням шкіри, яка стає грубою. Аналогічні симптоми при нестачі з’являються й у разі вітаміну В6, джерелом якого є пекарські дріжджі або петрушка.
Біотин
Називається вітаміном Н, він міститься в горіхах, печінці та яєчному жовтку. У недостатній кількості викликає запалення шкіри та алопецію.
Дієта
Вітамін C
Найвідоміший вітамін, який недоречно асоціюється з лимонами як із кращим джерелом. Ну а значні його кількості (більше, ніж у згаданих цитрусових) містяться у листі петрушки, червоному перці та чорній смородині. Його дефіцит послаблює кровоносні судини, які під час розриву викликають петехії. З’являються інфекції, які послаблюючи організм, погіршують загальне самопочуття.
Вітамін Е
Насамперед це відмінний антиоксидант – борючись із вільними радикалами, він підвищує імунітет й зміцнює організм у цілому. Його дефіцит викликає слабкість і випадання волосся, сухість та кератоз шкіри. Щоб забезпечити правильну дозу, ви повинні їсти листові овочі, цілісні зерна, бобові та яйця.
Що ще?
Дієта, що покращує зовнішній вигляд шкіри, волосся й нігтів, повинна бути збагачена мінералами, що поступають з їжею у вигляді цинку, заліза, селену, кремнію і міді. Приймати їжу слід через рівні проміжки часу приблизно кожні 3 години. Подбайте про правильну кількість рідини, щоб зміцнити шкіру та очистити організм від токсинів. Підтримати дієту цінними продуктами можна завдяки таким продуктам, як цілозерновий хліб, риба, бобові або сухофрукти. Пам’ятайте, що продукти, багаті на бета-каротин, при регулярному використанні також впливають на тонус шкіри. У поєднанні з вітамінами А, С та Е колір обличчя загалом стає кращим.
